Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valahol nem érzitek igazságtal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahol nem érzitek igazságtalannak, ha a szerelmetek egy duci (habtestű) lánnyal van együtt, aki még ráadásul nem is túl okos?

Figyelt kérdés
2018. máj. 31. 00:07
 21/95 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg az a lány normálisabb, mint te. Bármennyire hihetetlen ez számodra, de nekünk férfiaknak az fontosabb, mint a külső.
2018. máj. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/95 anonim ***** válasza:
98%
A szerelmem egy duci nem annyira okos lánnyal van - velem. Engem nem zavar. XD
2018. máj. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/95 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem 100%, hogy kedvesek, humorosak, persze van ilyen is. Mint ahogy a vékonyabb kiadásban is előfordulhat. Én is meg tudom ezt a fiút nevettetni, sokszor rám mosolyog, gyakran érdeklődik a hogylétem felől.
2018. máj. 31. 08:08
 24/95 anonim ***** válasza:
98%
Mégse veled van ¯\_(ツ)_/¯
2018. máj. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/95 A kérdező kommentje:
24#! Vettem észre ☺ Tegnap is megdicsért, hogy milyen csinos vagyok. ❤ Ettől függetlenül elismerem, hogy az alkatomnak így is "szépséghibája" .
2018. máj. 31. 08:36
 26/95 anonim ***** válasza:
97%

Egyszer egy haverom úgy mondta rám, hogy jól nézek ki, hogy ott állt mellette a barátnője. Sőt, egy másik is bokolt már, neki meg nagyon nem vagyok az esete. Ebbe ne láss bele semmit.

Egyébként simán lehet, hogy a srácnak az az alkat jön be. Valószínű, hogy jól vannak együtt. Szerintem is keress másik srácot

2018. máj. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/95 anonim ***** válasza:
97%
Lehet az alkatán kívül helyes arca. A szép arc is relatív van akinek ez- van akinek az jön be. Azért mert szerinted te jobb vagy, nem biztos szerinte is. Megdicsért- na bumm. De attól még lehet nem te vagy az esete
2018. máj. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/95 A kérdező kommentje:
Nem-nem, nem éltem bele magam. :) Nő is meg szokott dicsérni, meg én is más hölgyeket, mégsem vagyunk leszbikusok. XD Eljön majd az én időm is, minden nagyképűség nélkül mondom, hogy vannak udvarlóim, csak sajnos nem érzem még őket az igaziaknak, mindaddig míg őt el nem felejtettem.
2018. máj. 31. 09:07
 29/95 anonim ***** válasza:
97%
Nálad biztos okosabb.
2018. máj. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/95 anonim ***** válasza:
97%

Ne haragudj, de hiába vagy szép és okos... Ez a kérdés mindent aláásott. Irigység, ítélkezés, stb. Nem tudhatod, hogy a lány mit tesz az alakjáért, vagy hogy miért olyan egyáltalán - nem mindenkinek vannak gyors eredményei még a diétától vagy az edzéstől sem. Mondjuk ha nem fogyókúrázik, nos, neked ahhoz sincs túl sok közöd.


Oké, én még nem éltem meg, hogy más csaj lecsapta volna a kezemről a szerelmemet, de olyan szituáció már volt, hogy tudtam, hogy más tetszik az akkori kiszemeltemnek. Végül nem jöttek össze, de ez nem változtatott a lényegen: nem én voltam a befutó. A legjobb döntés volt elfelejteni, és megismerkedni mással.


22/N

2018. máj. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!