Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi a véleményetek arról, ha egy férfinek nincs okostelefonja?

Figyelt kérdés
Nem azért nincs, mert bármi bajom is lenne velük, nem is azért mert ne engedhetném meg magamnak, hanem szimplán csak abból az egyszerű okból kifolyólag, hogy nincs rá szükségem. 2010 óta ugyanaz a nokiás telefonom van, ami nekem teljesen megfelel. Amíg működik, addig nem kell másik. Ettől függetlenül szeretek internetezni, amit otthon kényelmesen a laptopomon meg is szoktam tenni, de ezen kívül az utcán, a plázában vagy bárhol nem igénylem, hogy mindenáron megnézzek valamit a neten, vagy hogy valakivel facebookon folyamatosan kommunikáljak. Egyik lányismerősöm ezen nagyon megdöbbent, hogy pont nekem, hogyhogy nincs, amikor sok szempontból elég modern gondolkodásmódom van, illetve tudja, hogy bőven van pénzem, hogy a legjobb iphone-t megvegyem, neki meg szinte semmije nincs, de a telefonja az hiper szuper. Hát, nem vagyunk egyformák.

2018. jan. 13. 11:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem gáz, de ne ringasd magad abba a tévhitbe, hogy majd emiatt fognak felnézni rád. A bölcs, aki tiltakozik a modern kor ellen... Még a kevésbé felszínes nők is szimplán igénytelenségnek fogják tartani. Első benyomásról nem is beszélve. :(
2018. jan. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
Nincs gond vele.
2018. jan. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
53%
Teljesen igazad van! Ezert jarok en loval es szarok az udvaron egy godorbe! Egyebkent van a technikanak egy olyan oldala amit nem kellene ellenezni es haladni kene a korral :) Nem csak rosszat hoz am, es ha nem akarsz nem nyomkodod folyton ennyi. De attol meg kva hasznos szerkezet hogy akarmit meg tudsz nezni rajta akarhol. Napi szinten tapasztalom milyen hasznos. Nem csak a facebookon lehet logni rajta.
2018. jan. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Nincs véleményem róla, hidegen hagy. De ha emiatt pattogna nekem, az egyik lány ismerõse miatt, akkor fárasztónak tartanám. Ne lihegjünk már túl egy ilyen témát.
2018. jan. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
48%
Első vagyok. Még azt hozzátenném, hogy idegenek nem fogják tudni, hogy neked lenne pénzed rá vagy sem. Én amúgy pasiként azt mondanám igazad van, sőt én is ragaszkodtam sokáig a régi telefonomhoz, de nők részéről inkább volt nevetség tárgya, mint a lazaság ás lázadás jelképe, ahogy én elképzeltem. Teljesen másképpen gondolkodnak, mint mi, pasik.
2018. jan. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Semmit. Mit kène gondolni???
2018. jan. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem is gaz, hogy nem haladsz a korral. Baromira nem felszinessegbol, nem kell a legujabb iPhone-t megvenned, tok mindegy, mivel jarsz. De van egy bizonyos haladas, amit ha valaki nem kovet, akkor en nem szeretnek mellette ragadni. Nezd meg a mostani 60 felettieket, a tobbseguk jo, ha a TV-t tudja, hogy kell bekapcsolni. En nem akarok ilyen part, aki mellett elszalad az ido, es 10 ev mulva mar csak kapkodja a fejet a sok uj dolog miatt, hogy mi van?!
2018. jan. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
De én nem ellenzem, csak szimplán megvagyok nélküle.
2018. jan. 13. 12:03
 9/20 A kérdező kommentje:
Semmiről nem maradok le, írtam is hogy kifejezetten modern szemléletmódom van,szeretem az újításokat, csak nekem laptopon sokkal kényelmesebb a netezés, mint ilyen kis telefonokat nyomkodni, meg most egy pár óráig elvagyok nélküle, térképre sincs szükségem, mert bárhova odatalálok, mindent megjegyzek a fejemben. Nyilván ha folyamatosan figyelnem kéne a részvényeket, akkor beszereznék egyet, de jelenleg teljesen jól megoldok mindent enélkül is.
2018. jan. 13. 12:09
 10/20 anonim ***** válasza:
Szvsz fektess be egy 20k-s telóba és probléma megoldva. A kecske is jól lakott meg a káposzta is megmaradt. :)
2018. jan. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!