Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túl gyorsan hajtottam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl gyorsan hajtottam az eseményeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Leginkább terápia jelleggel írom ezt a kérdést. A nemrégiben elkezdtem chatelni egy lánnyal, akit csak látásból ismerek, élőben sosem beszéltünk.

Az eleje hihetetlen jól alakult, nagyon egymásra hangolódtunk, pár nap után el is hívtam randizni, amire azt mondta legyen jövőhét, belenyugodtam.

Teltek a napok, ismét megkérdeztem, nem tudott konkrétat mondani, majd azután sem. Mondtam neki, hogy kezdem úgy érezni, nem akarja ezt, amire csak felkapta a vizet.

Próbáltam vele összefutós, fél órás talikat összehozni, az sem.

Ezután eldöntöttem, hogy még beszélek vele pár napot, miután megint elhívtam. Mostmár konkrétan mondta, hogy nem, erre én csak annyit válaszoltam, hogy rendben, ne folytassuk.

Erre ő ismét mérges lett, hosszú sorokban taglalta, hogy mi a gond: nem tudja mi legyen, mert nemrég szakított a volt barátjával.

Én próbáltam ezt megbeszélni vele, de azóta nem nézi meg az üzeneteim, és nem tudom mihez kezdjek. Ez kb 1 hónap alatti történés. Eléggé szomorúvá tesz.


tegnap 14:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet tényleg kedvelne, de úgy tűnik nagyon, de nagyon rrooooossssz lett az időzítés.


Nagyon rendes tőle, hogy leírta az okokat, nekem így teljesen érthető.


Tényleg hagyd, úgysem áll készen semmire. Biztos jó volt, hpgy beleélhetted magad valamibe... de ez most hamos volt sajnos.'

Lehet a jövőben, később még ismerkedhettek majd,.de ő most nagyon alkalmatlan állapotban van, ha ennyire ne tudja mit akar.

tegnap 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

10


Igen, ez elég szomorú...

Ha nem nézi már az üzeneteidet, akkor nem érdemes rágódni rajta. Sajna rossz volt az időzítés.


A múltkor nálam is volt egy ilyen férfi, el-eltűnedezés, aztán meguntam. Sajnos sokan ilyenek, ha érzelmileg rosszul érzik magukat. Gondolom a párkeresőkben látják azt, hogy visszaépülhet az önbizalmuk.

tegnap 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!