Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy kapcsolat működhet egy 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolat működhet egy 26 éves férfi és egy 17 éves lány között?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek? Csak komoly válaszokat kérnék.
2022. aug. 9. 00:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
87%
A lány még gyerek, más lenne a 36 és 27 felállás.
2022. aug. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem, de te úgy is be akarod majd bizonyítani hogy igen, aztán összejöttök és te is rá fogsz jönni hogy csak nem működik ez mint párkapcsolat de addigra már rojtosra lettél izé szerelmeskedve.
2022. aug. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
94%
most ezek a kérdések mennek egy ideje. valami hülye mindenáron gyerekkel akar járni, azt hiszi normális
2022. aug. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
74%
17 évesen nekem nem kellene egy ilyen idős pali.
2022. aug. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
16%
#3 igen 17 évesen a matekházi érdekelt téged a legjobban, te képmutató bfc
2022. aug. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
93%

6. De jogos 😂


De ettől függetlenül én sem értem.. nem azt, hogy a 17 éves lánynak ez miért tetszik. De a 26 éves férfi agyában nem stimmel valami. Nincs esélye a saját korosztályánál, ez semmi jót nem jelent.

2022. aug. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Hosszabb tavon legalabbis nem. Ahogy ez #1-es altal felvazolt felallas sem.
2022. aug. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nincs. Csak gondolj bele mennyit valtozik az ember 9 év alatt, főleg fiatal korban. Most jön a fősuli, vagy belepes a munka vilagaba, uj emberek, uj impulzusok es igen, uj pasik akik majd a noies 23-24 eves nodre ra fognak hajtani kemenyen. Addigra te 30 folott leszel es 6-7 ev alatt egy kapcsolat is megfasul. Ha 30 eves korodra csaladot, gyereket akarsz, akkor egy 25-27 eves dolgozo novel kell kezdened, 3 ev utan johet az eskuvo, gyerek. Mondjuk akkor nincs veszve, mert ha 33 evesen maradsz szingli, akkor is van meg boven 30 eves, gyerekre vagyo no. De minel oregebb vagy, annal tobbet kell felmutatnod anyagilag, ezt ne felejtsd el.
2022. aug. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
7%

#1


A fiatalok manapság átlagosan 16 koruk körül veszítik el a szüzességüket, ráadásul egy 17 éves csak 1 évre van attól, hogy jogilag is felnőtt legyen. Arról nem is beszélve, hogy testileg teljesen ki van fejlődve. Meglehetősen komolytalan tehát gyereknek nevezni egy 17 évest.


Az nem kifogás, hogy gyerekes a gondolkodása, ugyanis akinek ennyi idősen az, annak valószínűleg 30 évesen is az lesz. Tudod az intelligencia örököltes, nem úgy van ez, hogy aki tiniként buta volt, majd felnőttként az lesz.


Van úgy, hogy valaki tényleg "megkomolyodik", de ez az esetek többségében valószínűleg nem következik be, ahhoz ugyanis intelligencia kell, amit a buta tinik többsége sajnos nem örökölt.

2022. aug. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
0%
*majd felnőttként okos lesz.
2022. aug. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!