Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Kezdenétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kezdenétek olyan pasival akinek egyetlen barátja sincsen, nincsenek haverjai és semmiféle emberi kapcsolatot nem igényel a barátnőn kívül?

Figyelt kérdés
F/28
2019. febr. 9. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Egészséges lelkű ember az ilyennel nem kezd.
2019. febr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
2019. febr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

Felmerülne bennem a kérdés, hogy miért nem igényel barátokat? Mert az egy fajta norma, hogy ha párkapcsolata lesz az embernek, óhatatlanul kevesebbet lesz a barátaival. De hogy valaki direkte ne igényeljen barátokat azért az fura... dac? Mert nem alakult így az élet? Ha meg dac, akkor azért necces a kérdés, mert 28 évesen már elvárok egy fajta önismeretet és azt, hogy ne csapd be magad. Legyél őszinte oszt jól van. De így, azt sugallja más dologban is hazudhatsz magadnak és akkor nem tudok veled majd őszintén beszélgetni, mert majd terelni fogsz, vagy játszmázni, stbstb...

Nem mondom, hogy ezen így ilyen pontosan végig rágom magam gondolatban, hanem egyszerűen csak azt érzem zsigerből, hogy nem!

2019. febr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

De már korábban jeleztem, hogy ne itt lógj állandóan. Akkor még azt fejtegetted, hogy te rájöttél nem kell barátnő. Komolyan mondom kéne valaki, aki fejbe kólint, állj fel a géptől és kezdj már valamit magaddal. Találj ki olyan programot amit lehet egyedül is csinálni, de vannak ott hasonszőrűek. Velük kialakul majd kapcsolat. Nekem évről évre csomó új ember ismerősöm van, azért mert jövök megyek, megismerek csomó embert, valakiből barát is lesz, valakiből csak haver, valakivel meg le se szarjukegymást. ;) De ha itthon ülnék, és folyton a gyk-n keseregnék nem jutnék egyről a kettőre...


Most lehet, hogy röhögsz a markodban félig meddig, mert egyrészt szenvedsz, mert semmid nincs, másrészt fiatalnak érzed még magad... de aranyapám 40-50-60 évesen te leszel magad az egész ember tragédiája, ahogy érezni fogod magad, és ahogy vádolni fogod magad, hogy az elmúlt 10-20-30 évben a gép előtt picsogás helyett, tehettél is volna valamit... ha egyáltalán idáig eljutsz.

Mert mi, akik teszünk valamit, mi is kerülünk ilyen szar hangulatba, de jön a hang, amit én "mentő hangnak" nevezek, ami gatyába ráz, ellentmond nekem ha kesergek és azt mondja ne picsogj! Neked nincs ilyen belső hangod? Vagy ennyire elnyomtad? Engedd már kicsit beszélni, hátha történik végre valami változás... Komolyan mondom.

2019. febr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, pedig nekem sincsenek barátaim.
2019. febr. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Ennek így nagyon "rádtelepszem0-24" szaga van.
2019. febr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igaz nekem sincsen, nem is nagyon voltak, állandóan átvertek és ki használtak, lehet hogy akkor így nő se lesz az életemben?

De hát ez van ilyen az élet, nagyon nehezen bízom már meg az emberekben, sajnos eddig nem sok különbség volt köztük mind ugyan olyanok voltak, de ki tudja majd egyszer? Sosem késő.

Legfeljebb majd el megyek utazgatom a nagyvilágban, sofőrködöm dolgozom itt ott stb..

Igaz egyedül nem annyira jó móka de hát majd csak változik, eddig próbálkoztam sajnos nem sok sikerrel,kitartást kérdező majd csak sikerült mind a kettőt szerezni :-)

20F

2019. febr. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Abban az esetben, ha nem féltékenyedik, nem sajátít ki engem, nem akar 24/7 a popsimban lenni, és nem annyira antiszoc, hogyha én vinném társaságba, akkor bunkóskodna, akkor én megpróbálkoznék ilyen férfivel is, ha belsőleg passzolnánk egymáshoz.
2019. febr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!