Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emsziszasza kérdése:

Szerintetek mit csináljak? Nem tudom, mi legyen.

Figyelt kérdés
Január 5.-e óta vagyok együtt a barátommal. Szeretjük egymást. Jól megvagyunk, csak néhányszor volt vita... Februárba facebookon láttam egy képet , amin egy csaj puszit ad neki... hát persze nem esett nekem jól... azt mondta csak barátok. oké.. multhét szombaton pedig ô is volt egy rendezvéyen meg én is.... másnak az ottani barátnôim (ahol volt barátom rendezvényen) azt mondták egy lány ült az õlébe... elég rosszul esik... megkérdeztem tôle.. azt mondta nem ült senki az õlébe.. miútán beszéltünk rá egy 10percre felhív h részeg volt és csak az unokatestvére ült az õlébe... innétôl már gyanus volt a dolog... a lányok azt mondták ismerik azt a csaj aki az õlébe ült.. és fekete haja van... a barátom unokatestvérének pedig szôke... facebookon el linkelték nekem a csaj oldalát és rákérdeztem... mind ketten tagadták... és barátom meg lehurrogott h minek írkálok a csajnak... hát elég rossz... nem tudom mi legyen... fáj az egész... és a lányok meg nem hazudnak nekem mert igaz barátok! :( mit csináljak?

2013. máj. 25. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem egyértelmű, hogy mit csinálj...
2013. máj. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Költőnő? ***** válasza:
ha ebből akárcsak egy szó is igaz, a "szeretjük egymást" kijelentés sztem nem állja meg a helyét
2013. máj. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a baj h nagyon szeretem... :/ akkor ennek a kapcsolatnak így annyi? ja még azt hozzá tenném, h ismerem az egyik exét... és elmondta nekem h régen ô azért szakított vele mert , mindíg más csajokkal foglalkozott.
2013. máj. 25. 13:53
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy nem akarod magadnak bevallani,mert szereted,nagyon is...de ha ő igy viselkedik veled,akkor szerintem nincs miről tovább beszélni. Főleg,hogy az exével is ezt csinálta.

Találsz te jobbat is!

2013. máj. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de szrintetek nagyon féltékeny vagyok? mert szerinte igen..
2013. máj. 25. 14:34
 6/9 anonim ***** válasza:

És még volt pofája megkérdezni,hogy féltékeny vagy-e?? :O

Ezzel próbál takarózni

2013. máj. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Költőnő? ***** válasza:
lehet, h egyébként szeret, de tisztelni tuti nem tisztel, márpedig az fontos alappillére lenne egy kapcsolatnak.
2013. máj. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem csak azt mondta h betegesen féltékeny vagyok O.o szval ez olyan h kussoljak... -.- ô meg hagy mászkáljon mindenféle csajjal... miatta alig vannak barátaim.. ja és megkérdeztem h fordított helyzetbe ô mit csonálna... aztmondta kidobna...
2013. máj. 25. 17:02
 9/9 Költőnő? ***** válasza:
és ebben hol van a kölcsönösség? Amit szabad Jupiternek? Ez szted szeretetről tanúskodik? Mert ezzel a Te oldaladról csak belátta h gáz...
2013. máj. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!