Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valahol nem érzitek igazságtal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahol nem érzitek igazságtalannak, ha a szerelmetek egy duci (habtestű) lánnyal van együtt, aki még ráadásul nem is túl okos?

Figyelt kérdés
2018. máj. 31. 00:07
 51/95 anonim ***** válasza:
53%

Képzeld, a kedvenc színészem is egy telt nővel van megházasodva, aki alkatban igencsak eltér tőle. Mégis, amikor megláttam ezt, nem ítélkeztem, sőt érdekesnek találtam, hogy valóban nem minden férfi felszínes és nem kell törvényszerűen topmodell babákkal összejönnie. Semmilyen negatív érzést nem váltott ki belőlem, sőt aranyos, szép nőnek tartom az alkata ellenére is. Te meg irigykedően keresed a szálkát is benne, amibe beleköthetsz. Ha vékony nővel lenne együtt a "szerelmed", akkor abban is találnál kivetni valót, bármilyen szedett-vetett okot arra, hogy utálhasd.

Amúgy lányok között is van olyan, aki telt férfival áll össze, róluk mi a véleményed?


Azt honnan veszed, hogy nem túl okos? Ezt is ránézésre találtad ki? Lehet, hogy csak te gondolod róla ezt, mert nem az a típus, aki mindenkinek fitogtatja a tudását. Tehát nem muszáj mások életével foglalkozni, mert nem te fogod náluk jobban tudni, hogy ki való nekik.

Amúgy ha nem is lenne azzal a nővel, szerintem akkor sem jönne össze pont veled, tehát lenyugodhatsz........

2018. jún. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/95 anonim ***** válasza:
53%
Unalmas vagy már!
2018. jún. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/95 A kérdező kommentje:

Kedves 50#!


A barátnőjéről egyáltalán nem beszél, nem is derülne ki, hogy van, csak a lány sűrűn megjelöli őt fényképen. A fiú egyértelmű jeleket ad felém.


Kedves 51#!


Úgy derült ki, hogy a nővérem tanította, egész pontosan próbálta tanítani. Éppen nem is lett volna lusta, csak szegénynek sajnos nehézkes a befogadó képessége. Érettségin is meg kellett segíteni a kollégákkal. Most már a fiún múlik, hogy a gyerekeinek milyen géneket szeretne örököltetni. 😐

2018. jún. 3. 10:20
 54/95 anonim ***** válasza:
Engem azért tényleg érdekelne, hogy mi alapján hívja a szerelmének. Lehet volt köztük valami csak nem lett folytatása. Vagy együtt voltak, szakítottak és mai napig tartják a kapcsolatot és a kérdezőbezen nem tud túllépni. Ezer oka lehet. Engem tényleg érdekel.
2018. jún. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/95 anonim ***** válasza:
51%
Viszont ha úgymond titkolja a barátnőjét és még jeleket is ad neked, akkor dobd be magad. Csak az mindig legyen eszedbe, hogy aki ilyen módon hagyja el a párját érted, az téged is így fog majd elhagyni. Meg az utánad következőt is a következőért. De ebben az esetben lehet tényleg jó lenne egy mély beszélgetés. Hogy mi az, ami a lány mellett tartja. Lehet nincs hozzád elég önbizalma.
2018. jún. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/95 A kérdező kommentje:
Nem, nem volt még kapcsolatunk, a fiú figyelget, de nem fog egy hosszú távú kapcsolatból kilépni. Kedves #51! Ha lejjebb olvastam volna, én igenis aggódom a túlsúlyosok egészsége végett. Korán halnak, ez a statisztika, és aggódom a fiú korai özvegysége miatt. Durva, de a tények magukért beszélnek sajnos. Nem kell azzal a fedő szöveggel jönni, hogy mi elfogadjuk magunkat ilyennek, nem vagyunk mesterkélt cica babák, ezzel fedik le a tehetetlenségüket. Emlékszel a Pa-Dö-Dö "szexepil"-jére? Lang Györgyi azóta is kerekes szélben, mondom úgy, hogy minden tiszteletem a művésznőé!
2018. jún. 3. 10:32
 57/95 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon gáz vagy kérdező. Au a szánalmas,hogy pont te tanítasz? Szerintem tőled inkább semmit ne tanuljanak az emberek.


Gusztustalan degradáló stílusban beszélsz a hölgyről,igyekezve minden kis hibájára akár többször is rámutatni... Csupán azért,mert vele akit te magadnak kinéztél.

Én a helyedben nagyon szégyenkeznék!

2018. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/95 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy belőled is csak a félelem beszél, mert túlsúlyos vagy és aggódsz, hogy 40 évesen meghalsz agyvérzésben. Pedig én csak jót akarok, igenis fogyni kell, egészségesen élni!
2018. jún. 3. 12:31
 59/95 anonim ***** válasza:
51%
Én azért kíváncsi lennék majd a folytatásra, hogy alakul e majd valami köztetek. Írj ha lesz valami fejlemény.
2018. jún. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/95 A kérdező kommentje:
Mindenképp 😘😉😊
2018. jún. 4. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!