Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valahol nem érzitek igazságtal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahol nem érzitek igazságtalannak, ha a szerelmetek egy duci (habtestű) lánnyal van együtt, aki még ráadásul nem is túl okos?

Figyelt kérdés
2018. máj. 31. 00:07
 11/95 anonim ***** válasza:
12%
Esetleg egyszer összejött vele "jobb híján", most meg már nem akarja elhagyni.
2018. máj. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/95 anonim ***** válasza:
98%

Őszintén szólva engem jobban zavarna ha egy nálam sokkal jobb csajjal jönne össze, így legalább az egómnak kevésbé árt.


Mindenesetre teljesen mindegy milyen csajjal jön össze a kiszemelted, ha nem veled van úgyis találsz kivetnivalót a másik csajban.

2018. máj. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/95 anonim ***** válasza:
97%
Voltam hasonló helyzetben,ahol az egykori plátói szerelmem jött össze búgó mély hanggal,szexi kinézettel egy elől-hátul lapos,számomra bazilika orrú nővel,akin a szőkeségen felül semmi szépet láttam.Utána lenyugodtam és jót röhögtem utólag a megnyilvánulásaimon.
2018. máj. 31. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/95 anonim ***** válasza:
98%

Mert a kérdésed és amit alatta írtál az alapján is látszik,hogy egy tuskó vagy!

Honnan tudod,hogy mire figyel oda? Édesanyám komoly betegség miatt csak hosszú évek alatt tudott lefogyni,


mitől lesz kevesebb bárki is aki túlsúlyos? Lehet,hogy ezerszer jobb ember nálad!

2018. máj. 31. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/95 anonim ***** válasza:
97%

Szerinted buta. De volt annyi esze, hogy megfogjon egy jó pasit.

Akkor mi van, ha a srácnak ez az alkat tetszik?

2018. máj. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/95 A kérdező kommentje:
Vannak csinosan telt alkatok, akiken egyenletesen oszlik el, de nem ő! Nála "körbefolyik" a cici meg a felső test, ezzel szemben lábszár szinte semmi, és ami a legfontosabb, iszonyatos önértékelési zavarral rendelkezik, mert borzasztó beképzelt.
2018. máj. 31. 06:50
 17/95 A kérdező kommentje:
És abban valóban van valami, hogy a fiú annak idején jobb híján jött vele össze.
2018. máj. 31. 07:00
 18/95 anonim ***** válasza:
98%

Valamiért mégis a "habtestű" nővel van ,nem veled. Lehet jó alakod, lehetsz okos is esetleg ,de ez a megnyilvánulás hogy megszólsz mást az alakja miatt ez nem tul okos értelmes nőre vall ;) úgyhogy lehet,hogy egyszerűen ,kedves (nem ocsárolja a másikat) vicces aranyos, odaadó,

Ezek megvannak ám a duci lányokban is ,SŐT!!!

Az alak nem minden!!! Jobb lesz rájönnöd!

2018. máj. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/95 anonim ***** válasza:
98%
Szerinted beképzelt a pasi szerint meg lehet magabiztos. Ha csak azért jött vele ösdze mert nem talált épp jobbat már lecserélhette volna, de ezek yzerint valamiért kitart mellette. Annyira borzalmasan rossz pasi nem lehet ha az a csaj összejött vele meg te se bírsz lekattani róla.
2018. máj. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/95 anonim ***** válasza:
97%

Valamiért szereti és kész nem kell ezen lovagolni.

Ez a bele beszélés, hogy biztosan témájuk sincs meg nem is érzik jól magukat együtt ezek szánalmas dolgok.

De igen van témájuk és a fiúnak tetszik, hogy telt ennyi pont. Keress mást és ne frusztráld ezen magad..

2018. máj. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!