Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A legtöbb fiú (nem általánosít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb fiú (nem általánosítás, hanem az igazság! ) miért skatulyázza be a szép lányokat?

Figyelt kérdés

Ennyire rossz tapasztalataitok vannak az előnyösebb kinézetű nőkkel? Én nem tudom elhinni, hogy 100/100 nő aki jól néz ki, az egy r*banc. Miért van az, hogy ilyen nő létemre mindig a sztereotípiák áldozata vagyok? Normális vagyok és kedves, mégis rögtön a külsőmet veszik észre, amivel nincs baj, de sajnos többszöri nekifutásra sem akarják észrevenni azt, ami belül van.

Állítólag a férfiak normális nőt keresnek, de miért van az, hogyha tudják, hogy én is az vagyok (mert egy-két kivétel van, aki veszi a fáradtságot, hogy jobban megismerjen), akkor elmenekülnek, mondván, hogy túl jó nő vagyok hozzájuk, esetleg egy ilyen lánynak, mint én nem olyan való, mint ők? Hogy tehetik ezt? Hisz az lenne a lényeg, hogy én meglegyek velük elégedve, nem igaz? De hogyha ez megtörtént, akkor miért nem képesek felfogni, hogy nem csak mondom, vagy nem játszadozom velük?

Az emberek mindig boldogok akarnak lenni, de amikor ott a lehetőség előttük, akkor persze nem ragadják meg, inkább ellökik.



2013. aug. 8. 19:51
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:

#39

Legyen elég annyi, hogy sajnos ritka az ilyen nő.

#40

Ez örök rejtély marad:D

2013. aug. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
Tudod ez olyan, hogy a sztereotipiák nem véletlenül alakulnak ki. Lehet, hogy 10ből 1 rendes, de alapjáraton szkeptikus az ember. Persze ha az illető személyről kiderül, hogy más akkor lehull a lepel. Úgylátszik neked nem sikerült bizonyitanod, ezért lehet te rontassz el valamit, de az is lehet, hogy nem vagy annyira nagy szám mint ahogy gondolod (ezeket nincs ahonnan tudjam).
2013. aug. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
mert eddig 100 nagyon szépből 95 volt ríbanc akkor az már megér egy általánosítást xd
2013. aug. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
Meglehetősen jól néz ki, válaszolok neki majd, csak meg kell fogalmaznom valahogy kreatívan :)
2013. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
42, ezzel a szöveggel a rasszisták látképét is leírhatnád akár. na de ne filozofáljunk, annak nem most és nem itt van az ideje
2013. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:

# 45

Ez igy van. Azt is akartam példának felhozni, nem lehet előitélet alapján leirni senkit sem, mindenkinek kell adni esélyt, de azért a sok negativ alapján nem baj, ha tudja az ember mire számitson (a rasszizmus témába meg tényleg ne menjünk bele, mert azért nem teljesen úgy van ahogy gondolod). Mellesleg a kérdező tényleg jól is néz ki vagy csak ő állitotta ezt?

2013. aug. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:

Szóval van az a mondás, hogy a Niagara-vízesés is szép, de senki nem akarja hazavinni :)


Csak fogják, egyszer megnézik, és hazajönnek. Ha te úgy gondolod, hogy nem egyszer használatos üresfejű nő vagy a jó kinézeted ellenére, hanem olyan, akit haza kellene vinni, nem fognak veled keccsölni, meg udvarolgatni. Hiszen a fullos nőknek fullos igényeik vannak, aminek igencsak nehéz megfelelni, főleg huzamosabb ideig egy párkapcsolat keretében. Mert ideig-óráig még csak-csak, de nem tartósan.


Aztán van az a csoport, aki azt mondja, hogy "Áh, úgyis van barátja, nem rám vár stb."


Szóval nem az a sztereotípia, hogy "100/100 nő aki jól néz ki, az egy r*banc", hanem hogy aki jól néz ki, annak nehezebb megütni az igényszintjét, mint aki átlagosan néz ki, és ez inkább tény, mintsem sztereotípia.

2013. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
#46: Tényleg jól néz ki.
2013. aug. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

46, Azt sem tudod, hogy gondolom, honnan veszed hogy nem úgy van? érdekes.. De nem fogok belekezdeni abba, hogy milyen gyerekes dolognak tartom a rasszizmust (egy egész kultúrát vagy bőrszínt utálni pár indivídum miatt) viszont az a tény, hogy a kérdésben megtalálható általánosítás elég hasonló a kisebbséghez való hozzáálláshoz..


De kérlek ne ragozzuk tovább, vagy ha annyira elmélkedni akarsz a dolog tedd privátban.

2013. aug. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

egy példa: vegyünk egy drogdílert. ugye attól még lehet akár arany ember is, ki tudja, de valószínűbb, hogy nem az.

most ha nem akarsz általánosítani akkor felkeresed az összes dílert és megismerkedsz velük.... lenne értelme?


ha ismersz 10 lányt akiből 7 egy mocskos nagy szutyok, akkor azt fogod gondolni, hogy a nők 70%-a olyan. általánosítás az élet alapja!

2013. aug. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!