Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lent összegzem, milyen férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lent összegzem, milyen férfit keresek. Most komolyan, szerintetek túl nagy igenyeim vannak, vagy ezek normális igények?

Figyelt kérdés

1. Legyen normális! (Legyen rendes és udvarias, álljon normálisan a nőkhöz, legyen humora.)

2. Ne legyen neki idegen a konyhatünderkedés, de a lakás rendbentartása sem!

3. Legyen saját lakása, autója! (Pluszpont, ha nem kapta, hanem vette.)

4. Váltsa ki belőlem azt az érzést, hogy bizsergek, felforrosít a csókja, jó legyen vele a szex!

5. Legyen hűséges!

6. Ne legyen ronda, nézzen ki jól! Legyen magas!


2019. aug. 6. 21:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:
36%

Végre egyetért valaki, bár úgyis mindjárt belekötnek.


Néha komolyan nem értem az ittenieket. Nektek mindegy kivel vagytok? Vagy tudjátok mit jelent szerelmesnek lenni?


Mindegy kivel alapítotok családot? Mindegy, hogy ki szül nektek gyereket?


Aztán csodálkoztok, hogy a kutyának nem kelletek. A francnak sem kell ennyire igénytelen ember.

2019. aug. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 anonim ***** válasza:
69%
Fel kell menni társkeresőre aztán ott listázhatsz amennyit akarsz. Csak ne csodálkozz ha az ilyen jelentkezők jól megcsinálnak aztán otthagynak a francba mert semmit nem tudsz nyújtani nekik és rajtad kívül 50 másik lányt is megkaphat aki ugyanígy gondolkodik.
2019. aug. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem sem túlzó.

Csak itt tényleg igénytelenek a palik,a magyar palik ilyenek 90% igénytelen,antifèrfi,kisfiúcska aki 30-n túl bérel szobát 5-d magàval,semmit nem tud felmutatni, pár alsó gatya meg sörön kívül,semmi cél,ambíció.


Lassan a nők sokkal előbbre vannak mint a palik, 20-n évesen célok,utazgatás,kocsi,külön élés.

Meg nem ártana sportolni sem,nem szürke kisegérnek kellene lenni.


El kellene uraim gondolkodni meg férfivá vállni végre.


Nektek mindegy csak pinája legyen?

Semmi elvárás?

Munkában is mindegy semmi cél?

Meg jó század magaddal lakni?

2019. aug. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:
62%

"Nektek mindegy csak pinája legyen?

Semmi elvárás?"

Dehogynem... pl az anyagiasság, meg az elvárási listák léte abszolút kizáró indok:)

2019. aug. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 anonim ***** válasza:
79%
A 3. ponton lehet vitatkozni életkor függvényében, de a többi a minimális alap.
2019. aug. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim ***** válasza:
0%

44-es pont erről beszèlek mivel a palik 90% igénytelen tehát nincs elvárása ergó,mindegy neki csak luk legyen.

De ez mélyebbről fakad mert megelégszik a langyos sz_rral nem fejlesztik magukat el va nak a kis melócskával,amiben 30 évig megrekednek általában,nem akarnak több lenni,jó a szoba bérlés század magaddal,utazásra sem.

Akkor mégis mit akartok de komolyan az életben?

Mit kezdenétek egy nővel aki élményeket szeretne?

Hogyan lennétek családfők?

2019. aug. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 anonim ***** válasza:
71%

"Hogyan lennétek családfők?" - én spec SEHOGY, tök idegen számomra az olyan konzi családmodell, ahol van családFŐ meg családAL...:)

A másik, hogy nekem nincs párkapcsolati gondom, a Kérdező nyomul a listájával... ami akkor reális - mint már említettem - ha záros határidőn belül talál ilyen párt magának... ha nem, akkor sajna irreális...

A harmadik, hogy kellene egy másik lista, ami arról szól, hogy a Kérdező mit tud nyújtani az elvárásaiért cserébe...

2019. aug. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim ***** válasza:
90%
persze! tök alap, amennyiben te is mindet tudod hozni. lakással és kocsival együtt.
2019. aug. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 A kérdező kommentje:

Na, olvastam a válaszokat. A legtöbb elég sértett hangvételű, de volt pár normális. De most én is véleményezem a saját listámat.

1. Szerintem alap.

2. Szerintem alap. (Nem mesterséfre meg patyolat rendre gondoltam.)

3. Kicsit követelőző, de egy csomó férfinek megvan, miért ne lehetne pont közülük párom? Attól még, hogy az itteni válaszolóknak nincs ilyenje, még nem megy ritkaságszámba.

4. Szerintem alap. (Aki meg azt írta, ilyen csak a filmekben van... Még nem volt együtt számára szexi emberrel, akit szeret. Mert én pontosan tudom, hogy ez létezik, már átéltem.)

5. Szerintem alap.

6. Na, ez már tényleg ízlések és pofonok kategória.

2019. aug. 7. 08:48
 50/76 anonim ***** válasza:
100%

Több száz nőnél bepbálkozunk és mindenki elutasít minket.

Akkor miért baj, ha néhány száz próbálkozás után már nem válogatunk egyáltalán?

2019. aug. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!