Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi a véleményetek arról, ha egy férfinek nincs okostelefonja?

Figyelt kérdés
Nem azért nincs, mert bármi bajom is lenne velük, nem is azért mert ne engedhetném meg magamnak, hanem szimplán csak abból az egyszerű okból kifolyólag, hogy nincs rá szükségem. 2010 óta ugyanaz a nokiás telefonom van, ami nekem teljesen megfelel. Amíg működik, addig nem kell másik. Ettől függetlenül szeretek internetezni, amit otthon kényelmesen a laptopomon meg is szoktam tenni, de ezen kívül az utcán, a plázában vagy bárhol nem igénylem, hogy mindenáron megnézzek valamit a neten, vagy hogy valakivel facebookon folyamatosan kommunikáljak. Egyik lányismerősöm ezen nagyon megdöbbent, hogy pont nekem, hogyhogy nincs, amikor sok szempontból elég modern gondolkodásmódom van, illetve tudja, hogy bőven van pénzem, hogy a legjobb iphone-t megvegyem, neki meg szinte semmije nincs, de a telefonja az hiper szuper. Hát, nem vagyunk egyformák.

2018. jan. 13. 11:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Pardon, hogy férfiként hozzászólok, de nekem sincs okostelefonom, és véleményem szerint ennek nincs köze a maradisághoz vagy modern gondolkodás hiányához. Én pl. IT területen dolgozom, úgyhogy akár indokolt is lehetne, hogy legyen, mégsincs szükségem rá, mert ahogy a kérdező is írta, nem akarok minden pillanatban a neten lógni (elég ez otthon vagy a munkahelyen, most pl. Ipad-en írok, amit néha magammal viszek, ha valahova el tudom tenni), nem akarok folyton a telefonom fölé görnyedni, mert akkor lemaradnék a körülöttem lévő eseményekről. Az emberek el sem hiszik, hogy mennyire az okostelefonjuk rabjaivá válnak. Nem mellesleg gyűlölném, hogy egy tepsit kellene a zsebemben hordani, és azon aggódni, hogy hol hagyom el vagy mikor ejtem le. Tökéletes egy pici klasszikus telefon, aki akar az el tud érni, egyszerűen fölhív, nem maradtam még le semmi számomra fontos dologról emiatt, se buliról, se munkáról. Sőt számos helyen jártam a világban a google maps és a wikipedia segítsége nélkül is, és szinte mindenhol gond nélkül boldogultam.


Viszont:

Csajok kábé fele, akikkel eddig randiztam, megdöbbent ezen, és értetlenül kérdezte hogy manapság hogy lehet így élni. Sőt volt aki azért nem akart összejönni velem, mert azt mondta hogy nagyon konzervatív vagyok, meg ez mennyire gáz, hogy ilyen ósdi telefonom van, és hogy valószínűleg nem vagyok komoly ember, hanem valami lúzer...! Lányok másik felét viszont abszolút nem izgatta, csodálkoztak ugyan, mert ezt rólam nem tételezték fel, mármint hogy nincs okostelefonom, de nem akadályozta őket a továbbiakban.


Konklúzió:

Ez biztos hogy egyfajta szűrő lesz a csajozásban, de lehet hogy hosszú távon pozitív eredménye lesz a dolognak, mert a felszínes lányokat kiszelektálja, már amennyiben ez számít neked...

2018. jan. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Semmi. Ha nem lenne mindenkinek, nekem se kéne. Csak az a baj, hogy hátrányba kerülök. Pl. pittyeg, ha úton vagyok és emailt kapok munkaügyben. Ha valakinek kell valamilyen fájl, nem kell váratnom másfél órát, míg gép elé érek, hanem azonnal átküldöm, amit kér. Magáncélra meg a messenget jobb, mert a net olcsóbb, mint a telefon. De nekem egyetlen barátom van, tehát nincs is kivel csevegnem.


