Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Alacsony duci lány nagy lógó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony duci lány nagy lógó mellekkel, vagy magas vékony lány kis feszes cicikkel?

Figyelt kérdés
Melyiket szeretnéd barátnődnek komoly kapcsolatra?

tegnap 08:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
57%
A nagy lógósat akarom.
tegnap 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nagyon helyes!!!
tegnap 08:19
 3/25 anonim ***** válasza:
65%

Egyértelműen az elsőt, minden szempontból tökéletes.

A másodikkal nem tudnék mit kezdeni. Se a magas nők, se a soványak, se a kismellűek nem tetszenek, így halmozottan meg főleg.

tegnap 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Szívemből szóltál!!!
tegnap 08:44
 5/25 anonim ***** válasza:
78%

Kovezzetek meg erte, de szamomra undorito a logo mell. Persze tudom hogy nem tehetnek rola a nok, de nekem eleg kiabrandito ha valaki a mellein lepdel.

Pont ezert nekem a kisebb formas mell ami bejon.

tegnap 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
69%

Szerencsére nem csak a kettő közül lehet választani.

Ha csak ők lennének akkor a vékonyat választanám.

Sem a túlsúly, nem a nagy logó mell nem túl szívderítő látvány.

tegnap 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
72%
Attól is függ,, hogy kurvát keresek vagy társat egy életre. Amúgy sem vagyok oda az alacsony, tömzsi nőkért.
tegnap 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem egyértelműen a másodikat választaná a legtöbb férfi, de egy ilyen elméleti kérdésnek úgysincs semmi értelme, a valóságban mást is néznek a nőkön, milyen az arca (ez nagyon fontos), haja, van-e tetkója, igényes-e, bagózik-e, a “magas vékony” mennyire magas és mennyire vékony? Az alacsony tömzsi mennyire tömzsi? Most kapásból el tudok képzelni 5 ilyen kaliberű ismerősömet és mind tök máshogy néz ki.
tegnap 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
22%

"Alacsony duci lány nagy lógó mellekkel"


>Soha.

Teljes mértékben kizárt, még baràtnak sem kellene egy ilyen nő, mert attól félnék, elkezd irántam komolyabban érdeklődni.

A külső fontos, én adok magamra ezt elvárom azoktól a nőktől is, akik kapcsolatba kerülnek velem.


"magas vékony lány kis feszes cicikkel?"


>Szeretettel fogadom az ilyen nőket. Többféle opciót is tudok nekik kínálni: haverkodás, baràtság, laza kapcsolat, párkapcsolat.

tegnap 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen mindegy, csak legyen jófej.

Ismertem mindkét típusból jót, meg rosszat is.

Egy kedves vidám, szerény nyakigláb vékony csajt, meg ugyanilyen hajcsárt, aki mindenen besértődött, és őrjöngött.

Alacsony duciból is mindenfélét, volt olyan, akit majdnem felrúgtam a háztetőre a megjegyzései miatt, de olyan is aki végtelenül kedves, és szép arca volt.

tegnap 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!