Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lent összegzem, milyen férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lent összegzem, milyen férfit keresek. Most komolyan, szerintetek túl nagy igenyeim vannak, vagy ezek normális igények?

Figyelt kérdés

1. Legyen normális! (Legyen rendes és udvarias, álljon normálisan a nőkhöz, legyen humora.)

2. Ne legyen neki idegen a konyhatünderkedés, de a lakás rendbentartása sem!

3. Legyen saját lakása, autója! (Pluszpont, ha nem kapta, hanem vette.)

4. Váltsa ki belőlem azt az érzést, hogy bizsergek, felforrosít a csókja, jó legyen vele a szex!

5. Legyen hűséges!

6. Ne legyen ronda, nézzen ki jól! Legyen magas!


2019. aug. 6. 21:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
31%

Miért lenne nagy elvárás, hogy legyen lakása, autója? Az a normális szerintetek, ha valaki 30 évesen még anyucinál lakik? És úgy kell lábujjhegyen közlekedni, mikor átmegyek? Na hagyjál már..:D


Amúgy nem kell azzal jönni, hogy akkor a nőnek is legyen. Egy fiatal lánytól senki nem várja el, elég, ha jól néz ki. Persze 25-30 felett már nőktől is el lehet várni.

2019. aug. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:
100%

#51


Akkor mond meg nekem miből szerezzek 25-30 millió forintot? Mert kb annyiba kerül egy saját lakás.


És nem, nem vagyok mamahoteles, mert amint lehetett kiköltöztem otthonról és nem is akarok többet visszaköltözni.

2019. aug. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:
12%

#51-es tanulj ki piacképes szakmát,mellé minimum 1 nyelv tárgyalàsi ismerete.

Teperj a karrierben,képezd magad mindennap,pihenés helyett,aztán konktraktorkènt külföldre is dolgozz.

Ennyi.

Mellette folyamatosan tanulsz,olvasol,és mèg feljebb jutsz.

2019. aug. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:
18%
Bocsi #52-esnek ment.
2019. aug. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim ***** válasza:
81%

#53, egy kérdés: minek? Vonatkozó klasszikus:

https://www.youtube.com/watch?v=t_a1uJvzrY4

(ja, az ilyen szintű karrierizmus is kizáró ok nálam...)

2019. aug. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:
93%

Én mondtam, hogy egyedül a lakás irreális talán, de azt azért el kell, hogy mondjam, hogy 28 éves korom óta saját lakásom van.


Tudjátok miből? Hitelből. Nekem sincs annyi kpm, hogy kicsengessek egy 60 nmes lakást.


Kiadtam albérletbe, mert aztán lett kapcsolatom, akivel máshol költöztünk össze, a bérlő pedig fizeti a hitelt. Így tök ingyen van. Sőt, profitot termel.


Ha mi laknánk benne, akkor is olcsóbb lenne a törlesztőt fizetni, mint a lakbért. Ezen azért érdemes mindenkinek elgondolkodni.


30/N

2019. aug. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:
81%
20 milliós lakáshoz 4 millió forint önerő kell. Nem mindenki lakik szülőkkel huszonévesen is, hogy félre tudjon rakni havi 100 ezret. (És még akkor is 4 évig kell gyűjtögetned az önerőt.) Persze könnyebb volt annak aki 7-8 éve vett lakást, de most már duplája az ár. A fizetések persze nem duplázódtak meg, de az albérlet árak igen, tehát aki most akar félretenni annak dupla annyi idő kell hozzá, mint régen. Szóval elég durva elvárni férfitől és nőtől is, hogy huszonévesen legyen lakása. Ja persze meg még jogsija, autója is, ami szintén nincs ingyen.
2019. aug. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 anonim ***** válasza:
Nem. Csak ha lakáshitelt veszel fel. Nekem szabad felhasználású volt, nem kellett hozzá önerő.
2019. aug. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, ezek a kifogások🙄”Hogy legyen 30 millióm?” Úgy, ahogy másnak. Vállalkozz, vagy tanulj ki jól fizető szakmát, vagy vegyél fel hitelt. Gondolod mások zsebből fizetnek ki 30 milkót? Ha csak úgy lehetne lakáshoz jutni, akkor nem sok embernek lenne fedél a feje felett..:D
2019. aug. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:
100%

#53


Bírom azt amikor az ügyvéd anyuka és bankigazgató ficsúr kisfiacskái jönnek a kioktatós süket dumákkal.


„ tanulj ki piacképes szakmát”


Most is tanulok.

Bocs, de apáméknak nem volt másfél millió forintjuk félévente, hogy kifizessék az orvosi egyetemet. Így egy kevésbé keresettebb szakon tanulok most.

Különben is Dunát lehetne fakasztani a diplomás munkanélküliekből.


„,mellé minimum 1 nyelv tárgyalàsi ismerete”


Kettő idegen nyelvet is ismerek tárgyalási szinten. Plusz mellé most tanulok más nyelveket is.


„Teperj a karrierben,képezd magad mindennap,pihenés helyett,aztán konktraktorkènt külföldre is dolgozz.”


Hiába teperek, de a vezető pozíciókba szinte mindig protekciókkal sógor-koma-jóbarátokon keresztül jut be az ember. Az ország leggazdagabb embere egész véletlenül a miniszterelnök jóbarátja. Biztos ő is becsületesen gazdagodott meg...

Mellesleg nap mint nap képzem magam.


„Mellette folyamatosan tanulsz,olvasol,és mèg feljebb jutsz.”


Amióta élek állandóan csak tanulok-olvasok, művelődök. De hidd el ez a kutyát sem érdekli. A munkáltatónak az a lényeg, hogy ami munkát kiad azt te elvégezd, az hogy a dolgozó mellette mondjuk fejből tud tíz enciklopédiát szóról-szóra arra magasról tesz mindenki.


#58/59


A hiteltől igencsak ódzkodom. Sosem tudhatod mikor jön a gazdaságban krach, akkor pedig mész az utcára.

Nem szeretnék úgy járni mint pl a 2008-as devizahitelesek.

Meg a hitel az konkrétan azt jelenti, hogy az életedet a bank pénzéhez pióca vezetőinek adod. Onnantól kezdve függeni fogsz tőlük, márpedig ha egy valamit nagyon utálok az pedig az, hogy függjek valaki mástól. Egy erős és független életet akarok, ebbe nem fér bele az, hogy eladósokdjak és uzsorára fizessek életem végéig.

2019. aug. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!