Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről az alkatró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az alkatról? Tudnátok szeretni egy ilyen alkatú fiatal nőt?

Figyelt kérdés

Molett, kilót nem írok, mert senki sem hiszi el, aki látott élőben. Majdnem 180cm vagyok, csípőm 110cm, derekam 90cm, mellem 110cm.

Hiába van ennyi különbség a derekam és a csípőm között, szinte egyben van...Ami nem túl nőies. Ellenben nagy, formás melleim vannak. Nagyon sokat kell híznom, hogy a fenekemre, csípőmre menjen, mindig mellre és hasra hízom.

Lábaim hosszúak, átlagosak némi izommal.

Nőietlen ez így, tényleg?



2016. máj. 17. 23:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 anonim ***** válasza:
20 centi különbség elég a derék és a mell között bőven. Az én méreteim: 91 66 81. De én csak 162 magas vagyok. Nekem meg nagyon kicsi a mellem. És túl széles a csípőm. Már belenyugodtam ilyen vagyok és kész. Neked még jobb alakod van, mint nekem. Felüléseket kell csinálni és akkor megerősödik a hasizmod, és lehet, hogy javul a helyzet, de ha nem, akkor sincs nagy gáz.
2016. máj. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/86 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nincs baj a körte alkattal, szerintem szép, és sok ruha rátok van tervezve :) pl fürdőruhák... 40-es alsó és 46-os felső kell nekem XDD
2016. máj. 24. 12:04
 83/86 anonim ***** válasza:
100%

81-es

Neked mondom, hogy pont ezt szeretem, a szélesebb csípőért őrülök meg, ráadásul karcsú derékkal...

Vigyázz, hogy mire irigykedsz.

2016. máj. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/86 anonim ***** válasza:
100%

81-es:

A Te alakod szerintem teljesen rendben van, ne viccelj!

2016. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/86 anonim ***** válasza:
81-es vagyok. Köszi fiúk. Igen, észrevettem, hogy nem minden pasi szereti a nagy melleket. De a kérdező szerencséjére nagyon sok férfi szereti!
2016. jún. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/86 anonim ***** válasza:

Azóta mizu kérdező?

Ha tetszenek a szőke pasik,szerintem menj ki egy skandináv országban és simán találsz ott valakit.Ott a legtöbb nő elég vékony,kb. szó szerint semmi fenékkel és mellel,úgyhogy ott te egzotikus üde színfolt leszel.És nálad magasabb pasit is simán találsz.Hasonló alkat vagyok 163 centivel és egy jóképű,jó alkatú spanyollal alkotok egy párt.

2016. okt. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!