Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valahol nem érzitek igazságtal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahol nem érzitek igazságtalannak, ha a szerelmetek egy duci (habtestű) lánnyal van együtt, aki még ráadásul nem is túl okos?

Figyelt kérdés
2018. máj. 31. 00:07
 71/95 A kérdező kommentje:
Írtam valahol, hogy el akarom szedni? Különben sincs ilyen, arról már egyébként is a férfi tehet, ha elcsábul. Sosem értettem az ilyen öregasszonyos támadásokat, hogy X.Y.elszerette valaki párját. Pffff. Ettől függetlenül én senkire sem "mászok" rá.
2018. jún. 6. 07:39
 72/95 anonim ***** válasza:
67%

Ja szóval csak az történhetett, hogy elcsábult a galad telt lánynak...

Jajj istenem, vannak bajok tényleg...


Valószínűleg, ha valamiért vele van szereti.. neked az összes volt párod hibátlan volt? Nem voltak azok, maximum elfogadtad őket.. Na ez a srác is elfogadta ezt a lányt úgy ahogy van. Engedd el a dolgot nem tudsz mit csinálni vele, és ha alapból az ilyen alkatú lányok tetszenek neki akkor már ki is derült, hogy amúgy se lenne esélyed.

2018. jún. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/95 anonim ***** válasza:
67%

Nem is értem mit erőlködsz :)


1 nem a szerelmed hanem azé a szegény hab testű lányé akit te annyira utálsz.


2 soha nem is lesz a szerelmed etek szerint :)

Nem is értem mit akarsz akkor. Mire vársz?

Azt írjuk hogy azért van vele,hogy te féltékeny legyél?

Össze vissza irsz. Nem akarod elszedni, de a szerelmednek hivod :)

Nekem a szerelmem akivel együtt vagyok , akivel nem,abba max szerelmes vagy.

2018. jún. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/95 A kérdező kommentje:

Milyen érdekes, hogy a mindenkit rossz hírben feltüntető nő van pártolva, mert hogy pletykás Juli néni is pletykál. Ha tudni akarod, pletykás Juli néninek sem elfogadott az alaptalan rágalmazás. Nem tudom, mit szólna hozzá, ha 80 évesen leültetnék? Ha a börtönben a Kolompár Szamantáról kezdene el pletykálni, lenne nemulass.


Egyébként a fiú haverja is rendesen panaszkodok erre a nőre, hogy milyen utálatos, mindig azt mondja, hogy kellene már a fiúnak egy hozzá illő lány.

2018. jún. 6. 21:11
 75/95 anonim ***** válasza:
53%
Szerencsére nem a haverjai,vagy te döntitek el mi a jó neki , vagy ki a jó neki :)
2018. jún. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/95 A kérdező kommentje:
Ő is szeretne már ebből a kapcsolatból kilépni, de most egyelőre úgy érzi, hogy inkább egyedül lenne egy kicsit.
2018. jún. 6. 21:18
 77/95 anonim ***** válasza:

Akkor lépjen. Ha neki jobb egyedül.

De ameddig vele van és nem lép addig akkor szenvedjen.

Minél előbb annál jobb

2018. jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/95 anonim ***** válasza:
53%
Most tényleg ennyire bele vagy zúgva a srácba vagy csak rohadt irigy vagy? Nehezen döntöm el.
2018. jún. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/95 A kérdező kommentje:

Irigy? Lenne rá okom? Alig valami.


Egyszer egy szintén túlsúlyos hölgy kijelentette, hogy szerinte mekkora hülyeség a menyasszonyi ruha. 10-ből 9 rávágta, hogy irigy.

2018. jún. 7. 07:54
 80/95 anonim ***** válasza:
53%

De akkor mi bajod van? Nem szereted a kövér embereket?

Bárkin találnál fogást aki jobban kell nálad a szerelmednek? Vagy mi a gondod?

2018. jún. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!