Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy kapcsolat működhet egy 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolat működhet egy 26 éves férfi és egy 17 éves lány között?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek? Csak komoly válaszokat kérnék.
2022. aug. 9. 00:27
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
10%

#48


Baromság, hogy nem egészséges. Nem arról volt szó, hogy egy 40 éves manus kezdett kapcsolatot egy 13 évessel, amire jogos lenne ez a felháborodás, hanem egy felnőttkorú lány volt együtt egy huszonévessel. Simán rosszindulat egy ilyen kapcsolatot elítélni. Már csak azért is, mert tudnék neked mutatni olyan huszonéves nőt, aki külsőre és belsőre is gyerekes, befolyásolható, meg minden. A nők testi és lelki fejlődése tehát nem olyan egzakt, mint hiszed.


Ha én egyszer apa leszek, és lesz egy 17-19 éves lányom, inkább fogom egy idősebb pasival való kapcsolatát jóvá hagyni, mivel tisztában vagyok azzal, hogy a tinifiúk milyenek. 0-24 órában áll a farkuk, sokszor ki is verik, és "gyakorolni akarnak", hogy haveri körben majd eldicsekedjenek vele, hogy kit dugtak meg. Hát az én gyerekemen nem fognak gyakorolni, az tuti.

2022. aug. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
90%

Hát kívánom hogy inkább fiaid legyenek. A felnőtt férfiak is ugyanúgy dicsekednek a trófeáikkal, van aki még egy tininél is jobban.

Én jobban örülnék ha a kiskorú gyerekem egy korabelivel kisérletezne, nem egy lolita fétises felnőttel.

2022. aug. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
0%

Remélem, hogy lányom lesz. De ahogy gondolod, én aztán nem szólok bele abba, hogy hogyan neveled a gyerekeidet.


Egy apró megjegyzés: ferdítesz. Lolita egy 12 éves lány volt, a manus meg a 40-es éveiben járt, szóval nem tudom, hogy a francba citáltad ide Lolitát, amikor a Loli téma azért elég egyértelműen meghatározott. A filmben például felemelték Lolita korát 14 évre, bár sokaknál pl. nálam is - így is kicsapta a biztosítékot:


[link]

2022. aug. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
0%

"A felnőtt férfiak is ugyanúgy dicsekednek a trófeáikkal, van aki még egy tininél is jobban."


A felnőtt férfiak - a nőcsábászokat leszámítva - általában a régi történeteket mondják vissza, mivel közülük sokan komoly kapcsolatban, házasságban élnek.


Az átlagos tini fiú viszont már kefélni akar, mert kanos. Akikkel pedig, azokat általában nem fogja komolyan venni, mert élni akarja az életét. Látszik, hogy abszolút nem ismered a mai fiatalokat.


Azariah-nak a Toi-Toi wc-s lány szerinted mire kellett? Pedig ő elvileg egy normális srác, aki fiatalok százezreire volt hatással a Paul Steet-es videóval. Aztán kiderült, hogy ő is ugyanolyan, mint más. Életkorban nincs sok különbség közte, meg egy tini között, mivel ha jól tudom, 20 éves.

2022. aug. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
90%

A lolita komplexus nem csak 12 éves lányokra vonatkozik, hanem alapjáraton arra, mikor egy felnőtt férfi tizenéves lányok után vágyakozik szexuálisan.

De ezt hívják hebefíliának (10-15) és efebofíliának (15-20).

2022. aug. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
2%

A lolita komplexus nem vonatkozhat 12 évesnél idősebbekre, mivel az eredeti szerző Lolitát gyereknek ábrázolta, így innentől fogva elég erős ferdítés ráaggatni az idősebbekre.


De mondok neked még valamit:


Azt elhiszem, hogy a te konzervatív gondolkodásodban szívesen nevezel egy huszonéves srácot is efebofilnek, de azért nagyon nem mindegy, hogy valaki egy éretlen, gyerek arcú 15 évesre, vagy egy felnőttkorú 18-20 évesre vágyik, akit a törvény szerint feleségül is vehetne.


Ebből a szemszögből az "efebofil" jelző hülyeség, hiszen minden 18-20 éves, kb. 170 cm magas, nagy mellű, nagy fenekű, miniszoknyás, szolis szőke cicababa tetszik az idősebb pasiknak. Felesleges tehát lelkiismeret fordulást kelteni a másikban, mert nem velük van a baj, hanem veled.

2022. aug. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
97%

[link]


Ahhoz képest hogy szerinted neked van igazad, egész jól le vannak pontozva a válaszaid 0-ra, és kb. senki nem ért veled egyet.

Haver, nem normális amiket írkálsz. Kb. ösztönlény szintjére degradálod itt a férfiakat.

2022. aug. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
90%
Nem normális ez a korkülönbség ebben a korban.
2022. aug. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
2%

#57


A válaszaimat 90%-ban az a feminista női kemény mag pontozza le, akik évek óta itt kommentelnek, és hasonló elborult elméleteket terjesztenek.


"Kb. ösztönlény szintjére degradálod itt a férfiakat."


"Egy nemrég készült, TÖBB SZÁZEZER résztvevős tanulmány eredményeiből kiderült, hogy amíg a férfiakat nagyjából 50 éves koruk körül tekintik a legvonzóbbnak, addig a nők 18 éves korukban érik el ezt az állapotot. Igen, ez a kutatásban választható lehetőségek közül a legalacsonyabb életkor volt.


Egy másik kutatás megállapította, hogy társkeresés során egy harmincas férfi FELE-FELE ARÁNYBAN vált üzeneteket tizenéves lányokkal és korabeli nőkkel. Az is kiderült, hogy a legtöbb heteroszexuális férfi a nála jóval fiatalabb – SOKSZOR tizenéves – nőket találja a leginkább vonzónak"


A szerző - Mózes Zsófi megjegyzése:


A saját és a környezetem tapasztalatai szerint ez teljesen valid."


Forrás itt: [link]


Tehát a 30-as pasiknak sokszor tizenévesekre fáj a foguk. Ha a kiscsaj mondjuk 14 éves, akkor már van értelme a cikkben közölt Lolita effektus szónak.


De én nem is erről beszéltem, hanem arról, hogy egy huszonéves srác, és egy 18 éves felnőtt nő kapcsolata teljesen normális.


Szerintem az irigység az, ami kiváltja a nőkből ezt a ellenséges viselkedést, itt a fórumon, mert a valóságban csak röhögnek ezen a sok marhaságon, amiket itt írogatnak.

2022. aug. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
90%
#59 Én pl nem vagyok feminista, de elég beteg dolognak tartom amiket írsz, bocsi.
2022. aug. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!