Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van igazság ebben, vagy ha igaz szerelem van, ilyen nem lép fel?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyok együtt a barátommal, ő az első komolyabb kapcsolatom, és neki is én vagyok az első. Nagyon-nagyon szeretjük egymást, nem is tudom már elképzelni nélküle az életem, és ő is olyan fiú, aki nagyon figyelmes, gondoskodó, aki szintén nagyon szeret,és minden nap kimutatja, mivel minden nap talizunk is:) Komoly kapcsolattá vált már, és úgy érzem, hogy szép hosszú jövője van, a szüleivel is nagyon jól kijövök.

Viszont anyum még mindig azt tartja, hogy nekem ez még túl korai, és 'élveznem'kellene az életet(barátnőkkel stb) És a múltkor azt is mondta, hogy ha nagyon elkomolyodik a kapcsolatunk, és ha esetleg házasság is lesz, akkor megfogom bánni, hogy nem ismertem meg több fiút, és nem szórakoztam inkább. De hát én épp, hogy élvezem az életet, Vele! És szórakozni is járok ettől függetlenül Vele, és a barátnőimre is van még időm. Én tényleg szerencsésnek érzem magam, hogy ő lehet a barátom, és engem szeret, mert teljesen őszintén mondom, nem találkoztam még ilyen rendes és tökéletes fiúval, mint ő.

Persze, nem olyan nagyon biztos, hogy nem jön közbe valami, de ha úgy alakul, hogy a jövőmben is jelen lesz, szerintetek mennyire van igaza anyumnak? Eléggé belém hasított, mikor mondta, de szerintem ha ennyire szeretjük egymást, nincs jelentősége annak, amit mondott.

Bocsi, hogy hosszú lett, de remélem érkeznek normális válaszok:) 16 L ő egy évvel idősebb:)


2013. márc. 11. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:

5 hónap után azért még ne várj csodát, bármelyik pillanatban tönkremehet egy kapcsolat...2 év után egyik napról a másikra, de inkább nem részletezném

amúgy szerintem nincs igaza, ha tehetném én is leélném azzal az egy lánnyal az életemet.

2013. márc. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is korai még házasságon gondolkoznotok! Tanuljatok, szórakozzatok együtt is, a barátokkal is, szeressétek egymást, aztán pár év múlva majd látjátok, hogy alakulnak a dolgok!
2013. márc. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ahogy majd alakulnak a dolgok. Jó pár év azért kell ahhoz, hogy kiismerjük a másikat és még talán akkor is tud meglepetést okozni egy kapcsolat még 5 év után is.....

Korai még tervezgetni esküvőt.

2013. márc. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jaj de nem arról van szó, hogy tervezzük már:) Persze, hogy nem, még szórakozunk, eljárunk ide-oda, élvezzük egymás társaságát stb. Csak olyan jó lenne örökre vele maradni, és ha ez így is alakulna, akkor mennyire lesz igaz az, amit anya mondott?
2013. márc. 11. 16:41
 5/6 anonim válasza:
Szerintem mindenki átesett már ezen az érzésen. én is. akkor valóban úgy érzi az ember hogy senki más nem kell neki és vele akar maradni örökre. ezt úgy hívják szerelem. igen ez az, de tudod ilyen korban még nem alakul ki az embernek a teljes személyisége, még sokmindent meg kell élnetek, ami mindkettőtöket formálni fog, persze lehet együtt maradtok, de kicsi rá az esély...hiába mondanak neked akármit hogy éllj stb... te neked most ez jelenti a boldogságot. teljesen természetes.
2013. márc. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell minden fiút kipróbálni ahhoz, hogy élvezhesd az életet.
2013. márc. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!