Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titok vagy igazság?

Figyelt kérdés
A bátyámról mindenki azt hiszi hogy egy szende visszahúzódó fiú(20 éves) és hogy mivel még nem volt barátnője nem is feküdt le senkivel én is ezt hittem amíg nem kavart a barátnőmmel és derült ki,hogy tesóm 16 éves korában elvesztette a szüzességét és nem is igazán volt barátnője csak egy ilyen futó kaland vagy ilyesmi és anya sem tud róla...én 17 vagyok és 4 hónapja van barátom és nyilvánvaló hogy majd x idő múlva lefekszem vele anyám még is kivan akadva...szerintetek melyik a jobb hogy titokban csinálja valaki int tesóm vagy nyíltan még ha több nehézséggel jár ?
2013. márc. 31. 00:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Ne te legyél a tesód árulója, ezért hallgatni arany.
2013. márc. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a tesód fiú egy fiú nem igazán beszél ilyenről az anyukájával, de te lány vagy nőgyógyászhoz kell majd járnos meg stb szóval te nyugodtan mond el
2013. márc. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

de nagy titok lehet ha mindenki tud a családodban már erről :D


én sosem tájékoztattam a szüleimet arorl hogy dugni megyek, egyszerüen mentem és kész.

Anyámban meg volt némi ész és tudta, hogy nem tanulni jön át a lány estére...

2013. márc. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mindegy... szerintem ez attól függ, hogy milyen viszonyban vagy anyukáddal
2013. márc. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hátha már 4hónapja együtt vagytok és komoly a kapcsolat akkor nem olyan nagy ügy ez 17 évesen,csak féltenek gondolom szerintem mindeképpen legyél öszinte és mondel ha valami van
2013. márc. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
de én sem láttam sosem lánnyal anya sem meg semmi ...sosem tudtuk hogy van valakije és sosem jártak hozzá lányok...am meg sosem árulnám be a bátyám és senki nem tud erről a családban csak én..:D
2013. márc. 31. 00:43
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem anyud is tudja, hogy hiába tiltakozik kézzel lábbal, egyszer úgyis meg fog történni, 17 évesen már nem vagy gyerek. Egy idő után majd megszokja, és legalább bízni fog benned. Viszont ha a tesódról egyszer kiderül, akkor nekem kicsit meginogna benne a bizalmam. Ennyi év után már igazán elmondhatta volna, hiszen mostmár tökmindegy. De ha rám hallgatsz, őszinte leszel anyukáddal, és meglátod, előbb elfogadja, hogy már érett vagy a dologhoz.
2013. márc. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
még szeretnék én is várni egy kis időt bár ő már szeretné,mert ma áthívott hozzájuk aludni de anya nem engedett és azért nyilvánvaló volt ő mit akar..majd beszélek barátommal is meg anyukámmal is megpróbálok legalább is mert egyszer bele kell nyugodnia hogy nem vagyok már 12...:)(bár akkor még nem is tettem volna ilyet)
2013. márc. 31. 00:45
 9/12 A kérdező kommentje:
persze úgy is elfogom neki mondani ,csak ez a tiltás nem tetszik hogy nem engedi hogy ott aludjak barátomnál..mit gondol hogy napközbe nem lehet lefeküdni vele vagy nem értem főleg amikor sokszor éjszakáig itt van és csak akkor megy haza...
2013. márc. 31. 00:47
 10/12 anonim ***** válasza:

A szüleim 20 éves koromig egyáltalán nem tudtak semmit a szexuális életemről, akkor is csak felhívtam anyát, hogy írasson nekem gyógyszert, ő meg mondta, hogy jó. Szerintem nem normális, ha az ember kibeszéli a szüleivel a szexuális életét. És ha a bátyádnak csak futó kalandjai voltak, akkor minek számolt volna be róla? Vagy egyáltalán hogy?

Mentek a boltban anyukáddal, és a bátyád rámutat egy csajra: "Anya, nézd, ő az a csaj, aki szombaton leszopott a discoban." Ez lenne csak igazán a családi csevej.


25/N

2013. márc. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!