Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A legtöbb fiú (nem általánosít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb fiú (nem általánosítás, hanem az igazság! ) miért skatulyázza be a szép lányokat?

Figyelt kérdés

Ennyire rossz tapasztalataitok vannak az előnyösebb kinézetű nőkkel? Én nem tudom elhinni, hogy 100/100 nő aki jól néz ki, az egy r*banc. Miért van az, hogy ilyen nő létemre mindig a sztereotípiák áldozata vagyok? Normális vagyok és kedves, mégis rögtön a külsőmet veszik észre, amivel nincs baj, de sajnos többszöri nekifutásra sem akarják észrevenni azt, ami belül van.

Állítólag a férfiak normális nőt keresnek, de miért van az, hogyha tudják, hogy én is az vagyok (mert egy-két kivétel van, aki veszi a fáradtságot, hogy jobban megismerjen), akkor elmenekülnek, mondván, hogy túl jó nő vagyok hozzájuk, esetleg egy ilyen lánynak, mint én nem olyan való, mint ők? Hogy tehetik ezt? Hisz az lenne a lényeg, hogy én meglegyek velük elégedve, nem igaz? De hogyha ez megtörtént, akkor miért nem képesek felfogni, hogy nem csak mondom, vagy nem játszadozom velük?

Az emberek mindig boldogok akarnak lenni, de amikor ott a lehetőség előttük, akkor persze nem ragadják meg, inkább ellökik.



2013. aug. 8. 19:51
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
jöhet a kép.
2013. aug. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:

neeem ez nem csak a forumon lenne így, csak itt néha túl őszinték az emberek és az fáj a másiknak...


Na küldj képet majd meglátjuk.


De ha kiderül h egy fiú vagy és szítod a népet akkor jobb ha húzól.

2013. aug. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
Küldjél képet, kíváncsivá tettél :)
2013. aug. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
nekem is küldj, kiváncsi vagyok
2013. aug. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:
na jó, innentől kezdve mindenkinek privátban válaszolgatok, hogy eloszlassam a kétségeket
2013. aug. 8. 20:08
 26/51 anonim ***** válasza:
Valóban félünk néha ettől, hogy a párunk fokokkal szebb nálunk és bármikor lecserélhet, de én azért elég túlzásnak érzem azt, hogy minden kapcsolat ilyen.
2013. aug. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
Nekem is küldj képet. :)
2013. aug. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:

16 éves vagy?

Érdekes körülöttem élő emberek 90%-ának normális a kapcsolata, nem ilyen.

Mondjuk ez 25-30-as korosztály.


Küldhetsz képet ide is :)

2013. aug. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező egy férfi vagy transzvesztita, vagy egy dagi ronda lány aki senkinek sem kellett még soha,


De valószínűleg csak unatkozik és cseszteti a népet.

2013. aug. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is kérhetnék képet?

2013. aug. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!