Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdenétek olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenétek olyan pasival akinek nincs okostelefonja?

Figyelt kérdés

Nincs rá szükségem.

F/28


2019. márc. 5. 00:27
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Balázska 100 milliomodik rinyálós kérdését olvashattuk.

Köszönjük.

2019. márc. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
65%

#9.


Egyszer majd olvass utána, hogy milyen anyagok oldódnak bele a flakon anyagából az ásványvízbe. Néha egyénként én is szoktam venni, de még így is csak 1-et vagy 2-t egyszerre. A házi víztisztító olcsóbb, és környezetkímélőbb. De lehet házhozszállítást is kérni. Én azonban még a buszra sem szállok fel, gyalog csinálom a nagybevásárlást, pedig van autóm. Sosem éreztem kellemetlennek, néha kihívás. Jöhet a következő érved.

2019. márc. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
86%

Páromnak nem volt okostelója, mikor összejöttünk. Megvolt a maga varázsa, napközben mindig felhívtuk egymást, ha volt egy kis időnk, messenger és társai maradt arra, ha gép elé kerültünk.

Kicsit visszasírom azt az időszakot, manapság le sem lehet robbantani a telefonról :) Az egymással csevegésnek sincs olyan nagy élmény-jellege, mármint így a messenger kvázi 0-24es kontaktot ad, mindig elérhető a másik, minden azonnal kell.

Ugyanakkor tagadhatatlanul vannak előnyei is az okostelefonnak, amelyek nélkül szerintem ma már én se tudnék létezni.


Összességében, ha nem jelent hátrányt az ismerkedésnél, kapcsolatnál, meg általában a hétköznapi életben, akkor nem zavarna. Feltéve, hogy fordítva is működik, elviselné, hogy én biza nem teszem le a sajátomat emiatt.

Meg persze ha épkézlában meg tudja indokolni az illető, hogy miért nem. :D Volt ismerősöm, aki pl nem volt hajlandó facet/messengert használni (sem gépen sem telefonon), mert neki az nem kell, mert mindenki birka csak ő helikopter. Aztán ő volt vérig sértődve, hogy döcögős a kommunikáció, mert az ő kedvéért kizárólag senki nem fog egész nap skypeon meg hangoutson lógni... Na, ez pl indokolatlan makacssàg, hasonló érveléssel nem tudnék mit kezdeni.

2019. márc. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik, hogy kezdenék-e valakivel vagy sem.
2019. márc. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. márc. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
11%
A nők ebből azt a következtetést vonják le, hogy csóró vagy, így általában nem. Persze ha közben tudják, hogy van egy BMW-d, vagy egy házad a Rózsadombon, akkor már nem érdekli őket, hogy nincs okostelefonod.
2019. márc. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
25%
#13 szerintem pont annyira indokolatlan elvárni a másiktól hogy fent legyen facen, mint elvarni hogy fent legyen skypeon, vagy hangoutson. És a viber miért nem jó?
2019. márc. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. márc. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

#17 Nekem jó a viber, használom is, az illető ismerősnek volt vele baja (azzal is), mert úristen, telefonszámmal működik, és akkor majd nem is tudom mi fog vele történni emiatt... Ugyanez volt a baj a messengerrel is (mert ugye, az is megy telszámmal, nem kell már hozzá face regisztráció jó ideje).

Szerintem nem normális ennyire elutasítani az aktuálisan divatos/használt programokat, csak arra hivatkozva, hogy márpedig ő nem fog beállni a sorba.

2019. márc. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

3 éve élek együtt olyan férfival, akinek nincs okostelefonja.

Teljesen hidegen hagy a dolog, olyan telefonja van, amilyet akar.

Miért kellene érdekelnie? Komolyan kérdezem, mert nem értem, 3 év alatt egyszer se merült fel, hogy ez bármilyen előnyt vagy hátrányt jelentene.

2019. márc. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!