Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdenétek olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenétek olyan pasival akinek nincs okostelefonja?

Figyelt kérdés

Nincs rá szükségem.

F/28


2019. márc. 5. 00:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
43%

Nekem 3 okos telóm van :))) de én amúgy is telefonhívás párti vagyok vagy sms/viber, de akkor maradna az sms. Ha neki nem kell, akkor engem miben zavarna? MMS-t ha tud fogadni az nem árt.


Amúgy miért nem kell? GPS nélkül elvagy külföldön is?


25N

2019. márc. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nincs autóm se, nem kell GPS. Nem vagyok IT ellenes, szeretem az IT-t, de okostelefonra egyszerűen nincs szükségem.
2019. márc. 5. 00:43
 3/30 anonim ***** válasza:
28%
Igen, exemnek sem volt, nem ezért mentünk szét.
2019. márc. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
27%
Első vagyok. Csak kíváncsiságból kérdezem. Nem volt még olyan, hogy jó lett volna valamire rákeresni? Külföldön sima papír térképpel jársz? Az hogy nincs autód az máz nálam kizáró ok.
2019. márc. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
miért kizáró ok ha nincs autóm?
2019. márc. 5. 02:43
 6/30 anonim ***** válasza:
7%
Igen, mert nekem sincs.
2019. márc. 5. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
56%
Mert autó nélkül megáll az élet igaz? Nincs,busz,vonat,bicikli, taxi stb felétek? Hagyjuk már ezt a hülyeséget! Főleg aki városban él ott a munkahely minden helyben még is minek akkor neki autó? Ha annyira kell ritkán akkor lehet bérelni is! _-_
2019. márc. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
0%
-_- *
2019. márc. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
26%
Remek dolog lehet nagybevásárlást tartani és hazacipelni buszon a hat karton ásványvizet és egyebeket.
2019. márc. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
52%

Számomra taszító ok lenne az okostelefon hiánya. Megnehezíti az életet.


Sokkal egyszerűbb üzenetbe megírni valamit a páromnak, ami nem sürgős, de jó ha tudja. Ingyen van és kapok is visszajelzést, hogy megkapta vagy sem.


Egy sima bevásárlásnál is...vennem kell valamit, amit nem szoktam. Lefotózom, elküldöm neki és ő válaszol, hogy igen, ilyen kell / ez tetszik neki is.


Nem kell gps...hát jó. Valószínűleg valamilyen kisvárosban éled az egész életed.


Pesten olyan járatra kell felszállni, amit nem ismerek. Pikk pakk megnézem, hogy mikor honnan mi indul. Vagy távolsági járatoknál is detto (ha már nem kell kocsi). Okostelefon nélkül pedig eléggé meg van lőve az ember.


Ez pár apró mindennapi példa. Lehetne még sorolni napestig őket. Igazából ha rám nem lenne hatással a párom butasága, akkor nem érdekelne, de mivel igen, ezért 'nem, nem kezdenék'.

2019. márc. 5. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!