Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Alacsony duci lány nagy lógó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony duci lány nagy lógó mellekkel, vagy magas vékony lány kis feszes cicikkel?

Figyelt kérdés
Melyiket szeretnéd barátnődnek komoly kapcsolatra?

tegnap 08:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
75%

#9 Te még a barátaidat is külső alapján válogatod?

Tengermély lehet az érzelmi intelligenciád.

És spec lehánynám az olyanokat, mint te (nem, nem vagyok dagadt és a mellem sem lóg).

tegnap 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
52%

#11

Egy értelmes embert nem érdekli, hogy ki mi alapján válogat barátokat. Aki ezért lehányná a másikat, az a mögöttes frusztráció a saját komplexusaiból ered :D

tegnap 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
52%
Nekem sokkal fontosabb a belbecs, mint a külcsíny. Voltam már duci csajjal és olyat nyújtott, mint más soha. Szóval tartós kapcsolatra tök mindegy. A szex egy dolog, de nagyon nem mindegy hogy telik a nap hátralevő része.
tegnap 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
#13 miért hogy telt számodra a nap hátralevő része a szexen kívül 1 duci lánnyal?
tegnap 09:56
 15/26 anonim válasza:
51%
#14 A kérdés az volt, hogy melyiket választanám tartós(!) kapcsolatra, erre írtam. A lényeg: nekem nem fontos hogy néz ki. Felőlem lehet topmodell is, de ha nem működik ami egy harmonikus, együttérző, egymást támogató, nyugodt, kiegyensúlyozott párkapcsolathoz kell akkor nem őt választanám.
tegnap 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
77%

A kapcsolathoz szukseges a vonzalom. En tiszteletben tartom azt aki tud vonzodni egy kover logo mellu nohoz de en nem vagyok erre kepes. Nem vagyunk egyformak.


De szamomra visszataszito a koverseg jelentette igenytelenseg, mert a tobbseg onhibajabol tulsulyos. Lehet itt betegsegekre meg pajzsmirigyre fogni, de a zsirszovet magatol nem alakul ki. Aki keveset mozog es sokat eszik az elhizik. Szamomra nem elet az hogy az asszony harom lepcsot ne tudjon megmaszni anelkul hogy osszeesne. Es az sem vonz hogy a koldokere log a mell vagy hogy nem latni a pncijat a hasi zsirtol.


Engem ez nem indit be, megkockaztatom még csak fel sem allna.

tegnap 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
29%

#11


Igen, a barataimat is külső alapján válogatom. Nem azt mondom, hogy csak egy Angelina Jolie típusú nővel állok le haverkodni, de legyen egy normális alapmegjelenése, ha jön velem az utcán!

A kövérséget egy fiatal nő esetében taszítónak tartom, és semmiképpen nem tolerálom.

Nem kell nekem ilyen barát!


Olyan barátok kellenek, akik hozzám hasonlóan gondolkodnam, pl. az egészséges életmódról is.

tegnap 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
kedves #14 mit lehet erre válaszolni? Jól, harmonikusan...ahogy egy párkapcsolatban kell.
tegnap 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
76%
A valóság: egyik sem, hanem helyettük egy kb. átlagmagasságú, vékony, de C kosaras (vagy B "felső határ") nagyságú, nem lógó mellű, nagy, kerek fenekű, formás combú és ami szintén rendkívül fontos: szép arcú lány/nő.
tegnap 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
Vékony pici cicist, nagy izmos sportos popsival.
tegnap 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!