Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valahol nem érzitek igazságtal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahol nem érzitek igazságtalannak, ha a szerelmetek egy duci (habtestű) lánnyal van együtt, aki még ráadásul nem is túl okos?

Figyelt kérdés
2018. máj. 31. 00:07
 31/95 anonim ***** válasza:
91%

Te egy egoista öntelt majom vagy. És a másikat szidod,hogy beképzelt? Na olvasd már vissza miket írtál... 😂


Meg is érdemled,hogy más a párja a szerelmednek.

2018. máj. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/95 A kérdező kommentje:
Minden bizonnyal vannak olyan kompetenciái, amelybe jobban teljesít. :) Nem feltétlen vagyok (sokkal) okosabb nála, csak az én nem éppen egyszerű gyerekkorom arra sarkallt, hogy továbbtanuljak és minél többet. (Szabadulni vágytam abból a közegből). Ma már magam is tanítok és a fiú az egyik mentoráltam.
2018. máj. 31. 09:54
 33/95 anonim ***** válasza:
79%

Más párja hogy lehet a te szerelmed? Mint valami 12 éves liba, aki belezúgott egy énekesbe...

Szomorú, hogy ennyi ésszel tanítasz.


A srác azért van vele, mert jobb nálad. Jobban bejön neki egy butácska, kövér csaj, mint te. Ennyi. Nem kell ebbe mást belelátni.


A mentoráltad? Akkor tabu. Ha neked ő nem is, de te neki igen. Azért bókol, mert nyalizik. Nem azért, mert bejössz neki.

2018. máj. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/95 anonim ***** válasza:
97%
Valószínűleg a csaj nem beszél/gondolkozik rólad úgy, mint ahogy te róla... ez máris egy komoly érv mellette és ellened ;)
2018. máj. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/95 A kérdező kommentje:
Ebben van valami 😃, egyébként ügyes, rendszerszemléletben látja a folyamatokat, nincs "rászorulva a puncsolásra". Persze, összeférhetetlen lenne a viszonyunk, ezért nem is nagyon adok jeleket, a kérdés inkább elméleti volt. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2018. máj. 31. 10:51
 36/95 anonim ***** válasza:
12%
A helyedben bedobnam magam, aztan gyozzon a jobbik!
2018. máj. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/95 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én mindenkit felpontoztam, de azt megfigyeltem, hogy aki nem éppen nektek tetsző választ adott, szépen le lett húzva. Ebből az következik, hogy nem is én vagyok tele irigységgel (miért is lennék?), hanem akit érzékenyen érintett az igazság, hogy egészségtelen életmódot él és képtelen tenni ellene.
2018. máj. 31. 18:43
 38/95 anonim ***** válasza:
89%

Lehet masmilyen szempontok szerint döntött, más a fontos neki vagy csak más az ízlése. Nem az ő szemével látod azt a lányt.

Emellett a férfiaknak sokkal változatosabb, differenciáltabb az ízlésük, több féle nőideál létezik a férfiak számára. Vannak akiknek éppen a duci lányok jönnek be.

2018. máj. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/95 A kérdező kommentje:
Persze-persze, azt el tudom képzelni, hogy valakinek a telt idomokat a zsánere. Nőként is megcsodálom, hogy valakin csinosan, egyenletesen mutat a "felesleg". Csak sajnos ez a lányom nemcsak hogy nem esztétikus, de még óriási rizikófaktor is és ezt most a legnagyobb jóindulattal mondom. Felülre tapad minden, a lábszár pedig alig valami, árt a szívnek, légzési, keringési nehézségeket is okozhat. Eddig nem sok túlsúlyos embert ismerek aki szegény megélte volna az 50-60 évet. :(
2018. máj. 31. 22:58
 40/95 anonim ***** válasza:
23%

Igazságtalan, de ez van!

A múltkor a plátói szerelmemmel róttuk a Deák teret, úgy éreztem, a hetedik mennyországban vagyok, hogy együtt sétálunk és beszélgetünk, még akkor is, ha ő engem nem szeret. Elment mellettünk egy (szerintem) nagyon buta tekintetű, bár nálam vékonyabb nő, a szerelmem közölte, hogy vele elhancúrozna. Rosszulesett nagyon, ráadásul mikor megfordultam, azt láttam, hogy a nő megvakarja a hónalját.

Szerintem ne nagyon keress igazságosságot a szerelemben! (Máshol se.)

2018. jún. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!