Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túl gyorsan hajtottam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl gyorsan hajtottam az eseményeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Leginkább terápia jelleggel írom ezt a kérdést. A nemrégiben elkezdtem chatelni egy lánnyal, akit csak látásból ismerek, élőben sosem beszéltünk.

Az eleje hihetetlen jól alakult, nagyon egymásra hangolódtunk, pár nap után el is hívtam randizni, amire azt mondta legyen jövőhét, belenyugodtam.

Teltek a napok, ismét megkérdeztem, nem tudott konkrétat mondani, majd azután sem. Mondtam neki, hogy kezdem úgy érezni, nem akarja ezt, amire csak felkapta a vizet.

Próbáltam vele összefutós, fél órás talikat összehozni, az sem.

Ezután eldöntöttem, hogy még beszélek vele pár napot, miután megint elhívtam. Mostmár konkrétan mondta, hogy nem, erre én csak annyit válaszoltam, hogy rendben, ne folytassuk.

Erre ő ismét mérges lett, hosszú sorokban taglalta, hogy mi a gond: nem tudja mi legyen, mert nemrég szakított a volt barátjával.

Én próbáltam ezt megbeszélni vele, de azóta nem nézi meg az üzeneteim, és nem tudom mihez kezdjek. Ez kb 1 hónap alatti történés. Eléggé szomorúvá tesz.


tegnap 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lépj tovább.
tegnap 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le és ne oldd fel semmiképp!
tegnap 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem szeretem a halogatós nőket, ha nem akar randizni, miért nem mond egyből nemet? Volt ilyen esetem, de utána megtanultam venni a lapot. Nem randizok infantilis nőkkel. F
tegnap 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi rosszat nem tettél, nem vagy gondolatolvasó hogy kitaláld mi jár a fejében. Ellenben ő hisztis haennyin képes megsértődni, szóval jobban is jártál vele hogy nem lett semmi.
tegnap 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

"hosszú sorokban taglalta, hogy mi a gond: nem tudja mi legyen, mert nemrég szakított a volt barátjával."


Ez a lelki szemetessé válás kezdete. Exekről nem akarok sirámokat hallgatni, én sem nyomom le őket mások torkán. Semmi közöm hozzájuk, neki se az én exeimhez. Dolgozza fel, aztán kezdjen kapcsolatot. Addig hagyjunk egymást békén. Jól teszed, ha lezárod, kérdező.

tegnap 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Frissen szakított emberrel nem kezdünk, max dugásra
tegnap 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Hallgasd meg online, adj neki megértést, figyelmet, de ne találkozz vele" - ezt akarja. Nem akar semmit beleadni, de kapni igen.

Ez a lelkiszemetes.

Hidd el, aki nyitott a talira, annak ez nem volt sietős. Ő nem nyitott. Ne kergesd. Gondolj arra, hogy olyanra pazarlod az időd, aki nem akar tőled többet.

tegnap 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg inkább te érezted azt, hogy hihetetlenül jót beszélgettek, neki gondolom ez inkább átlagos lehetett, ha nem indította be.

Vagy neki is jó volt a beszélgetés, viszont érzelmileg nincs rendben, ahogy írta is.


Se nő, se férfi részéről nincs értelme erőltetni a találkozót. 1-2 kérdés erről bőven elég, abból is látszik, hogy mennyire aktív résztvevő a másik. Valószínűleg utána amiatt lett mérges, mert annyira erőltetted. Persze ő is mondhatta volna, hogy bocsi mégse.


Tovább kell lépni. Mindannyian voltunk már ilyen, vagy hasonló szituációban. Vagy még rosszabb, ha személyesen is így játszik valaki.

tegnap 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
És válaszolva az eredeti kérdésre, szerintem nem hajtottad túl gyorsan, ez egy normál tempó volt. Csak a lány volt egy téves lövés.
tegnap 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi nektek. Nagy segítség. Az elején még hajnalokig beszélgettünk, még olyanokról is, hogy miket fogunk csinálni. Bókolt is. Ezért elég nehéz ez most nekem, amiért egyről a kettőre ellőtte a dolgot. Érthetetlen, teljesen úgy tűnt, sínen az egész.

Talán a legrosszabb az egészben, hogy magamat érzem hibásnak.

tegnap 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!