Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lent összegzem, milyen férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lent összegzem, milyen férfit keresek. Most komolyan, szerintetek túl nagy igenyeim vannak, vagy ezek normális igények?

Figyelt kérdés

1. Legyen normális! (Legyen rendes és udvarias, álljon normálisan a nőkhöz, legyen humora.)

2. Ne legyen neki idegen a konyhatünderkedés, de a lakás rendbentartása sem!

3. Legyen saját lakása, autója! (Pluszpont, ha nem kapta, hanem vette.)

4. Váltsa ki belőlem azt az érzést, hogy bizsergek, felforrosít a csókja, jó legyen vele a szex!

5. Legyen hűséges!

6. Ne legyen ronda, nézzen ki jól! Legyen magas!


2019. aug. 6. 21:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
20%

#29:

Már elnézésed kérem, de simán bele ülhet...

2019. aug. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
84%

Megfordítanám a kérdést tegyük fel van ilyen pasi aki mondjuk még pont szingli is.


Kilistáznád hogy miért téged válaszon ?

Csak azért mert ilyen típus kell a nők 95%-ának.

Vagyis te vagy a kisebbség. Ez a típus bőven van miből válogasson.


Szóval halljuk mit tudsz nyújtani ?

Vagy elvitte a cica a nyelved ?

2019. aug. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a mai világban már az első hármat is abszolút nehéz megtalálni.
2019. aug. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
88%
Kihagytad, hogy legyen kigyúrt és persze gazdag is. :D
2019. aug. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, kiábrándítalak, minden piacon - így a "húspiacon" is - a kereslet-kínálat arányai mozgatják az árat... szóval, ha számodra megfelelő időn belül találsz ilyen társat, akkor reálisak az igényeid, ha nem találsz, akkor irreálisak, ez pont ennyi.

Tudod, ez pont olyan, mint amikor az ember a házát árulja... kiírom rá, hogy 50 milla, aztán ha jönnek az ajánlattevők és valaki letesz érte ennyit, akkor az a ház tényleg ennyit ér. Ha a kutya se jelentkezik hogy megvenné, akkor meg nem ér ennyit, hiába képzelek én bármit...

Fontos paraméter lehet még az idő is... ha sürgősen kell a pénz, akkor lejjebb kell adnom az árat, pont ahogy annak is, akinek már vészesen ketyeg a biológiai órája.

Na, ezek mennek...

2019. aug. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem elég magasak az igények.

Saját lakás? Miből? Honnan szerezzek én 25-30 milliót?

Nem mindenki olyan szerencsés, hogy megörököljön lakást.

2019. aug. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:
71%

Szia!


Nőként válaszolok. Nem olyan túlzó igények ezek. Egyedül a saját lakás az, ami talán nem adatik meg mindenkinek, önhibáján kívül.


Viszont a többivel kapcsolatban igazad van.



Nem is tudom ti mit képzeltek, hogy legyen egy olyannal, akivel nem az igazi a szex vagy aki nem tetszik neki?


A magasságról pedig annyit, hogy a férfiak ugyanúgy elutasítják a náluk magasabb nőket, érthető is, hogy miért. A férfi ösztönökből eredően védelmezi a gyengébbik nemet, ezért is mondják, hogy gyengeség nőt megütni.


Kevesen tudnak ezen felül emelkedni.

2019. aug. 7. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim ***** válasza:
64%

Döbbenet, hogy itt 4 oldalon keresztül kb 2 értelmes hozzászólás volt, köztük az előttem lévő.

Mindenki más hőzöng, pedig szerintem is tök normális igények :)

2019. aug. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
79%

Csak azt nem értem,hogy a bizsergésen miért vagytok kiakadva.Ennyire fogalmatok sincs a jó szexről?Vagy ennyire se vagytok képesek,hogy jól lerendezzetek egy nőt?Amúgy a kérdezőt csak az egymásnak ugrasztás érdekelte,nem a válaszok.

Nem nagy elvárás,csak a saját lakás/ház,albérletet én se fizetnék,ha em muszály.

2019. aug. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok.Muszály helyett muszáj,bocsi.
2019. aug. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!