Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnél olyan nővel/férfiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan nővel/férfival aki csalta párját? Függ hogy miért csalta meg?

Figyelt kérdés

Nem volt ilyenbe részem de filózok ezen,én például összejönnek egy olyan nővel akit elhanyagoltak s előző kapcsolatában megcsalta barátjat.

Persze olyannal nem aki ilyen hogy mindent megkap otthon mégis csal. De ha van ok? Ki hogy vélekedik erről?


tegnap 17:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
76%

Egyrészt ok mindig van, ha nincs majd kitalál, hogy mossa magát. Te meg úgyse tudod meg soha, hogy igaz-e amit mond. Másrészt nincs rá jó ok. A megcsalás soha nem lehetne opció, ha egyszer is az, akkor legközelebb is az lesz. Mert egyszerűbb, mint vállalni azt, hogy kilépsz.

Nem jönnék össze olyannal, akiről tudom ezt, de nem is szokták reklámozni.

tegnap 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
71%
Ha tudom, akkor nem valószínű. Persze sok múlik a részleteken.
tegnap 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
27%
És ezt honnan tudod meg?Én pèldául meg sem kerdezek ilyet, mert pont leszarom.Ha megkérdezed, akkor is letagadhatja.
tegnap 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
36%

Nővel nyugodtan...

Ha egy nő felrelép, annak mindig nyomos oka van. Egy ferfi akkor is elmaszkál, ha kap otthon "enni"

tegnap 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
50%
Az nem valós indok a megcsalásra, hogy hanyagoltak valakit mert lehet szakítani és még nyitott kapcsolatban is élni. Aki félrelép az számomra gerinctelen féreg legyen az nő, férfi. Mindegy.
tegnap 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
30%

4-est cáfolom.

Ha egy nő félrelép, az egy nagy személyiségbéli redflag. Szakítson, az oké, de félrelépni nem.

Meg lehet figyelni, a legtöbb hűtlen csajnál mindig bakis a családkép, fater vagy nincs, vagy van de szarul.

Ha jó képe van a szüleiről, akkor nem lesz hűtlen.

Amelyik csaj mégis hűtlenkedik, annak mélyebben gyökereznek a gondok, gyerekkori traumák, stb, soha nem fogod tudni megmenteni, téged fog összetörni helyette.

tegnap 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Jogos amit írtok bár szerintem van megcsalás és magcsalás között is különbség
tegnap 18:28
 8/29 anonim ***** válasza:
38%
Nincs kérdező! Teljesen mindegy mi visz rá mert a hűség döntés kérdése. Aki csak magát nézi, gyáva, vagy kapcsolatfüggő az inkább csal mint szakít. Ennyi. De nyugodtan adj esélyt olyan egyénnek, majd meglátod, hogy téged is meg fog csalni...
tegnap 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Megértem így gondolod csak nem minden fekete fehér,én így látom. De köszönöm leírtad. Rengeteg van,bosszúból történő,ekganyagolás miatt,beteges féltékenység ami nem legalizálha de szerintem más mintsem ha valaki telejsen jó kapxaolatben keresgél máshol. Nem legalizálja de más
tegnap 18:45
 10/29 anonim ***** válasza:
69%
Jó kapcsolat nem létezik ha valaki félremegy kérdező! Vagy a szex nem kielégítő, vagy valami más. Ha meg valaki azért megy félre mert bosszút akar állni a másikon mert leszarja az nemhelyes. De az is aki eltűri, hogy a másik betegesen féltékeny és vele marad. És te olyanoknak akarsz esélyt adni? Oké...
tegnap 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!