Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire fáj az igazság?

Figyelt kérdés

a barátom szerint csak átlagos vagyok és alapvetően a belső miatt szeretett belém. de azért mondogatja hogy szép vagyok és jó a testem, és vonzó vagyok számára..


Valahogy én tudom h arcra nem vagyok valami hajde nagy szépség.. -de nem vagyok elhízva az alkatom is jó,arányos.. -de ez valahogy ahogy így mondta olyan rosszul esett..


jogos h elbizonytalanít ez az egész? pedig érzem h ragaszkodik hozzám..


2013. jún. 27. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Hát ez úgy hangzott mintha lerondázott volna.

Ha linkelnél képet egyszerűbb lenne...

2013. jún. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátod nincs tisztában vele, h lányokkal nem szabad őszintének lenni, és csak a jót szabad elmondani, különben ez lesz.
2013. jún. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szeretnéd ha inkább csak a külsőd miatt szeretne?

Bár erről alapvetően nem kéne beszélnie, de valamiért olyan érzésem van, hogy te érted el, hogy ezt kimondja.

2013. jún. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt is mondja, hogy átlagos vagy és azt is, hogy szép vagy?
2013. jún. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

amikor még nem ismert csak átlagosnak látott, és hogy megismert azóta megszépültem a szemében..

akár örülhetnék is de ez igy olyan.. :/

2013. jún. 27. 11:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki átlagosnak mondana, és össze akarna jönni velem, repülne a kukába, mielőtt még elkezdhetne udvarolni :D
2013. jún. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"amikor még nem ismert csak átlagosnak látott, és hogy megismert azóta megszépültem a szemében.."

Ez teljesen rendben van, ne fújd fel és ne cakkozd magad rajta. Ez természetes dolog, nem lehetünk mind bombázók. Amikor megismert, még objektíven ítélte meg a külsőd, az hogy átlagos, nem azt jelenti, hogy csúnya vagy nem szép, hanem hogy nem vagy pl. egy kifejezett szépségmodell. A külső a korral úgyis változik, viszont ha az egyéniséged fogta meg, akkor igazán TE vagy az, akit szeret. Nem egy szép arc, nem a vakolat, akkor ugyanúgy fog tudni szeretni később is, akár narancsbőrrel vagy terhességi csíkokkal, mert azok is hozzád tartoznak és egészében szépnek lát majd. :)

2013. jún. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem értem ez miért baj. Attól még hogy szeret, nyilván megtud különböztetni egy átlagos lányt egy gyönyörű széptől. Szeret téged, mert olyan vagy amilyen, az átlagos külsőddel együtt. De azt ne várd el tőle, hogy ne legyen tisztában azzal milyen is vagy igazából. Gondolod hogy minden embert különlegesen gyönyörűnek tart a párja? Nem, akinek van szeme, az emlékszik hogy mi is volt az első benyomása a külsejéről. Az meg, hogy azóta megszerette a hibáidat is és ezrét tart szépnek... tök jó.
2013. jún. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan barátnőm, akit elsőre kifejezetten csúnyának tartottam. De megismertem és tényleg szépnek láttam. Persze nem mondtam el neki az első benyomásomat, de általában a szerelem megszépíti a képet.
2013. jún. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Persze nem mondtam el neki az első benyomásomat"

Ez a kulcsmondat. Nem szabad elmondani.

2013. jún. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!