Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről az alkatró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az alkatról? Tudnátok szeretni egy ilyen alkatú fiatal nőt?

Figyelt kérdés

Molett, kilót nem írok, mert senki sem hiszi el, aki látott élőben. Majdnem 180cm vagyok, csípőm 110cm, derekam 90cm, mellem 110cm.

Hiába van ennyi különbség a derekam és a csípőm között, szinte egyben van...Ami nem túl nőies. Ellenben nagy, formás melleim vannak. Nagyon sokat kell híznom, hogy a fenekemre, csípőmre menjen, mindig mellre és hasra hízom.

Lábaim hosszúak, átlagosak némi izommal.

Nőietlen ez így, tényleg?



2016. máj. 17. 23:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Egészségügyi szempontból a derékbőséged jelentősen meghaladja a normális értékeket, 19 évesen ez nagyon sok.

Kitartást a sporthoz és a fogyáshoz.

2016. máj. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/86 A kérdező kommentje:
Szia! Tudom, egyébként ez alkatilag ilyen... Mikor csonti voltam sem volt sokkal kisebb... Egyszerűen nem vagyok darázsderekú alkat, alma vagyok és kész.
2016. máj. 18. 01:17
 13/86 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. máj. 18. 01:17
 14/86 anonim ***** válasza:
Ha te tudnád szeretni az én elcseszett fogpiszkáló testemet, akkor persze... :D
2016. máj. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/86 A kérdező kommentje:
Kicsit aggaszt most ez a derék-egészségtelenség dolog... 80cm alatt kb 10 évesen volt a derekam, pedig voltam később is sokáig csontosan vékony (bordám, medencecsontom kiállt) de a derekam akkor is 80+ volt. Most akkor miiiivan? :D űrlény vagyok?
2016. máj. 18. 01:23
 16/86 A kérdező kommentje:
Nálam az arc a döntő :) és nem arra gondolok, hogy modell arcú fiúk tetszenek, de azt nézem meg először :) alkatra nagyjából minden jöhet a ducin kívül (ha husis nem baj, de a nagy fenekű, szélesebb csípőjű srácok nem tetszenek)
2016. máj. 18. 01:27
 17/86 anonim ***** válasza:

#16

Átlagos megfelel, husi? :D

2016. máj. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/86 A kérdező kommentje:

Lehetséges :) nem ez a mérvadó nálam... Tetszett már szőke,barna,fekete, hosszú hajú,rövid hajú, szemüveges, 160cm-200cm-ig :D

Pofija nem mindegy, milyen. Meg persze a személyiség... Csendes, szolid, illedelmes, türelmes férfiakat szeretem.

2016. máj. 18. 10:14
 19/86 anonim ***** válasza:
Először azt mondod, hogy neked mindegy, hogy milyen, aztán azt, hogy a pofija nem mindegy. :) Nekem olyan pofim van, mint egy mazsola. :D Az megfelel? Néha kiharaphatnál belőle egy darabot, ha megéheznél. :)
2016. máj. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/86 anonim ***** válasza:
PCOS-ed van kérdező vagy eseteg Hashimoto-thyreoiditis/Basedow-kór?
2016. máj. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!