Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen nevek jutnak eszedbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nevek jutnak eszedbe?

Figyelt kérdés

Ha volt egy vagy akár több nagy szerelmed, hogy hívták? Milyen név az, aminek a hallatán megdobban a szíved, kiráz a hideg (jó értelemben), melyik név az, ami tartozott valaha az egyik legfontosabb emberhez számodra?

Jöhetnek történetek is.



tegnap 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Enikő, kettő is😬😁
tegnap 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Gáborból volt több is. Pedig nem tetszik ez a név, de nagy csajozógépek annyi szent :D
tegnap 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Ilyen nincs. Nevek hallatán nem érzek semmit. Maximum akkor tudom elképzelni, ha egy olyan nagyon ritka nevű legnagyobb szerelmem lett volna, amit szinte esélytelen, hogy újrahalljak, de amikor kb mindenkit Petinek, Tominak meg Marcinak hívnak (nem ezek az exeim, de hasonló kategória volt mind), akkor nem fog megdobbanni a szívem hetente. :D
tegnap 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
#3 hú pedig nekem a Petitől megdobban, első középiskolai plátói szerelmem volt. Mai napig összerándulok a nevétől, pedig ennek 10 éve és volt azóta rengeteg pasival dolgom :D
tegnap 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Nekem se nevekre dobban a szívem.
tegnap 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Nincs ilyen.
tegnap 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem dobban a szívem, de a Zoli nevű férfiakhoz volt dolgom többször.
tegnap 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Peti, Laci.
tegnap 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Olyan hülye neveik vannak még kapcsolatban se szoktam meg egyiket se. Ilyen átlag nevűek az exeim mint Zoli vagy Zsolti vagy Robi. Még kapcsolatban is fura volt kimondani nem is hasznaltam a neveiket szinte soha megszólításként.


Talán csak a Krisz(Krisztián)exem neve tetszett, de belé meg soha nem voltam szerelmes.

tegnap 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%

Jó értelemben?


Hát fura, de... nem. Nulla.


Rossz értelemben 1. Viszonzatlan.


Meg volt egy kisebb szerelmem, aki viszont stabilan a párom, és hamar egymásra találtunk. Tehát nem volt ilyen naagy rózsaszín ködös szerelem, talán csak fél évet tartott. De nagyon összeillünk, szóval inkább a szeretet része váltotta fel.


Nem tudok nevet mondani így.. hatással voltak rám ezek az időszakok, de nincs már az a szívdobbanós.

tegnap 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!