Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire gáz ha valakin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire gáz ha valakinek nincs okostelefonja?

Figyelt kérdés

Igazából engem nem érdekelnek azok az alkalmazások melyek rajta vannak, én csak telefonálok.


Angol órán volt, hogy kellett egy mondatot mondani angolul, hogy mit csinálnál a melletted ülő helyében lennél.

És én nálam azt mondta egy csaj, hogy ha a helyemben lenne lecserélné a telefonomat egy újra.


Sokszor úgy érzem, azt gondolnák az emberek mintha egy normális cipő helyett egy papucsba lennék :D


26 F



2019. júl. 26. 16:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak azt jelenti, hogy a csaj nem lenne meg okostelefon nélkül. Te megvagy nélküle.

33/f

2019. júl. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%

Mert rá vannak gyógyulva az okostelefonra.


Sokáig én sem vettem, jó volt a buta.

Most viszont már nagyon sok alkalmazást használok ami a régi fajtán nem működne.


Ez kb olyan mint mikor lesz kocsid aztán már autó nélkül nem tudsz létezni :)

2019. júl. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
en nem tudnek meglenni okostelo nelkul. orvosir jarok. csomo mindent fb haten beszelunk meg, egyaltalan az h pl elmegyek enni es addigra melyik korterembe tunt el a csoport sose derulne ki ha vki nem irja meg. a gps is sokat segit ha megyek valahova. rakeresni barmikor ha valami erdekel. az okostelot is lehet ertelmes dolgokra hasznalni es nem fbon logni meg hulye jatekokat nyomni rajta csak. pl metron vegigporgetek nemet anki kartyakat es megvan azalatt a napi szotanulas, es nem ment el egy csomo szabadidom papirkartyak gyartasara. stb. nem mondom h csak jo dolgoka kutyuk, de az obegatokkal se ertek egyet, hogy miert bamul mindenki a telefonjaba. manapsag a telefon a gps/hirujsag/posta/idojarasjelentes/konyvolvasas akar. hat ezert
2019. júl. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
58%

Nekem a mai napig egy Nokia 6300-m van és leszarom hogy kinek nem tetszik. Egyébként meg az MSI GT75VR 7RF Titan Pro-m "Egy kicsit jobb" mint akármilyen smartphone.


Ennyit a modernségről.

2019. júl. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz,csak szokatlan.


31N

2019. júl. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a csaj nem tudta, mit mondjon (de most tényleg, milyen hülye feladat már?), és ez volt az első, ami szembeötlött rajtad, talán látta korábban a kezedben a telefont, és megjegyezte, hogy de fura. Nekem is max ilyenek jutnának eszembe, amit épp làtok a másiknál, hogy becsuknám a könyvet vagy levenném a pulcsit vagy akármi. :D


Amúgy szerintem nem gáz, csak szokatlan. Amíg nincs, nyilván nem hiányzik, de ha lenne, pillanatok alatt hozzászoknál. Utána már az lenne a fura, ha nem lenne. :)

2019. júl. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

régen volt

és pillanatok alatt hozzászoktam ahhoz hogy nincs,

fure de egyedül a stopperóra funkció hiányzik amikor kondizok :D

de majd veszek egyet.


amúgy ez inkább fusztrál hogy mindig elérhető vagyok, mindig kér/ kérdez valaki valamit.


szerintem nagyon király érzés elérhetetlennek lenni.

anyám, apám úgy is telefonon hív,


nem igazán igénylem az órákig tartó beszélgetéseket messengeren, találkozókat lebeszélni meg telón is lelehet. nem azon a 20 forinton múlik az életem.

2019. júl. 26. 17:42
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Akinek ez gàz az annyit is ér. Nekem nagyon sokàig Sony ericcson k800i volt de júniusban bekrepàlt. Ezért vettem újat. Ez elvileg okos:) 18 ezer ft volt, nekem megfelel. Lehet telefonàlni, smst írni, netezni, fotózni, egyedi csengőhangot beàllítani. Bőven elég. Csak az fb messengert töltöttem rà, màst nem. Annyira nem vagyok szerelmes a telefonnyomkodàsba mint sokan. Többre értékelek egy jó könyvet:)
2019. júl. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
én is többre értékelek egy könyvet, szoktam olvasni :)
2019. júl. 26. 17:51
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz így is elérhetetlen, kikapcsolod a wifid és az adatforgalmad, aztán van egy érintőképernyős normál telefonod.

33/f

2019. júl. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!