Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Állandóan váltakoznak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan váltakoznak az érzéseim? Miért?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyok együtt a barátommal, aki fantasztikus srác, nagyon szeret engem és ki is mutatja. Amikor megismertem és eleinte szót váltottunk, fellobbantak az érzéseim iránta, majd ez a láng idővel alábbhagyott, úgy éreztem, talán mégsem vagyok szerelmes.. de nyilván tetszett ettől függetlenül, gondoltam pár nap és elmúlik ez az állapot. Tulajdonképpen igazam is lett, hirtelen egyik napról a másikra úgy éreztem, hogy újra baromira szerelmes vagyok belé, akarom őt(érdekes, hogy ennek előzménye, hogy kb akkor mesélt nekem bővebben a volt barátnőjéről, és azt hiszem valamit kiváltott belőlem, féltékenységet talán) Arra kezdtem el gondolni, hogy más lánnyal hevesen csókolózott stb, és ettől mégjobban akartam őt. (tudom,ez hülyén hangzik) Kb 3 hétig úgy éreztem, nem bírom ki ha nem mondhatom el neki, mennyire odavagyok érte,most azonban újból alábbhagyott a láng bennem. Szeretet van bennem felé, akarok vele beszélni, törődni vele, csak újból nem érzem azt az óriási vágyat.

Már említettem neki, hogy nálam hullámzóak ezek az érzések felé, ő azt mondta, hogy neki az eleje óta ugyanolyan felém. Mit gondoltok erről? Ti hogy élitek meg a szerelmet?

21/L 23/F



tegnap 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlt a fellángolás. Ebből igazi szerelme alapuló kapcsolat nem lesz, de ha neked elég a "szeretet" akkor maradjatok együtt. Azért idézőjel mert csak kedveled, nem szeretheted két hónap után. Ahhoz idő kell.
tegnap 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom kérdező, hogy nem vagy normális, de sajnos nem te vagy az egyetlen. Több lány is volt az életemben aki ugyan ezt játszotta el velem.


Egyik nap oda voltak értem a másik nap totál érdektelenek voltak..és volt, hogy,egy napon belül is változtak. Nekem az lenne a kérdésem, hogy létezik olyan lány aki csinos, de még sem hullámzó?


Én ezt a hullámzást nem bírom elviselni.

tegnap 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2 Nem. Nekem még a hajam is hullámzik, hát még az érzéseim.
tegnap 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sima fellangolas , birtoklasi vagy. Sok no ezert jon ossze foglalt ferfiakkal es o maguk sem jonnek ra hogy igazabol amiert oda vannak a ferfiert annak az oka egy masik no.. rengeteg szereto “no” otthagyja a ferfit miutan elhagyja a parkapcsolatat , mivel mar nincs meg az izgalom ami eleinte vezerelte.,
tegnap 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem teljesen értek egyet, szerintem 2 hónap alatt kialakulhat szeretet/szerelem valaki iránt. Mindentől függetlenül nem szeretném otthagyni, mivel fontos számomra, társat látok benne. Szeretet mindenképp van felé az irányomból; a javát akarom, érdekel mi történik vele. Mindössze nem mindig érzem azt a lángot hogy alig bírok meglenni nélküle és csak őrá vágyom, bármit megtennék egy ölelésért tőle,nem bírok nem gondolni rá.

De szerintem vissza tud jönni ez az érzés is.

tegnap 19:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát ez így inkább tendél barátság felé. Átéltem... évekig voltam „feleslegesen” egy csak szeretet típusú kapcsolatban. Nem ajánlom.


Amikor és akivel készen állsz egy komoly kapcsolatra, ott nincsenek ilyen dilemmák és hullámzások, főleg nem ennyire az elején.

tegnap 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Drága kérdező hiába nem értesz egyet a saját tapasztalatod ellentmond neked mert nincs olyan, hogy te 2 hónap alatt valakibe szerelmes vagy, szereted mint embert. Rajongsz érte, vágysz rá, ideálizálod és aztán csak felébredsz. Valaki 5 hét után, valaki 2 év után, de mindenki felébred és aztán jön a szerelem amit felvált a szeretet. A fellángolás a szerelemmel együtt tarthat 4-5 évig. A szerelem azt jelenti, hogy a hibáival együtt szereted. Te már 2 hónap alatt nem tudod, hogy mit érzel. Na pont azért mert nem vagy szerelmes és nem is szereted mint embert. Maximum kedveled, vagy kötődsz hozzá mert nem akarsz újra szingli lenni ami kapcsolatfüggőség.
tegnap 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaj bocsánat hozzá kell tennem hogyha ilyen rövid idő alatt elmúlt a láng abból már szerelem sosem lesz!
tegnap 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

“Mindössze nem mindig érzem azt a lángot hogy alig bírok meglenni nélküle és csak őrá vágyom, “

2 honap elteltevel pedig izzania kellene a lelkednek 0-24 ben.. masok meg 2 ev utan is.. ha mar most ketejek vannak benned akkor idoben szallj ki mielott a masik serul.. mert ha 1-2 ev utan fogod ezt mondani hogy az elejen se mindig erezted akkor nagyon ugy fogja venni hogy palimadarat csinaltal belole.. egy kapcsolat nem csak a te erzelmeidrol szol, nem csak onmagadat tarthatod fontosnak ha nem a masik erzelmeire is kell gondolni.. elore latom hogy akkor fogsz kiszallni ebbol amikor mar a csavo odaig van erted es o semmit se fog erteni.. tippik lelek zuzo no vagy.

tegnap 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!