Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről az alkatró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az alkatról? Tudnátok szeretni egy ilyen alkatú fiatal nőt?

Figyelt kérdés

Molett, kilót nem írok, mert senki sem hiszi el, aki látott élőben. Majdnem 180cm vagyok, csípőm 110cm, derekam 90cm, mellem 110cm.

Hiába van ennyi különbség a derekam és a csípőm között, szinte egyben van...Ami nem túl nőies. Ellenben nagy, formás melleim vannak. Nagyon sokat kell híznom, hogy a fenekemre, csípőmre menjen, mindig mellre és hasra hízom.

Lábaim hosszúak, átlagosak némi izommal.

Nőietlen ez így, tényleg?



2016. máj. 17. 23:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 A kérdező kommentje:
Bennük *
2016. máj. 21. 12:01
 72/86 A kérdező kommentje:
Azt meg komolyan nem értem, kinek képzeli magát ez a nő, hogy majd az undorító szövege után ÉN nézzek magamba? Nem büszkeség ez kisagyszony, egyszerűen ostobaságokat mondasz, feleslegesen ítéled meg a másikat látatlanban... Az ilyen alakoknak mint te, pszichiáterhez kéne fordulni, mert valami személyiségzavarod van...
2016. máj. 21. 12:14
 73/86 A kérdező kommentje:
Ostoba a kedves anyukád aki ilyen kedves "férfit" nevelt belőled ;)
2016. máj. 21. 14:54
 74/86 A kérdező kommentje:

Nem vagy te véletlenül rasszista?

Kérlek add már meg a Facebook elérhetőséged, jó lenne látni ki is ez a nagyszájú, ostoba, bunkó féreg Karma Police néven!

2016. máj. 21. 15:07
 75/86 anonim ***** válasza:
58%

De, az vagyok valamilyen szinten. :) Szóval az vagy? Sejtettem, meglátszik. ^^

Megadnám, ha lenne de immáron 2 és fél éve, h töröltem magam arról a szeméttelepről.

2016. máj. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 anonim ***** válasza:
54%

Figyelj, te vagy az, aki sem a nyers, sem a szép szóból nem ért. :) És engem te hiába próbálsz elküldeni melegebb éghajlatra, nem érdekel kicsit sem, ahogy a primitív fröcsögésed sem, szóval szimpla energiatakarékosságból is befejezhetnéd.


Nem mennék oda az utcán senkihez azért, hogy ledisznózzam. Nekem nem a túlsúllyal van problémám, hanem azzal, amikor az illető láthatóan nincs megelégedve magával, problémái vannak a testével, és mégis kifogásokat keres, hisztizik, magyarázkodik, hogy miért is lehetetlen, hogy tegyen valamit. Neked önbizalom problémáid, emiatt társkeresési gondjaid is vannak, és még egy betegséged is, szóval tény, hogy rád férne a változtatás, ez nem ítélkezés és bunkóság. De te tudod, én csak a te javadat akarom, neked akarok jót.

Felőlem nyugodtan fröcsögj tovább rólam lepereg (veled ellentétben).

Az elején a stílusomért ezennel bocsánatot kérek, nem akartam rosszat neked, csak tényleg sok ember csak akkor kap észbe, amikor kegyetlenül megmondják nekik feketén-fehéren a dolgokat. Nálad ez nem működött, ennyi.

2016. máj. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok roma, de nem ítélek el senkit ez alapján!

Utolsó köszi! Így már elfogadhatóbb! Csak megmondom őszintén nem túl korrekt hogy itt megalázó módon írogattál, privátban meg normálisan... Amondó vagyok hogy akkor is legyél kedves, ha másra a kedvesség nem hatott.

2016. máj. 21. 15:41
 78/86 anonim ***** válasza:
Mi nem beszéltünk privátban, keversz valakivel.
2016. máj. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/86 A kérdező kommentje:
Pedig írtam neked, normálisan válaszoltál rá :o
2016. máj. 21. 17:37
 80/86 anonim ***** válasza:
100%
Március 8-án küldtem utoljára privátot úgy bárkinek. :O Szóval valami félreértés van, nem én leveleztem veled, ez tuti.
2016. máj. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!