Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnél olyan nővel/férfiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan nővel/férfival aki csalta párját? Függ hogy miért csalta meg?

Figyelt kérdés

Nem volt ilyenbe részem de filózok ezen,én például összejönnek egy olyan nővel akit elhanyagoltak s előző kapcsolatában megcsalta barátjat.

Persze olyannal nem aki ilyen hogy mindent megkap otthon mégis csal. De ha van ok? Ki hogy vélekedik erről?


tegnap 17:19
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Igen gyenge, csak merlegre teve nem epp ugyanaz,de ez szerintem

Kivancsi vagyok meg velemenyekre

tegnap 20:37
 22/29 anonim ***** válasza:
51%

Én úgy vagyok vele, hogy a megcsalás vagy bennem vagy, vagy nincs.


Bár lehet, hogy a világon mindenki más rajtam kívül máshogy működik, de belőlem a megcsalást nem tudja semmi kiváltani, mert nem vagyok olyan, aki megcsalja a párját. Ha rosszul bánik velem, elhagyom, összeszedem magam, aztán keresek kapcsolatot.


A megcsalás rólam szól, és nekem kell vele élnem, nekem kell elszámolnom vele magamnak. Utána ha egyedül maradok a gondolataimmal, akkor úgy kell magamra gondolnom, hogy én olyan ember vagyok, aki megcsal másokat. Nekem ez nem menne.

tegnap 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Nagyon furcsa feltevéseitek vannak. Nem jó a felfogás alapból. Mese: a férfi bántalmazó. A nő fél a pasitól. Vannak pillanatok amikor látott, hallott, olvasott a pasijáról dolgokat. Sejtések lettek a megcsalásról. Haverokkal buliban illiminált állapotban ķönnyen elcsábítható válik a nő. Soha nem derülnek ki a kisebb bakik amik ilyenkor történnek, főleg, hogy a túlzásba vitt dolgok miatt esély sem lenne rá. Ez a férfiakra is ugyan úgy lehet jellemző ráadásul. A bántalmazás miatt meg baromi nagy bátorságot kell meríteni ahoz, hogy megtalálja azt a pillanatot ahol azt mondja, hogy véglegesen szerbusz.

Ezek miatt az események miatt tanulja meg a nő legalábbis, hogy mire képes vagy épp nem képes.

Ismerek olyat aki pont így szenvedett, de a kilengeseknél csókolozáson kívül mást nem tett vagyis, de de azok is befejezetlen ügyek lettek csak. Tehát képtelen volt végig vinni az akciós részt. Csalt is meg nem is. A bántóféltől meg lefarolt akkor amikor végre eljött a pillanat, hogy nem nyúl hozzá és egyszerűen vége.

tegnap 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%

Nem sok olyan ember van aki soha nem csalt. Akár tini korában akár később. Rengeteg kapcsolat végződik úgy, hogy a pár egyik tagja mást talál, vagyis megcsal amiből aztán komolyra fordul a dolog6az új valakivel. Főleg fiatalon amíg nem olyan erős a kötődés de attól még kapcsolat.

Engem ez nem érdekel, a mostani párom is csalta az első férjét. Nem szép dolog de nem igazán jól működő kapcsolatokban eléggé gyakori jelenség. Aztán ha valaki megtalálja az igazat ahhoz hű tud maradni.

Csúnya vagy nem csúnya de tapasztalatom alapján több megcsalás van mint legtöbben hiszik.

tegnap 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
52%

Ez a veri a pasi ezert megcsalja abszolut nem életszerű. Ugyanis ha lebukik, az akár végzetes is lehet számára. Sokkal jobban fél az attól.


A hűség valoban lehet döntés kérdése, annak akiben benne van a csalfaság, de meg akar változni. Csak ekkor neki is oda kell figyelnie, hogy ne kerüljön senkivel olyan közelségbe, akár fizikai, akár érzelmi, lelki, ami megdöntheti az elhatározását.

A vér nem válik vízzé. Aki akar megpróbálhat tenni ellene, de nem biztos hogy sikerül neki. Mert a hajlam ott van benne, akarhogy elnyomja, és ha olyan hekyzetbe, vagy olyan kapcsolatba kerül vakakivek, akkor kitör belőle

tegnap 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Verős peldat csak felhoztam,elhanyagokas vagy oofatlan viselkedesnel se mondom azt hekyes de nas ookcra teszem. Persze ezt mindenki maga donti el. Van olyan kapcsolat is egyik rosszba van s beleszer a harmadijba s azzal lesznek. Ez olyan de olyan sokrétű
tegnap 22:32
 27/29 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon sok ilyen hazassag van

Ilyenkor jon ki kellene lepni,igaz,jogos,de latom 20 eves hazassagok kommunikacio hianya vagy ha egyik mondja masik nem vesz tudomast mindent megprobal megse,az sem lehitim,de sok hekyzet van,sok story,en meghallgatnam miert tette. Havvalakit éveik cssztetnek megcsalsz feltekeny betegesen latni olyat megcsalta pont emiatt. Helyes? Nem. De lehet mas kapcsolatba nem lepne felre

tegnap 22:35
 28/29 anonim ***** válasza:
36%

Igen.


Mivel az emberek többsége pont ezért szakít....


Kb. minden 3. ember egyedül maradna ha azért nem kellene senkinek mert megcsalta az előzőt...

tegnap 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Nem jönnék össze olyannal! És nem érdekel hogy milyen indok áll mögötte, egy gerinces férfi(esetemben) odaáll a másik elé, hogy ez nem megy, vége. Nem pedig sunyiban csalja a másikat. Az én szememben az ilyen alkalmatlan kapcsolatra, emberileg zéró. Az egyik korábbi válaszadónak pedig üzenném, hogy nekem volt olyan ismerkedésem, ahol a srác maga vallotta be, hogy igen, ő már csalta meg a párját. Tehát felmerülnek ilyen dolgok is.

Szóval számomra nincs mentség, és eléggé gyomorforgató, hogy itt sokan mennyire evidensnek veszik a hűtlenséget.

ma 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!