Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire gáz ha valakin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire gáz ha valakinek nincs okostelefonja?

Figyelt kérdés

Igazából engem nem érdekelnek azok az alkalmazások melyek rajta vannak, én csak telefonálok.


Angol órán volt, hogy kellett egy mondatot mondani angolul, hogy mit csinálnál a melletted ülő helyében lennél.

És én nálam azt mondta egy csaj, hogy ha a helyemben lenne lecserélné a telefonomat egy újra.


Sokszor úgy érzem, azt gondolnák az emberek mintha egy normális cipő helyett egy papucsba lennék :D


26 F



2019. júl. 26. 16:54
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Én is megvoltam okostelefon nélkül, kb 1 éve vettem csak.

Nem lógok rajta a nap minden percében, de szeretem. Jó a kamerája, nem kell fényképezőt magammal vinnem.

Szoktam használni a gpst is.

Sok mindent nem használok ki benne az tuti, de kb ezekre van csak szükségem

2019. júl. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

Én csak annyit írnék hozzá:


mondják, hogy mennyire jó ezer meg ezer féle nyelvtanuló applikáció van rajta, letöltöttem mindent sz*rt, megkerestem kb 2 szót a szótárba (mert itt nem 20 másodperc mint a papíroson hanem csak 1 mp.)

oké...

Jött üzenete messengeren, visszaírtam ennek annak

elrepült 2 óra a semmire


mióta nincs smartfonom, azózta szépen leülök a szótárhoz, és tényleg napi szinten alig 1-2 órát tanulok, mégis sokkal többet fejlődtem.


És hiába mondjátok, hogy ki kell zárni, meg le kell törölni, volt olyan hogy testvérem könyörgöttt hogy tegyem vissza a messengert, rajta maradt, megint ment előlről.

Szerintem a fejétől bűzlik a hal.

Ez olyan dolog mint egy alkoholistának, nem mondod hogy igyon, de beraksz egy rekesz kőbányait a hűtőjébe, tudod hogy ki fogja nyitni csak azt nem hogy mikor.



Könyvek olvasása?

Detto


mondják hogy minek a könyv? vannak e bookok.

aha persze, elolvasol 3 oldalt és pittyeg ez a hülyeség

még könyvben 2 nap alatt kiolvasok egy 200 oldalasat.


Rengeteg ilyen példa van :(

2019. júl. 29. 16:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!