Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A legtöbb fiú (nem általánosít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb fiú (nem általánosítás, hanem az igazság! ) miért skatulyázza be a szép lányokat?

Figyelt kérdés

Ennyire rossz tapasztalataitok vannak az előnyösebb kinézetű nőkkel? Én nem tudom elhinni, hogy 100/100 nő aki jól néz ki, az egy r*banc. Miért van az, hogy ilyen nő létemre mindig a sztereotípiák áldozata vagyok? Normális vagyok és kedves, mégis rögtön a külsőmet veszik észre, amivel nincs baj, de sajnos többszöri nekifutásra sem akarják észrevenni azt, ami belül van.

Állítólag a férfiak normális nőt keresnek, de miért van az, hogyha tudják, hogy én is az vagyok (mert egy-két kivétel van, aki veszi a fáradtságot, hogy jobban megismerjen), akkor elmenekülnek, mondván, hogy túl jó nő vagyok hozzájuk, esetleg egy ilyen lánynak, mint én nem olyan való, mint ők? Hogy tehetik ezt? Hisz az lenne a lényeg, hogy én meglegyek velük elégedve, nem igaz? De hogyha ez megtörtént, akkor miért nem képesek felfogni, hogy nem csak mondom, vagy nem játszadozom velük?

Az emberek mindig boldogok akarnak lenni, de amikor ott a lehetőség előttük, akkor persze nem ragadják meg, inkább ellökik.



2013. aug. 8. 19:51
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
29%
Ilyen beképzelt csaj szerintem nem is kell senkinek. :)
2013. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
23%
kíváncsi vagyok erre a nagy szépségre, aki elől menekülnek a pasik, küldj egy képet, de am nem jutott még eszedbe, hogy talán a személyiségeddel lehet a gond???
2013. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
Hát megint az általánosítás :) Én abszolút nem félek a szép nőktől hiszen pont azokat keresem, keresgéljél még vagyunk páran azért akiknek az ilyen típus jön be ;D
2013. aug. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
8%
Csernus: A Nő című könyvében megtalálod az okát, hogy miért kerülik el a szép lányokat.
2013. aug. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
Pedig akkor is csak egy általánosítás marad. Tudod a világ nem a gyp izé gyk-ból áll. (Hála az égnek!)
2013. aug. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
9%

Fúú te aztán nem vagy semmi.

Téged sem az eszed miatt tartanak.


Lófa-szt van ez így. 100/20-ra csökkentsük le nyugodtan.


Egyébként a NŐ is ott van ő is benne van!!

2013. aug. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:

De bizony, ez általánosítás.


Egyébként sok gyökere lehet a problémának.A személyiséged, viselkedésed, gyakorlatilag akármi.

2013. aug. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
örülök neki hogy mára elértem azt hogy leszarom az iylen mézes mázas felszines ribiket... lehet hogy 10 szépből 1 nem olyan de azért az 1ért nem éri meg kisérletezni... meg lefogadom te szépvagy meg normális de te csak a brad pitt fénykorábanra hasonlító okos fiúkat keresed... de manapság van egy rakat ratyi páva azokközül válogass most az a menő páros: felszines lotyó - páva
2013. aug. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

Na álljunk meg egy pillanatra... akik ismernek, velük nincs gond. Közülük senki nem mondta, hogy a viselkedésemmel lenne probléma vagy bármi mással.

Itt azokra gondolok, az olyan férfiakra, akik egy szót nem váltottak velem életükben, de már betettek egy kategóriába. (mint később kiderült)

2013. aug. 8. 20:01
 10/51 anonim ***** válasza:
Mert ha tényleg szép vagy és normális, akkor tényleg csak a legjóképűbb pasiknak van esélyük nálad. Jól teszik, h elmenekülnek, úgyis hamar dobnád őket.
2013. aug. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!