Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Működhet egy kapcsolat 24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy kapcsolat 24 éves pasi és 36 éves nő között?

Figyelt kérdés
Valakinek van tapasztalata?
tegnapelőtt 23:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%

Ez mindig a feleken múlik,csak éppen nincs két egyforma kapcsolat, és van akinél működik, van akinél nem.

Volt olyan kapcsolatom, amiben nagy volt a korkülönbség, épp vasárnap döntöttem úgy,hogy ebből elég volt. Én vagyok az idősebb, és a ferfi. Az volt a baj, hogy ez ilyen se veled, se nélküled kapcsolat volt. Évek óta ismertem amúgy,mert együtt dolgoztunk, de rettentő hangulatember is,meg úgy éreztem mintha szégyelne. Nagyon nem is akart sehova eljönni velem. Az anyjával lakik, és voltak olyanok, hogy pl az apjával én soha nem találkoztam,miközben a korábbi pasijait már 1-2 hét után elvitte hozzá. Úgy döntöttem, hogy jobb egyedül.

tegnap 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Van akinél működik és biztos van olyan is, akinél nem. Meg kell próbálni és majd az idő eldönti ezt. :)
tegnap 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Ez a felektől függ. Én 34 éves nő vagyok, nálam ez kizárt lenne, de lehet, hogy másnak nem.
tegnap 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
Általában igen, ma már ez nem gond.
tegnap 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ hol tartanak az életben egszisztenciálisan, célokban, elképzelésekben. Ha pl. A fiatal fiúnak még eszébe sincs gyereket vállalni, de a nő szeretne, mert már jócskán benne van a korban az problémás.
tegnap 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
dugó pajtik lesznek
tegnap 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kis ideig elképzelhető.
tegnap 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Rajtatok múlik. Nekem nem lenne hozzá gusztusom.
tegnap 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%
Ha a férfinak van annyi pénze, amit egy 36 éves nő elvár, akkor működhet, mert valószínűleg ugyanannyira érettek mentálisan.
tegnap 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

40 évesen egy pali még lehet fiatalos zömében, de egy 52 éves nő már olyan, mint egy centrifugából kiszedett kezeslábas. Lóg rajta minden.

A modoráról nem is beszélve....

tegnap 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!