Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 30-40 közötti nők! Ti összejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 közötti nők! Ti összejönnétek fiatalabb férfival?

Figyelt kérdés
Korábban szóba sem jöhetett volna egy fiatalabb férfi, főleg nem ekkora korkülönbséggel. Én 37 vagyok, ő pedig 25. Korához képest meglepően érett, nagyon sok mindenről gondolkozunk hasonlóan, én is elég fiatalos vagyok még. Ő folyton próbálkozik, nagyon kitartó. Azt gondoltam az elején, hogy csak azt szeretné, de nem állt meg a történet annyinál, ő többet szeretne, mindig elmondja, hogy kapcsolatot szeretne, akár idővel összeköltözés, stb. Én is érzek iránta valamit, de azért tartok egy ekkora korkülönbségtől, hogy majd 10 év múlva túl “öreg” leszek neki, pedig azért hírességek között is akad ilyen felállás, ami tartós azóta is.. és hát azért nem 20-25 év korkülönbségről van szó. Gyerekvállalástól eltekintve(mert egyikünk sem szeretne) ti megpróbálnátok a helyemben? Van itt még valaki, aki hasonló cipőben jár? Adnátok esélyt ennek a dolognak? Főleg korombeli nőtársaim véleményét várnám! 37/N

2022. ápr. 15. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm 52 éves, a párja most volt 40. 2 éve együtt vannak. Vannak problémáik, de nem a korkülönbség miatt. Egyébként jól megvannak.

Hogy 10 meg 20 év múlva mi lesz, azt senki nem tudatja.

2022. ápr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
86%

Velem anno nem jött össze egy nálam idősebb nő. 21 voltam, ő 35. A probléma talán az colt hogy még nem tudta lezárni a borzalmas kapcsolatát amiben élt.

Szerintem nyugodtan jöjjetek össze. Amúgy az idő valóban nem segít. Én pl most 29 vagyok. Ő meg sokkal öregebbnek tűnik már most. Gondolom megviselték az évek is, ameddig szenvedett... Ma már nem látom vonzónak. Elveszett a fénye. Ma már nem jönnék vele össze. De akkortól kitartottam volna mellette ma is, ha engem választ...


28/F

2022. ápr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!