Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyenek valós eseményeken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyenek valós eseményeken alapulnak?

Figyelt kérdés

Sok kérdést olvastam már itt, és szinte kivétel nélkül mindig megjelennek azok az emberek, akik szerint az "igazi" férfi:

- minden héten más csajjal randizik

- tinderen minden match végén eljutnak a dugásig

- minden bulit szexszel zárnak egy ismeretlennel

- 30 éves korára már legalább 40-50 lánnyal volt már, de volt minimum 10 kapcsolata

És aki nem illik bele ebbe, az szerencsétlen. Nekem ez mindig annyira kamu szagú. Én pont azt gondolom, hogy ezeket azok az incelek írják ki, akik azt hiszik ilyenek lennének, ha gazdagabbak, magasabbak vagy kigyúrtabbak lennének. Mit gondoltok?


2021. máj. 19. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Azt kihagytad, hogy csak a férfiak 20%-a jut rendszeres szexhez..pedig elég csak kimenni az utcára ahol átlagosabbnál átlagosabb párokat látni.
2021. máj. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

"30 éves korára már legalább 40-50 lánnyal volt már"


Ebben nagyon el vagy tévedve a konkrét számokat tekintve. Ismerek olyan 27 éves srácot, aki 100 feletti nővel volt és egy másik srácot, akinek anno 24 éves korára már 70 feletti nővel volt dolga. Mindketten nagydumás, öltönyös munkát végző, menő srácok. Még én is voltam kb 25 nővel 28 éves koromra, pedig csak egyszer volt egyetem alatt olyan 1,5 év amikor nagyon sokat csajoztam (akkor volt kb 15) és azóta (és azelőtt) inkább kapcsolataim voltak illetve pár alkalmi. De ilyen nekem sincs, hogy Tinderen minden match dugással végződött volna. Inkább mondjuk 15-20-ból ha 1. A hosszú távon heti átlag 1 randi talán fenntartható. Én életemben olyan 100+ nővel randiztam, de ebből 50-nel pl abban a másfél évben amit írtam. Bulizni nem járok, illetve ott nem ismerkedtem és még soha nem szexeltem buliból megismerkedve valakivel. Szóval egyáltalán nem tartom magam egy alfahímnek, vagy Casanovának, de amiket írtam azok velem is megtörténtek és egyáltalán nem érzem hogy ezek olyan nagy vagy lehetetlen dolgok lennének.

2021. máj. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
simán lehet ilyet haha ettől függetlenül a kiírás lehet kamu
2021. máj. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Ismerek olyan 27 éves srácot, aki 100 feletti nővel volt és egy másik srácot, akinek anno 24 éves korára már 70 feletti nővel volt dolga"


Szeretek számolgatni, leírom mire jutottam. Feltételeztem azt, hogy 18 éves korától ekkora kaszanova, de az első két évben kicsit még ügyetlen volt. Tehát ha a 27 éves illető maximum egy évet kapcsolatban élet eddig (ha nem, az elég furcsa), és a "tanulás" első két évében csak 10-15 csajt tudott megdugni, akkor a maradék években kb kéthetente új nőt kellett szereznie. Folyamatosan, sok éven keresztül, különben nem jön ki a matek.


Szóval szerintem hazudsz.

2021. máj. 19. 17:34
 5/9 anonim ***** válasza:

4.

A 24 éves korára 70 nővel lévő srác ezt a 70-et is olyan 19-24 éves kora közt érte el. De ezekben az években is nagyrészt barátnője volt, csak csalta őt. Egyetem mellett szarrá kefélte magát. Még terhes kismamával is volt.


A 27 évesen 100 felettivel lévő pedig volt 2-3 éves kapcsolatban, de nyilván azzal a lánnyal is csalták egymást. Ezen kívül ő már bőven tizenéves korában is jól tudott csajozni (ilyen a személyisége). Állandóan jár bulizni, néha egy buliban két ribi lányt is megdugott. Egy részüket láttam, nem városi legendákról beszélek. Egyszerűen ilyen öltönyös, szociopata, "sikeres", jó dumás, jól kinéző srác. Bomlik utána csajok tömege.


Látod ez az undorító (ha már te is ilyen szót használtál "hazudsz", akkor én is bedobom ezt), hogy mivel tőled annyira de annyira távol áll ez a világ és távol állnak ezek a számok, talán nem is ismersz személyesen ilyen embereket közelebbről, ezért nem hiszed el. Na ez a durva.

2021. máj. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Trollkodsz, de azt nagyon jól csinálod, mert tényleg majdnem elhittem :D
2021. máj. 19. 17:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak mert te nem vagy ilyen, vagy nincs ilyen férfi a 20 legközelebbi ismerősöd között, ezért már nem tudsz elhinni valamit? Miért a saját mikrokörnyezetedből indulsz ki?


Gondolom te azt sem hitted el, hogy Puskás Peti kb 500 nővel volt. Pedig simán lehetett annyival.

2021. máj. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azt nem hiszem el, hogy a te 10 évvel fiatalabb - szigorúan ismertség tekintetében - 'senki' ismerősöd hasonló mértékben sikeres mint Puskás Peti, aki pusztán a hírnevével tud nőt szerezni magának.

Az csak tovább hiteltelenít téged, hogy az illető öltönyének és antiszociális személyiségzavarának tulajdonítod a sikerét.

És nem, nem azért nem hiszem el, mert az én környezetemben nincs ilyen. Hanem azért, mert sok olyan barátom van, aki ennyire sikeres lehetne, mégsem jön össze nekik ez a szám.

2021. máj. 19. 18:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Az 500 vagy 100 nem egy nagyságrend. Ezen kívül a szám csak egy dolog. Nem ez az egyetlen mércéje a sikerességnek.

Az öltöny is csak egy dolog, vagy a szociopataság. Nem lehet 1-2 tényezővel megmagyarázni a sikert, ez a legnagyobb butaság. Tucatnyi-tucatnyi faktor van, amik számítanak.

Akkor azok a barátaid nem csinálnak valamit "jól". Nem csajoznak elég sokat (állandóan, hobbi szerűen). Lehet nem teljesen olyan a személyiségük, ami bevonz sok nőt. Vagy nem képesek gyorsan a tárgyra térni. Vagy lehet nem olyan környezetben élnek sok nő körül. Valamiben nem pont olyanok.


Vagy talán a barátaid "normálisabbak" és nem kizárólag a számokra hajtanak. Ahogy írtam én is csak kb 1,5 évig csajoztam teljes erőbedobással és akkor volt 15 nő. De azért nem is csináltam tovább, mert úgy éreztem ebből nem nyerek lelkileg sokat és ennyire nem akartam belemenni a hedonista életmódba. Kipróbáltam, ok, de inkább legyen bármikor egy helyes, normális barátnőm, mintsem még egyszer havi 1 új nő.

2021. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!