Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lent összegzem, milyen férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lent összegzem, milyen férfit keresek. Most komolyan, szerintetek túl nagy igenyeim vannak, vagy ezek normális igények?

Figyelt kérdés

1. Legyen normális! (Legyen rendes és udvarias, álljon normálisan a nőkhöz, legyen humora.)

2. Ne legyen neki idegen a konyhatünderkedés, de a lakás rendbentartása sem!

3. Legyen saját lakása, autója! (Pluszpont, ha nem kapta, hanem vette.)

4. Váltsa ki belőlem azt az érzést, hogy bizsergek, felforrosít a csókja, jó legyen vele a szex!

5. Legyen hűséges!

6. Ne legyen ronda, nézzen ki jól! Legyen magas!


2019. aug. 6. 21:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
43%
Felsorltak közül szerintem minden ok. A szex! Domináns férfi vagyok, ezért a nők imádnak. En is válogatok mint te, lehet nagy az elvarasod mint nekem, ezért maradunk magunkra😁. Vissza felé a kérdésed: Te mit túsz bedobni a közösbe? Csak eloskodni akarsz mas vagyonán?
2019. aug. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 anonim ***** válasza:
75%

7. +1


Lehet, hogy fogsz találni, de mi van ha neki meg pont te nem kellesz!?


Bizsergésre lehet, hogy fogsz találni egy harmincas két gyerekes férfit aki felforrósít a csókjával és jól is néz ki de a többi nem nyert.


Van kocsi autó+ független de nem helyes, viszont hűséges bizsergés nélkül.


Helyes hűtlen pasi aki viszont egy konyhatündér. Albiban lakik. Bizsergés megvan.


Mindem pont stimmel, csak meleg.


Stb.


Üdv a valóságban kedves! :)

2019. aug. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 anonim ***** válasza:
79%
Azért csak nem mindegy, hogy 18 vagy 50 évesen vannak ezek az igények. Egy lakáshitelt csak fizet 30 évig az ember. Addig az övének számít?
2019. aug. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 anonim ***** válasza:
68%

1. correct


2. correct


3. Házam van, autóm nincs, szóval not correct.


4. ?!?!


5. correct.


6. Not correct.


Alapvetően pedig nem nagy dolgok ezek.

2019. aug. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 anonim ***** válasza:
40%

Cuki álmok, az elhasznált puncidon kívül te mit tudnál adni?

1) Ok

2) Tudok főzni, de az időm drágább annál, hogy takarítsak, a bejárónő olcsóbb

3) Nincs kocsim, Budapesten élek, amikor céges volt sem használtam. Lakásom sincs, nem fogok a lufi kidurranása előtt venni

4) ezt előre ki tudja?

5) Legyél rá méltó

6) Magas vagyok 10 éves edzésmúlttal

2019. aug. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 anonim válasza:
74%
Ezt az igényt el kéne felejteni minden nőnek hogy legyen saját lakása a férfinak mert már a szocializmusban élünk, hogy olcsón lakáshoz lehessen jutni. Nem tudom, hogy ki tud kicsengetni 20 - 30 millió forintot egy lakásra egy átlagos 190 - 280 ezer forintos fizetésből.
2019. aug. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 anonim ***** válasza:
57%

És te mit tudsz nyújtani mókuslekvár azt elmondanád ?

Mer elvárni lehet de ez fordítva is működik.

Neked van saját lakás/ autó ? Ha már elvárod.


Kinek mi a ronda vagy a szép.

Azt diplomád van e ? Nincs akkor nálam megbuktál.

Puszi szia.


30 F

2019. aug. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/76 anonim ***** válasza:
33%
Na, jött a sok lepontozó csöves. 😌
2019. aug. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/76 anonim ***** válasza:
71%

✔=teljesen stimmel

✓=részlegesen stimmel


1. ✔

2. So-so, ezen még van mit csiszolni, alapvetően rendet tartok magam körül, bár gyerekkoromban azt a mintát láttam, hogy minden ilyet a 2 bejárónő csinált ✓

3. Lakás van(több is), bár igaz, hogy örököltem. Kocsi az minek? Budapesten lakom, felesleges nekem most, bár jogsim van, később majd lehet ,h veszek,nemtom. ✓

4. Ez csak élőben derül ki. ✓

5. ✔

6. ✔


Elég jó partinak tartom magam, de még én is csak részlegesen felelek meg bizonyos pontjaidnak.

Szerintem amúgy nincs ilyne, hogy "túl nagy igény" vagy "normális" igény. Mindenki azt vár el, amit akar, legfeljebb nem talál olyat, aki ezeket maradéktalanul teljesíti. Szimplán felesleges bármilyen elvárást is elméletben megfogalmazni, mert a gyakorlatban, amikor találkozol valakivel akiért oda meg vissza leszel, akkor úgysem azt fogod méricskélni, hogy albérletben lakik e, vagy hogy kisikálja e a fürdőszobát kedd esténként bartók rádiót hallgatva, miután a csúsztatott palacsintát már elkészítette a nagyija titkos receptje alapján.

2019. aug. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/76 anonim ***** válasza:
32%
Nem nagy elvárások...persze attól függ, te mit nyújtasz cserébe? :D
2019. aug. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!