Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják a férfiak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a férfiak, hogy normális, szolid nő kell nekik, ha valójában könnyűvérűekkel jönnek össze?

Figyelt kérdés

Kell a hiszti, a műbalhé és a ribizlis viselkedés.

Mellé a gyönyörű külső, hogy legyen kivel villogni a haverok előtt.

Miért nem vagytok őszinték?



2019. aug. 4. 11:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
81%

Azért mert ők nem kéretik magukat, nem játsszák a királykisasszonyt, nem játsszák az elérhetetlent, ne várják el, hogy mindent a férfi tegyen. És képesek ők ismegmozdulni és képesek kezdeményezni.


Ergo valamit átvehetnének tőlük is azok a szolid kis csendes és néhány prűd nőcske aki túl sokra tartja magát.

2019. aug. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
72%
Normális, szomszéd lány típusú csajok jönnek be. A ribizliket és pláza cicákat meghagyom másnak.
2019. aug. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
71%

Koncerten elkezdtem beszélgetni egy csajjal, voltak közös témáink. A koncert végén megkérdeztem tőle, hogy elkísérhetem-e egy darabon. Erre benyögi, hogy "Igen, de csak nyalás lesz."

Most akkor ez egy normális nő volt, vagy nem, kedves lányok? :)

2019. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

........qurvára nem! na most egy szolid nő inkább egy helyes önbecsülésű és önértékelésű nő kell akinek nem az az elsődleges hogy mutogassa a testét, vagy hogy minden jött mentnek oda adja magát és kielégítse a perverz vágyait... nem nem kell könnyűvérű szívesen várok rá fél évet vagy 8 hónapot ha szűz még! de pl éreztesse hogy szeret (pl: csók, simogatás)


legyen szép és okos...


de hozzá teszem nagyon sok nő nem őszinte ugyan úgy!

-_-

2019. aug. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
37%
az meg lemaradt hogy legyen cselekvőképes aki egyedül is tud boldogulni és nem egy kitartott eltartott lotyó...
2019. aug. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Na megérkezett a nőket állandóan kérdőre vonó kérdező női párja. Tökömet provokáljad hülyegyerek.
2019. aug. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
21%

A férfiak azzal jönnek össze, akivel tudnak. A nőkön dől el, hogy melyik férfi jut párhoz, melyik nem. Ergo a férfiak mindig a nők által szabott igényekhez alkalmazkodnak.


Ha a nők könnyen adják magukat, akkor a férfiak ezekhez a nőkhöz fognak alkalmazkodni. Ha holnaptól a világ összes nője vershez és virághoz kötné a szexet, akkor még a legprolibb is elkezdene verseket olvasni. Ennyi az egész. Valami olyasmit akarsz ránk kenni, ami a nők sara valójában. A szolid, normális nők valszeg lepattintják azt a férfit, aki a könnyűvérűhöz megy. Tudod, hogy én hány "szolid, normális" lánynak udvaroltam? Egynek se kellettem.

2019. aug. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
A könnyűvérű max dugásra kell (ha nincs párkapcsolat). Párkapcsolatra értelmes és érzelmes nőnek van nálam esélye. Sekélyes, anyagias "értékrendűek" kizárva.
2019. aug. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Barnabas333 ***** válasza:
100%
Az élet értelme 42...
2019. aug. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
A szolid az háztartásvezetőnek kell nekik.
2019. aug. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!