Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről az alkatró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az alkatról? Tudnátok szeretni egy ilyen alkatú fiatal nőt?

Figyelt kérdés

Molett, kilót nem írok, mert senki sem hiszi el, aki látott élőben. Majdnem 180cm vagyok, csípőm 110cm, derekam 90cm, mellem 110cm.

Hiába van ennyi különbség a derekam és a csípőm között, szinte egyben van...Ami nem túl nőies. Ellenben nagy, formás melleim vannak. Nagyon sokat kell híznom, hogy a fenekemre, csípőmre menjen, mindig mellre és hasra hízom.

Lábaim hosszúak, átlagosak némi izommal.

Nőietlen ez így, tényleg?



2016. máj. 17. 23:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 anonim ***** válasza:
Nekem pl egyáltalán nem jön be, még egy pár kiló plusz sem. De van egy jó barátom aki a kifejezetten kövér lányokra bukik, a barátnője is ilyen -a srác normál testalkatú. Jó pár olyan ismerősöm van akiknek tetszenek a dundi lányok, szóval nem kell elkeseredni. Viszont az egészségednek jót tenne, ha fogynál, de szigorúan testmozgással NEM pedig koplalással. De mondom, ne legyél elszomorodva, mert sok fiúnak tetszenek az olyan testalkatú lányok, mint te.
2016. máj. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/86 anonim ***** válasza:
32F voltam
2016. máj. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/86 A kérdező kommentje:
Köszi :) igen, imádok sportolni,csak most se anyagilag, se időben nem bírnám.(ezt nehéz felfognia itt néhány eltartott felhasználónak)
2016. máj. 19. 10:29
 34/86 anonim ***** válasza:
A kép és a leírás alapján amit elképzelek, az tetszene, de vajon az mennyire áll közel a valósághoz?
2016. máj. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/86 anonim ***** válasza:

Nanana, várjunk csak egy picit.

Aki a sportolást az anyagiaktól teszi függővé, az kifogásokat keres csupán.

Kimenni futni napi egy órát, szerinted az mennyibe kerül?

2016. máj. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/86 anonim ***** válasza:

#35 Nem a kérdező vagyok, de azért válaszolnék. :)

A futás nem kerül semmibe, de az, hogy ahhoz legyen többek között egy normális futócipőd, fél vagyon. Több ismerősöm fut, tudom. Nyilván el lehet kezdeni a háromezres tornacsukában is, de hosszú távon tönkreteszi a bokád, térded, ki tudja még mit.

Plusz vannak olyanok is, akiknek a háromezres tornacipő (meg egy nem szakadt melegítő, sportfelső) igenis kiadás. Mert ugye, otthon bármiben tudsz tornázni szinte, de ha kimész az utcára, már nem mindegy. :)

Ez az egyik fele.

A másik meg az, hogy egy olyan alkat és testsúly mellett, ami a kérdezőnek van, orvosilag(!) nem javasolják a futást, ugyanis olyan szinten tenné vele tönkre az ízületeit, hogy pár év múlva mozdulni sem tudna.

És ez a része bizony nem kifogás, hanem szomorú valóság.


Persze, nem csak a futás van, mint könnyű sport, és lehet vele példálózni, hogy bezzeg aki nagyon akarja, az meg tudja csinálni, de néha tényleg megesik, hogy a körülmények összefognak az ember ellen.

2016. máj. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/86 anonim ***** válasza:
49%

#36


Nem igaz, hogy fél vagyon egy normális futócipő. Nővéremmel vettünk -neki- a budaörsi outletben egy nagyon jó Nike futócipőt 10ezerért. Laza hobbista futónak meg bőven jók a 10-15ezres decathlonos cipők is.

2016. máj. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 anonim ***** válasza:

10 éve (!!!) vettem egy Nike futócipőt, most esedékes, hogy cserélni kellene. Anno 25 ezer volt. Nézegettem, hogy tudnám olcsóbban megúszni a dolgot, és így bukkantam olyan oldalakra, mint a sportsdirect.com, valamint a különböző outlet áruházak, ahol féláron juthatsz egy szuper futócipőhöz. Ezek kb. 5 évre szóló beruházások. Ennyit erről.

Másik, h tényleg nem mindenkinek ajánlott a futás. Én vagyok vagy 52kg. Akinek feleslege van, az kezdje egy kis kocogással, lassan, keveset. Az nem megterhelő.

Hajrá!

2016. máj. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/86 anonim ***** válasza:
58%

Férfi vagyok és végigolvastam (-kár, hogy csak most találtam meg ezt a kérdést, haha :D) az összes választ, ennek tükrében válaszolnék.. nos még ha az alkatod elfogadható is lenne, hiszen senki sem tökéletes, ink a természeted az, ami miatt aggódhatsz.

rég láttam ennyire taszító, gusztustalan embert mint te. felőlem jelenthetsz engem is, de ettől még ez a véleményem.

igenis kifogásgyáros vagy, vitakultúrád nincs. freud-i elszólásokból lejön, hogy te szeretnéd, ha eltartana valaki, mivel az látható a rinyádból, hogy a munka nagyon büdös neked (-ha az alakodról, egészségedről van szó; miért is lenne másképp az életed más terén ilyen morállal?), másokat vádolsz kitartottsággal (wtf) holott nem is ez volt a téma, frusztráltságtól csöpögnek a soraid. csakhogy egy ilyen pokróc nőt nemhogy szeretni lehetetlen, de még eltartani se tartana el senki, mert arra ott vannak a szebbek, sry. :D


Nézz magadba és törődj magaddal! ja és ne csodálkozz, ha legalább a neten megmondják egyesek az igazat akár nyersen, durván is.

2016. máj. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/86 anonim ***** válasza:

Utolsó komment teljesen jogos.

Sorry.

2016. máj. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!