Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lent összegzem, milyen férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lent összegzem, milyen férfit keresek. Most komolyan, szerintetek túl nagy igenyeim vannak, vagy ezek normális igények?

Figyelt kérdés

1. Legyen normális! (Legyen rendes és udvarias, álljon normálisan a nőkhöz, legyen humora.)

2. Ne legyen neki idegen a konyhatünderkedés, de a lakás rendbentartása sem!

3. Legyen saját lakása, autója! (Pluszpont, ha nem kapta, hanem vette.)

4. Váltsa ki belőlem azt az érzést, hogy bizsergek, felforrosít a csókja, jó legyen vele a szex!

5. Legyen hűséges!

6. Ne legyen ronda, nézzen ki jól! Legyen magas!


2019. aug. 6. 21:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
23%

60-es


1. Nem vagyok se ügyvéd se bankigazgató gyermeke

2. Miért kellene fizetősre menj orvosira?

3. Orvosi szakma kint komoly itthon az sem.

4. Orvosin kivűl vannak még piacképes szakmák,miért nem arra mentél? Műszaki,mérnöki, gazdasági,matematikus,informatika


Te választottad a gyenge szakot utána kell olvasni.

Karriert se sógorkóma épit.

Ez meg kifogás.


Nekem egyik vezetőm sem sógorkoma,anyuka,apuka,rokonság volt.

Mind maga jutott fel.

2019. aug. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:
62%

#61


Azért kellene fizetősre menjek, mert olyan gyenge középbe jártam, hogy nulla esélyem lett volna egy erősebb szakra bejutni.

Először erősebb középben kezdtem, de azt egy idő után nem tudták fizetni a szüleim így egy év után egy sokkal gyengébb küzépbe kerültem. Olyanba ahol pl két évig volt törink, két évig tanítottak matekot és nem is kellett érettségizni matekból, magyar érettségiből pedig egy fogalmazás megírásával már bőven át tudtál menni.


De képzeld, még ekkora óriási hátrányból is jelentkeztem az egyik legerősebb egyetemre, de onnan pedig olyan dolog miatt utasítottak vissza, ami miatt nem tehetek egyáltalán és nem megváltoztatható.

Így kerültem egy béna szakra.

2019. aug. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:
86%

Feltűnt hogy még mindig nem válaszoltál arra, hogy egy abszolút csúcs kategóriás izmos, gazdag, szexisten, mesterszakács, szuper csávó. Aki még James Bond helyet is napi 3X menti a világot.


Miért is pont téged válaszon ?

Te az abszolút csúcs pasit írtad le aki piramis legtetején áll. Nem tűnt fel ?


Ez olyan mint ha az autó fogalma nálad ott kezdődne hogy Bugatti Veyron a lakásé meg ott hogy Versailles-i Kastély.


Mégis mi a fenéért álljon veled szóba egy ilyen férfi ?

Nekem teljesen olyan érzésem van hogy te valami Betty, a csúnya lány lehetsz aki várja a herceget 2 telenovella között.

És aki semmihez nem ért, iskolázatlan és életében nem dolgozott. Akit a szülei tartanak el.


Szal egy klasszikusból idézve sok sikert. Azt ne csodálkozz ha még 50 évesen is csak macskáid lesznek.

2019. aug. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim ***** válasza:
86%

"Miért lenne nagy elvárás, hogy legyen lakása, autója?"

"Amúgy nem kell azzal jönni, hogy akkor a nőnek is legyen."


Oh tehát ti elvárjátok, de ha fordítva várják el akkor ciki van. Mer nektek az nincs. Hát szokj hozzá hogy a pasik is válogathatnak. Szép jó reggelt.

2019. aug. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim ***** válasza:
86%

#61, újfent felteszem a kérdést: minek?

Szerinted komolyan azért pocsékolja az egész fiatal korát karrierista vágyak kergetésére, hogy aztán bevásároljon magának egy elvárásokkal teli, anyagias "párt", elszúrva a középkorát is?

Noooormális?

Persze, az ember tudjon küzdeni is... na de könyörgöm, olyanért, aminek értelme is van.

2019. aug. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:
62%

Nem hanem sajár magáért tegye,kizárólag mert igénye van a többre,mert az a normális ha az ember halad meg fejlődik.

Ez feltételez cèltudatosságot,egy fajta gondolkodásmódot és hozzáállást is az élethez.


Nem kell megvásárolni isten ments.


De az règen rossz ha egy erőteljèben lévő férfi megelégszik a langyos vízzel, teljesen kihat az életére a hozzáállàst tükrözi,meg,hogy nincsen cèlja ès unalmas.

2019. aug. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
85%

Akkor egy nőtől is el lehet várni hogy fitnessz alakja és - mindegy hogy milyen módon - de tökéletes mellei. Instagramon 1 millió követője amiből meg is tud élni tehát velem már csak utazgatnia kell majd. Meg persze ha jön a gyerek akkor azonnal tökéletes anya és háztartásbeli váljon belőle. (Persze szülés után egy hónappal ismét fitnessz alak az elvárás)


Szerintem ezek teljesen normális elvárások. ~.~

2019. aug. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:
10%

67-es igen èn el is várom a páromtól a fitneszes alakot jól mondod.

Edzenie kell,kajára figyelnie,nem zabàlhat,nem hìzhat.

Igen èn ezeket el várom.


Persze èn is odateszem magam edzésben is,odafigyelek én is.


Így van mindenki elvárhat dolgokat.


Nálam például ha hízik a csaj lapát,nem érdekelnek a részletek,azonnal dobom amint elkezd hízni meg elhagyni magát.

2019. aug. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim ***** válasza:
62%

Utolsó, az, hogy valaki nem karrierista, nem a pénz a mindene, nem egyenértékű azzal, hogy nincsenek céljai az életben... szerintem egy ép lelkű embernek a legfőbb céljai nem anyagi természetűek, a pénz számára eszköz, és nem cél.

De például társkeresésre egy abszolút rossz eszköz, ha a lóvéddal találsz társat, arra hosszabb távon csak ráfizethetsz. Arra másfajta eszközök valók, EQ, IQ, ilyesmi.

2019. aug. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 anonim ***** válasza:
62%
A #69 a #66-ra ment...
2019. aug. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!