Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnél olyan nővel/férfiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan nővel/férfival aki csalta párját? Függ hogy miért csalta meg?

Figyelt kérdés

Nem volt ilyenbe részem de filózok ezen,én például összejönnek egy olyan nővel akit elhanyagoltak s előző kapcsolatában megcsalta barátjat.

Persze olyannal nem aki ilyen hogy mindent megkap otthon mégis csal. De ha van ok? Ki hogy vélekedik erről?


tegnap 17:19
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
20%
Én igen. Nem érdekel ki mit miért tett. Az érdekel, hogy most milyen ember, és velem mik a tervei, és hogyan áll hozzám, hogyan áll magához, az élethez, a világhoz...
tegnap 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%

11 folytazom...

Tehát azért na, aki érzelmileg instabil, elcsábítható, stb.. az kijön azért a mindennapokban. Nem azért hagyom ott, mert megcsal, hanem mert egyszerűen csak alkalmatlan...

tegnap 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

"Ha egy nő félrelép, az egy nagy személyiségbéli redflag."


Ha egy férfi félrelép, az is.


Számomra ebben nincsenek enyhítő körülmények. Az ember azért csal, mert megcsalós. Ennyi.

tegnap 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Nem.Még egy plusz pina előttem.Gusztustalan.
tegnap 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem, főleg nem akkor, ha tudnám, hogy huzamosabb ideig viszonyt folytatott valakivel. Mi garantálja azt, hogy velem nem tenné meg ugyanezt?
tegnap 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Szerintem vannak szintek,nem tudom egy nő aki csalva volt megcsalta ő is igen hiabázott nem lðpett ki,vagy egy bántalmazó fél és úgy csalta meg. Azért ne mondjátok ez más szint. Persze van aki konnyu veru nem ezt mondom. Sokáig en is igy gondoltam mig az élet hozott szembe tobb ilyen tortenetet,a vilag nem fekete feher. Leginkabb szurke
tegnap 19:58
 17/29 anonim ***** válasza:
68%
🤣Bántalmazta/"bántalmazta" a párja és ahelyett, hogy lelépett volna megcsalta? Milyen "fura", hogy félt kilépni, de megcsalni nem félt. 🤣
tegnap 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam attol helyes,le jell lepni,de teszem azt en verem a parom,uvoltozok,ugy beszelek vele mint egy utolsoval akkor ne csodalkozzak megcsal. En nem legalizaltam csak arra ertettem van kulonbseg
tegnap 20:11
 19/29 anonim ***** válasza:
49%
De azon csodálkozni kéne ha olyannal teszed magad össze aki nem elég, hogy csalfa még hagyja magát bántalmazni is. Szerinted az olyan ember meg tud változni egykettőre? Egyáltalán képes levonni a leckét? Önbecsülése nincs, emberismerete szintén és még gerince se ha félremegy. Baromira félhet ha csalni nem fél, de elhagyni nem meri a bántalmazó párját. Inkább kapcsolatfüggő, vagy tragédia úgy ahogy létezik.
tegnap 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
69%

"en verem a parom,uvoltozok,ugy beszelek vele mint egy utolsoval akkor ne csodalkozzak megcsal"


De erre nem a megcsalás a jó reakció. Nekem nem kell olyan pasi, aki megcsalással reagál a stresszhelyzetre. Gyenge az ilyen.

tegnap 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!