Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A legtöbb fiú (nem általánosít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb fiú (nem általánosítás, hanem az igazság! ) miért skatulyázza be a szép lányokat?

Figyelt kérdés

Ennyire rossz tapasztalataitok vannak az előnyösebb kinézetű nőkkel? Én nem tudom elhinni, hogy 100/100 nő aki jól néz ki, az egy r*banc. Miért van az, hogy ilyen nő létemre mindig a sztereotípiák áldozata vagyok? Normális vagyok és kedves, mégis rögtön a külsőmet veszik észre, amivel nincs baj, de sajnos többszöri nekifutásra sem akarják észrevenni azt, ami belül van.

Állítólag a férfiak normális nőt keresnek, de miért van az, hogyha tudják, hogy én is az vagyok (mert egy-két kivétel van, aki veszi a fáradtságot, hogy jobban megismerjen), akkor elmenekülnek, mondván, hogy túl jó nő vagyok hozzájuk, esetleg egy ilyen lánynak, mint én nem olyan való, mint ők? Hogy tehetik ezt? Hisz az lenne a lényeg, hogy én meglegyek velük elégedve, nem igaz? De hogyha ez megtörtént, akkor miért nem képesek felfogni, hogy nem csak mondom, vagy nem játszadozom velük?

Az emberek mindig boldogok akarnak lenni, de amikor ott a lehetőség előttük, akkor persze nem ragadják meg, inkább ellökik.



2013. aug. 8. 19:51
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
Na lássak csak egy képet akkor ha ilyen merész vagy:D
2013. aug. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
A kérdező még scak 18 éves. és még sosem volt kapcsolata, na ennyit erről :)
2013. aug. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:
úgy tűnik töröltetnem kéne a kérdést, mert kezdődnek a fake kommentek
2013. aug. 8. 20:27
 34/51 anonim ***** válasza:
De lehetsz attól normális, mert szép vagy. De ebből az egyik információ nincs megerősítve, mert nincs kép rólad. Így nehéz bármi konkrétumot is mondani :)
2013. aug. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:

Nem kell törölni.A hülyékkel és trollokkal nem kell foglalkozni.

A kérdés jó.

Sokan akarnak szép barátnőt..viszont nem mernek kezdeményezni.Igy csak a bunkók probalkoznak az igazán szép lányoknál,és amint írták.Azt hiszik a személyiségük nem érdekli.

Van ilyen.Szerintem mindenkinek esélyt kell adni.Már ha normális.

2013. aug. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
csak nekem nem küldött képet?
2013. aug. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
Aki kapott képet, attól kíváncsi lennék arra, hogy valójában hogy néz ki? Vagy csak kamuzott a kedves kérdező?
2013. aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
Hát én kaptam képet, az állam pedig még mindig le van esve:D (ne írjatok rám, majd ő küld ha akar)
2013. aug. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:

# 38:

Nem kép kell, csak hogy jól néz ki, vagy ronda?

2013. aug. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 A kérdező kommentje:

Pár embernek küldtem képet..

Köszönöm 38. :DD Akárki is vagy :)

2013. aug. 8. 21:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!