Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A legtöbb fiú (nem általánosít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb fiú (nem általánosítás, hanem az igazság! ) miért skatulyázza be a szép lányokat?

Figyelt kérdés

Ennyire rossz tapasztalataitok vannak az előnyösebb kinézetű nőkkel? Én nem tudom elhinni, hogy 100/100 nő aki jól néz ki, az egy r*banc. Miért van az, hogy ilyen nő létemre mindig a sztereotípiák áldozata vagyok? Normális vagyok és kedves, mégis rögtön a külsőmet veszik észre, amivel nincs baj, de sajnos többszöri nekifutásra sem akarják észrevenni azt, ami belül van.

Állítólag a férfiak normális nőt keresnek, de miért van az, hogyha tudják, hogy én is az vagyok (mert egy-két kivétel van, aki veszi a fáradtságot, hogy jobban megismerjen), akkor elmenekülnek, mondván, hogy túl jó nő vagyok hozzájuk, esetleg egy ilyen lánynak, mint én nem olyan való, mint ők? Hogy tehetik ezt? Hisz az lenne a lényeg, hogy én meglegyek velük elégedve, nem igaz? De hogyha ez megtörtént, akkor miért nem képesek felfogni, hogy nem csak mondom, vagy nem játszadozom velük?

Az emberek mindig boldogok akarnak lenni, de amikor ott a lehetőség előttük, akkor persze nem ragadják meg, inkább ellökik.



2013. aug. 8. 19:51
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
Egyem a szíved, az egyetlen igazság itt az, hogy te még gyerek vagy:D
2013. aug. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:
itt van például az utolsó kommentelő... na most aztán szép nagyot tévedtél barátom. olyat tudnék neked mesélni, hogy leesne az állad és szégyenkezhetnél, hogy TE IS beskatulyáztál és ilyet írtál. mi a ...-ból gondolod, hogy az ilyenek jönnek be? itt bukik meg a kis elméletetek
2013. aug. 8. 20:03
 13/51 anonim ***** válasza:
A helyesírásod és a fogalmazásod alapján teljesen normálisnak tűnsz. Viszont arra kíváncsi lennék, mennyire "jó nő" vagy....
2013. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
....mármint külsőre.
2013. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:

A barátok mások, van hogy pont nem akarnak megbántani.

Márpedig kicsilány veled igencsak lehetnek gondok ha minden pasi ilyen veled.

De remélhetőleg 16 nál nem vagy több.

Ha 26 vagy akkor isten mentsen...

2013. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
te vagy az 1 a 10 ből...ha úgylátod félnek tőled vagy beskatulyáznak akkor kezedben a lehetőség hogy te nyiss először... nincs meg tiltva hogy te kezdeményezz felé hogy te add meg az esélyt hogy megismerjen.
2013. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:

és ez a másik :) ha normálisan írok, akkor már nem lehetek szép? újabb sztereotípia :)

képet küldözgetek szívesen bárkinek

2013. aug. 8. 20:05
 18/51 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányok semmirekellőek és pénzéhesek. Nem tudom mit vársz ettől a fórumtól, kérdező.
2013. aug. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:

Te egy öntörvényű baromi nagy EGÓVAL rendelkező lány vagy.

Jobb is téged elkerülni , jól teszik valószínűleg nem hiába skatulyáznak be téged.

2013. aug. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:

1. Én nem vagyok ilyen

2. Gondolom ők azért,mert félnek a csalódástól

2013. aug. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!