Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A legtöbb fiú (nem általánosít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb fiú (nem általánosítás, hanem az igazság! ) miért skatulyázza be a szép lányokat?

Figyelt kérdés

Ennyire rossz tapasztalataitok vannak az előnyösebb kinézetű nőkkel? Én nem tudom elhinni, hogy 100/100 nő aki jól néz ki, az egy r*banc. Miért van az, hogy ilyen nő létemre mindig a sztereotípiák áldozata vagyok? Normális vagyok és kedves, mégis rögtön a külsőmet veszik észre, amivel nincs baj, de sajnos többszöri nekifutásra sem akarják észrevenni azt, ami belül van.

Állítólag a férfiak normális nőt keresnek, de miért van az, hogyha tudják, hogy én is az vagyok (mert egy-két kivétel van, aki veszi a fáradtságot, hogy jobban megismerjen), akkor elmenekülnek, mondván, hogy túl jó nő vagyok hozzájuk, esetleg egy ilyen lánynak, mint én nem olyan való, mint ők? Hogy tehetik ezt? Hisz az lenne a lényeg, hogy én meglegyek velük elégedve, nem igaz? De hogyha ez megtörtént, akkor miért nem képesek felfogni, hogy nem csak mondom, vagy nem játszadozom velük?

Az emberek mindig boldogok akarnak lenni, de amikor ott a lehetőség előttük, akkor persze nem ragadják meg, inkább ellökik.



2013. aug. 8. 19:51
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
87%

Az említett skatulyázás oka az, hogy a fiúk az esélytelenségükből származó frusztrációt azzal próbálják leküzdeni, hogy vágyaik alanyát degradálják, ezáltal azt az illúziót biztosítva maguknak, hogy az illető lány nem is olyan jó, nem is olyan értékes, kvázi alig vesztenek valamit azzal, hogy a csajjal nem jönnek össze.

Némi emberismerettel azonban belátható, hogy a valódi ribantzok az úgynevezett átlagos/rendes lányok közül kerülnek ki, ennek okairól is lehetne beszélni. Ennek is megvan a pszichológiája.

2013. aug. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!