Nekem jobban tetszett a "régi idő", mikor nem kellett minden percben elérhetőnek lenni. Ha megyek valahova, csak a munkatelefonomat viszem, ami egy Nokia 3310-es, amit október óta 3-szor töltöttem. Ha baj van, azon nem kell aggódni, hogy lemerül-e.

2018. jan. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Igazából praktikus kis dolog. Kényelmesebb, mint a laptopot előrángatni meg wifit keresgélni. Nem kell megvenni a legújabb, legdrágábbat, pont ugyan azt tudja a "gagyi" is. De ha az ember tudja használni, és tudja milyen alkalmazásokkal tudná megkönnyíteni az életét akkor nagyon hasznos tud lenni. Pusztán emiatt néznék kicsit furán az illetőre, mert megnehezíti a saját életét.
2018. jan. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

"Nekem jobban tetszett a "régi idő", mikor nem kellett minden percben elérhetőnek lenni. "


Miért, most jelenleg miért kéne bárkinek is elérhetőnek lenni? Mi ez a hülyeség? Én a szabadidőmben azt csinálok, amit akarok. Senkit nem lehet arra kötelezni, hogy a szabadidejében elérhető legyen. A munkaidőmön kívül nem vagyok köteles elérhető lenni. Egy szabad ember vagyok, a személyes szabadságomhoz az is hozzátartozik, hogy a szabadidőmben akkor válaszolok egy emailre, amikor kedvem tartja.

2018. jan. 13. 13:19
 15/20 anonim ***** válasza:
Én is magánéletre értettem. Mindenki mondja, hogy "láttam, hogy elérhető voltál, miért nem válaszoltál". Nekem sok barátságom azért szűnt meg, mert nem érdekeltek az ilyen group csevejek, inkább élőben beszéltem volna, de kimaradtam mindenből, nem volt miről.
2018. jan. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Azt gondolnám róla, hogy normális férfi. Nem vesz csak azért okostelefont, hogy kövesse a mai "divatot". Ha nem érzed szükségesnek, akkor ne azzal törődj, hogy mások mit gondolnak erről, magadnak akarj csak megfelelni.

Nem attól lesz teljes értékű ember valaki, hogy milyen árkategóriás telefonnal/ruházattal rendelkezik.

2018. jan. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Mivel a többségük nem tudja elképzelni az állandó FB nélkül az életét, alighanem meg fognak lepődni, hogy vagy képes egyáltalán életben maradni.
2018. jan. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem az ilyen férfiról, hogy nincs okostelefonja. Pont. Ez még semmit nem árul el arról, hogy milyen ember is ő.

Egyébként megsúgom, nekem 15 év alatt csupán 4 telefonom volt. Az első Siemensemet középiskolás koromban kaptam, 7 évig szolgált, a végén már jócskán kiment a divatból, mégsem adtam túl rajta, amíg ki nem purcant véglegesen. Utána lett egy Samsungom, ami már színeskijelzős volt, és már lehetett vele fényképezni! :-) A harmadik már okosteló volt, de sajnos hamar tönkrement. Most, negyedszerre Huawei okostelefonom van, másfél éve van meg.

Ezt csak azért írom, hogy lásd, nem mindenki cserélgeti félévente a telefonját szebbre, jobbra, okosabbra :-)

Egyébként van olyan ismerősöm, aki most is nyomógombos telefonnal nyomja, nincs ebben semmi. Ha neki nem kell okostelefon, hát nem kell.

2018. jan. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én férfiként, ha ismerkednék egy nővel akinek hagyományos tefonja van meglepne, de nem zavarna.

Annyi fenntartásom lenne, hogy mivel engem nagyon érdekel a téma, jó lenne a párommal beszélgetni róla, de nem feltétel igazából :D

2018. jan. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nincs róla véleményem. Nyilván van oka arra, hogy valamilyen telefont vesz magának.
2018. jan. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!