Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről az alkatró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az alkatról? Tudnátok szeretni egy ilyen alkatú fiatal nőt?

Figyelt kérdés

Molett, kilót nem írok, mert senki sem hiszi el, aki látott élőben. Majdnem 180cm vagyok, csípőm 110cm, derekam 90cm, mellem 110cm.

Hiába van ennyi különbség a derekam és a csípőm között, szinte egyben van...Ami nem túl nőies. Ellenben nagy, formás melleim vannak. Nagyon sokat kell híznom, hogy a fenekemre, csípőmre menjen, mindig mellre és hasra hízom.

Lábaim hosszúak, átlagosak némi izommal.

Nőietlen ez így, tényleg?



2016. máj. 17. 23:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 A kérdező kommentje:
Azt írtam, hogy nem mindegy... Sajnos szexuális vonzalom nélkül nem fogok senkivel sem "összejönni" elég volt egyszer,tanultam belőle ;)
2016. máj. 18. 14:04
 22/86 A kérdező kommentje:
Pcos :(
2016. máj. 18. 14:04
 23/86 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Tudom, hogy férfiakhoz szóltál, de azért válaszolok. :)

Bár nekem más jellegű betegségem van, mint neked, de a méreteim nagyjából hasonlóak a tiédhez.

Sajnos tény, hogy a "tipikus, igénytelen mai" pasik hasonlóan reagálnak egy ilyen külsőre, mint az úriember, aki előttem válaszolt.

Nem fogom azt mondani, hogy ez nem játszik szerepet abban, hogy nehéz a társkeresés, hazudnék. De nem lehetetlen. :)

22 éves koromig nekem sem volt komoly kapcsolatom, aki volt, az inkább csak szexet akart volna (mert ugye, állítólag a kövér csajokat jobb dugni).

Azóta mondjuk némi önbizalmat is magamra szedtem, de azóta tartós kapcsolataim is voltak - és van is jelenleg. Ő pont így szeret, ahogy vagyok, és cseppet sem tart nőietlennek. :)

Szerintem tök jó az elszántságod, hogy tenni akarsz a dolog ellen, ezt ne is add fel. Ezzel együtt viszont, aki szeretni fog, az így fog szeretni. :)

2016. máj. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/86 anonim ***** válasza:

Sorry a PcOS miatt.


Valszeg a kérdező ilyen testalkatú amióta csak az eszét tudja. Azt hiszem kijelenthető, hogy nem fog soha szilfidtestben csábítani, szóval ezt fölösleges elvárni tőle és irreális is.


Amúgy a kérdésedre a válaszom az, hogy nem, nem tetszenek az ilyen alkatú lányok.

2016. máj. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/86 anonim ***** válasza:

23/25-nek igaza van, de rettenetesen bunkó.:-)

De igaza van a sporttal, kajával kapcsolatban...

2016. máj. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/86 anonim ***** válasza:

Ki fogad el engem? A párom, 4 éve. :) Bár vele ritkán kell nyersnek lennem. ;) Nem ad rá okot.


Nem aggódom, és nem akarom, hogy IR-es legyél, csak minden erre utal, főleg a makacs hasi hízás.

Nekem sincs körte alkatom, egyenletesen oszlik el a zsír rajtam, de én is inkább mellre és hasra híztam - amikor híztam. Nem irigykedek semmire, ami a te testeden van, mert én képes voltam rászánni az időt és a rengeteg energiát (a sok egyéb teendő mellett), hogy rendbe szedjem az alakom és az életmódom.

Én is tudtam kifogásokat gyártani egy ideig, de engem is nyersen ráébresztettek, hogy szánalmas, és hálás is vagyok érte. :)


Nem kell szakértőnek lenni, de biztos, hogy nem úgy kajálsz, ahogy kellene, ha ilyenek az arányaid. Magáért beszél. Sajnálom, ha ilyen sértődős kifogásgyár vagy, lehetnél bomba alakú csaj. Még csak igazán alma sem vagy, meg eléggé nagy a különbség a csípőd és a derekad között még most is. Az adataid alapján inkább homokóra féleség lennél, ha lefogynál.

2016. máj. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/86 A kérdező kommentje:

Hiába bizonygatod, nem lennék homokóra. Most hasonlítok leginkább a homokórára, mikor vékony voltam, mindenem vékonyabb volt, de a csípőm és a derekam között még kevesebb különbség volt.

Nem hiszem, hogy egyformák lennénk ezért kár ítélkezned meg szánakoznod. Azért remélem a párod jól keres, hogy finanszírozni tudja a nem "szemét" kajáid, meg a sportolást. Nekem konkrétan reggelente nagywc-zni sincs időm sokszor, mert sietek. Sokat kell utaznom, utazás közben nem tudok sportolni, de legtöbbször tanulni sem. Örülök, ha 7 órát alszom... 5-6-ot szoktam. Ennyi fér az időmbe.

De ha hiszed, ha nem, minden rokonom ilyen alkatú volt... Mikor lapos volt a hasam sem volt keskenyebb, mint 80cm... Egybeszabottak vagyunk, talán ez a legjobb szó rá.


Többieknek meg köszi a választ!

2016. máj. 18. 17:31
 28/86 anonim ***** válasza:
54%

A számok alapján gondoltam, hogy nem alma vagy, mint mondtam, de igazad van, nem láttalak.


Nem mindenkinek alap az, hogy a párja finanszírozza a dolgait, sokat elárul rólad, hogy ilyenekkel hozakodsz elő. Talán te erre vágysz? :)

Ha ennyire tudni szeretnéd, magamnak finanszírozom a dolgaim.


De most akkor hozok neked egy másik példát. A barátnőmet. Ő is PCOS-es, és mellé inzulinrezisztens is. Elhízottabb volt nálad, és képtelen volt teherbe esni. Látástól vakulásig dolgozott, ő is mindig panaszkodott, hogy aludni alig van ideje, anyagilag sem voltak a topon, a párjával, és még a beteg édesanyját is neki kellett ellátni, mégis lefogyott, képes volt rá. Rávette magát hatalmas önfegyelemmel, és beépítette a napirendjébe a 40-60 percnyi mozgást, és igyekezett minél egészségesebben enni és tartani a mértéket. Bomba alakja lett, született egy kisfia és egy kislánya (!), és 2 szülés után is bomba alakja van. Ő csinálta végig, magának köszönheti, senki sem tolta a s*egge alá, munka és kisgyerekek mellett is képes törődni magával. Akkor mi értelme is van kifogásokat hozni?

Gyenge vagy.

2016. máj. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/86 A kérdező kommentje:

Gyenge maximum az, aki más életében vájkál kérés nélkül. Lehet előhozni másokat is, DE! NEM VAGYUNK EGYFORMÁK, ő neki olyan volt az élete, megcsinálta, nekem más, ezért JELENLEG nem tudok többet tenni az ügy érdekében. Te miért hozakodtál elő azzal a szóval, hogy disznó? Mondanám, hogy az vagy, de túlságosan értékes állat hozzád képest.

Saját házad táján sepregess!

2016. máj. 18. 19:24
 30/86 A kérdező kommentje:

[link]

Hozzá hasonló az alakom, csak a derekam kevésbé ível ennyire be. Melleim meg nagyobbak.

2016. máj. 18. 19:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!