Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdenétek olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenétek olyan pasival akinek nincs okostelefonja?

Figyelt kérdés

Nincs rá szükségem.

F/28


2019. márc. 5. 00:27
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

20-as vagyok

Kiegészíteném annyival, hogy ha AZÉRT nem lenne okostelefonja, mert akkor majd a gyíkemberek megfigyelik, meg a háttérhatalom lehallgatja, vagy hasonló sületlenség (ismerek olyat, aki ezzel indokolja...), az természetesen zavarna, mint bármilyen más fsság.

Páromnak egyszerűen csak nincs rá szüksége, plusz nem bírná egy napig se egy okostelefon azt a munkakörnyezetet, ahol ő dolgozik (ütések, hő, por, stb), nem akar néhány naponta több tízezres telefont venni.

A felmerülő kérdésekre válaszolva, gps van a kocsiban (létezik ám ilyen, hogy külön gps, telefon nélkül), ha meg utazunk, úgyis hoz magával vagy tabletet, vagy laptopot. Otthon meg laptopot használ.

Én is aktív okostelefon-használó vagyok, nagyon praktikus találmánynak gondolom, na de azért ne legyen már elképzelhetetlen, hogy anélkül is életben lehet maradni.......

2019. márc. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Hát a kapcsolattartást mindenesetre megnehezíti/megdrágítja.

Amúgy én is azt mondtam, hogy nincs szükségem okostelefonra, egészen addig, amíg el nem kezdtem használni. Akkor rájöttem, mennyire meg tudja könnyíteni az életem.

2019. márc. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Engem az se érdekel, ha nincs nete sem, számítógépe sem. Pedig nem vagyok pl. 50 felett/körül, nagyon nem...
2019. márc. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
52%
# 12, az autó nem csak a bevásárlásra jó. Te elmész gyalog bevásárolni, ahha. Nekem egyik kedvenc termékem LIDL, másik Tesco, harmadik Aldi. Ha van kedvem beülök az autóba és 2 óra alatt lenyomom Bécset, sétálok kicsit, vásárolok, eszem-iszom és délután már itthon is vagyok. Az autó teret ad, szabadságot. Tudom, hogy a PET palackos víz nem egészséges, a víztisztító pedig kiszedi szinte az összes fontos ásványi anyagot a vízből és nekem nem ízlik az íze. Ha nincs autója, jogsija meg pláne, az kizárt. Az okosteló nálam nem fontos, a képküldés lenne az egyetlen, amit nem tudnánk megoldani. Ahogy tapasztaltam fériak szeretnek szexis képeket kapni, amikor nem vagyunk együtt. Esetleg kikérni egymás véleményét valamivel kapcsolatban, stb. A Viber meg hasonlókon való chateléstől kész vagyok, le is töröltem. Aki akar valamit, az hívjon fel, ha nem ér el visszahívom és ott az sms. Hagyományos telón az sem leányálom.
2019. márc. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

24: "Aki akar valamit, az hívjon fel"

A Viber többek között erre való. Ingyen. Pl. ha külföldön van az egyik fél. De belföldön is, hosszabb telefonbeszélgetést már rég nem bonyolítok telefonon, csak applikációkon.

2019. márc. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Mi bonyolitunk telefonon csaladon belul telefon vonalon.Van korlátlan elofizetes, arról.
2019. márc. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
#24 budaörsön a lidl, aldi, tesco egymás mellett van, bécs viszont nem 2 óra, nagyon nem. Gondolom te nem Budapesti vagy, vidéken fontosabb a kocsi, ezt aláírom, de budapesen nem nagy előny.
2019. márc. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Akkor 2,5 óra, ha normálisan megyek 130-cal sincs meg a 3, csak ha be van állva. Én nem tudom az életemet autó nélkül elképzelni. Kinek mi a fontos.
2019. márc. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Bár nekem is okostelefonom van,azon olvasok híreket,e-mailezek. Dolgozni a laptopomon szoktam,de ha úton vagyok és lusta vagyok a laptopot elővenni,megoldom a telefonon. :) De nem vagyok zombi mint az emberek 80%-a. Telefonba belemerűlve sétál,a külvilágról tudomást sem véve. Semmilyen csevegő alkalmazás nincs a telefonomon.Ellenben van 5500ft-ért korlátlan tel.előfizetésem,ha akarok valakitől valamit,felhívom. Ha tőlem akarnak,megcsörgetnek és visszahívom. Nekem ez sokkal személyesebb és közvetlenebb mint a különböző appok.Lehet maradi vagyok,de én ebben a világban élek nem kell a virtuális :) 3 évig nem volt autónk,nem hiányzott.Ha vidékre mentünk,béreltünk egyet,minden üzlet itt van a közelemben ami kell,ami nincs,onnan rendelek. A szállítási költség is kedvezőbb mint az üzemanyag+biztosítás+súlyadó+esetleges szervízköltségek :) Most van autónk,párom munkába járáshoz használja,meg amikor vidékre megyünk szülőkhöz. A boltba még mindig eltudunk menni gyalog is :) Hihetetlen... :)
2019. márc. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Praktikus az autó, de azért ez szerintem borzalmasan szomorú, hogy sokan ennyire nem tudnak nélküle élni....
2019. márc. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!