Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy kapcsolat működhet egy 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolat működhet egy 26 éves férfi és egy 17 éves lány között?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek? Csak komoly válaszokat kérnék.
2022. aug. 9. 00:27
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
91%

27 Milyen szép szavakkal írod körbe hogy egy pancser lúzer vagy akit a korabeli nők inkább kerülnek, ezért kislányoknál próbálkoztál be 😂😂


De látom az szövegértés sem megy neked, hiszen írtam hogy a korodbelieknek nem vagy öreg,nézhetsz ki akármilyen jól és fiatalosan, a tinédzserlányokhoz az vagy, öreg.


Csajod meg nem lehet hülye, pont ezért választott nála idősebb pasit, hogy ki tudja tartatni vele magát, mégha melózni is fog, a plusz jövedelem nem jön rosszul neki. Egy idő után úgyis rád un, csak azért tart meg mert lesz pénzed, közben meg megy a fiatalabb palikhoz, akik még nem lesznek rászorulva a viagrára.

2022. aug. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
91%
30 Attól hogy nagy segge, meg melle van, az nem jelenti azt hogy agyilag is érett 🤡🤡 De innen is látszik hogy egy efebofil ösztönlény vagy, aki gyereklányokra veri.
2022. aug. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
0%

#31


Több szempontból sem vagy a helyzet magaslatán, de itt vannak a téveszméidnek a cáfolatai:


1. Egy 18 éves lány jogilag felnőtt nő. Nem én próbálkoztam be be nála, hanem ismertem már egy ideje, és összejöttünk.


2. 17 éves koromban volt lehetőségem egy 34 éves nővel kefélni, mivel tetszettem neki, de elutasítottam bizonyos okok miatt. A másik srác (18 éves) nem csak kefélt vele, hanem össze is költöztek. Innen a GYIK-ről egy huszonéves nővel szexeltem. Ennyit arról, hogy milyen lehetőségeim vannak.


3. Bármennyire csűröd-csavarod, egy 25 éves pasi és 18 éves nő kapcsolatában senki sem öreg. Ha legalább egyszer lettél volna szerelmes, akkor tudnád, hogy ennél nagyobb körülönbségek is vannak (mindegy milyen korosztályról beszélünk pl. egy 20 éves - 40 éves pasi). És amíg nem abnormális a dolog (mint a Lolitában) addig senki sem szólhat bele. Főleg akkor nem, ha jogilag is rendben van a helyzet.


4. A "csajom" nem a pénzem miatt volt velem. Volt, mikor csóró voltam, és ő hozott nekem kaját, meg többször sütött nekem süteményt. Ha egy lehetőséget látott volna bennem, akkor otthagyott volna azonnal, mikor látta, hogy nem álltam jól anyagilag. De egyébként ezekhez a belső dolgokhoz neked semmi közöd.


5. Már egy ideje nem vagyunk együtt, szakítottunk. De ennek semmi köze nem volt sem a pénzhez, sem a körülönbséghez. Megváltoztunk, és elváltak útnaink. De ettől függetlenül voltak szép pillanataink is.

2022. aug. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
0%

#32


Egy nagy fenekű, nagy mellű tinilány ugyanannyira érett agyilag, mint egy felnőtt nő. Ugyanis semmiben nem fog változni. Ugyanúgy komoly kapcsolatot akar, de összejön valami olyan pasival, aki nem értékeli, stb. Ugyanazokat a köröket fussa le, mint egy felnőtt nő. Max annyiban lesz változás, hogy 30 évesen családot akar. Tehát végső soron semmit sem fog változni.


Az ösztön meg olyan dolog, hogy a szexuális szelekció alakította a nők testét olyanra, amilyen. Nem véletlenül van a fiatal csajoknak nagy mellük. Efebolizhatsz nyugodtan, de egy jól kinéző 18 éves lánnyal bármilyen termékeny pasi kefélne. Ezért van az, hogy az erotikus munkára 18 évesen lehet jelentkezni. Ez egyszerű biológia, pont.

2022. aug. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
91%

33 A lényegen nem változtat, otthagyott, mert nem voltál elég jó neki ¯\_(ツ)_/¯ Megváltozott, mert rájött hogy mégsem váltod be a golddiggeres álmait, ráadásul öreg is voltál neki. Valószinű nem akart vele megbántani, szóval inkább nem is mondta. Nem baj, kiéli az életét, keres magának jobb partit.

Egy 34 éves nő meg persze rárepül a 17 éves pélójára 😃😃 Pont ugyanúgy mint te a 18 évesre. A 17 éveshez meg az 34 éves volt öreg. Ennyi.

Egyébként a szex egy magadkorúval nem jelent semmit sem. Attól még lehetsz lúzer, mert attól hogy szexre jó voltál neki, párkapcsra már nem kellettél.

2022. aug. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
0%

#35


Igen, neked egyszerűbb úgy magyarázni, hogy azért mentünk szét, mert nem tudott felhasználni a goldiggeres álmaira, meg, hogy öregnek tartott (LOL).


De, tudod, ez nem Vivient mindősíti, hanem téged.


Mert te abban hiszel, hogy egy 18 éves lány és egy 25 éves pasi között nem lehet őszinte kapcsolat.


A 34 évesről meg semmit nem tudsz, de oda is fűztél egy történetet. Gratulálok.

2022. aug. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
91%

Nincs őszinte kapcsolat, mert a kettő nincs egy súlycsoportban. És mielőtt nyivákolsz hogy a kilókról beszélek, nem, a tapasztalatról. Mert vannak olyan befolyásolhatók még az elején hogy bevegyék a sok bullshitet amit tolsz nekik. A csajnak végül lett annyi esze hogy belássa hogy veled holt ügy fent tartani egy kapcsolatot.

Egyébként nem fogok tapsikolni ahhoz, hogy egy 34 éves érett nő egy kiskorúval kufircol. Ugyanolyan beteg dolog, sőt még betegebb.

Ui: puszilom a Vivikét! 😘

2022. aug. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
90%
Nekem max 5 év ami elfogadott, de a legjobb az a 1-2 év korkülönbség.
2022. aug. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
2%

#37


Szintén téveszme, amit mondasz, hiszen mindenki tudja, hogy a nő választ. Innentől fogva nem lehet tolni senkinek a bullshit-et, hiszen ha a nő nem vevő rá, akkor úgysem lesz semmi.


Ahogyan az is igaz, hogy a nő érzelmi élete sem szabályok alapján működik, amit újra és újra megcsodálhatunk: azt mondja, hogy neki egy rendes srác kell, de közben egy bunkóval jön össze. Azt mondja, hogy ő a vele egykorúakat szereti, közben feleségül megy egy középkorú manushoz.


De megsúgok neked egy titkot: az összes valamire való nőcsábász a stratégiáját arra alapozza, hogy pozitív érzéseket keltsen a nőkben. Azért, mert pontosan tudják, hogy a nők érzelmi alapon működnek, és ha pozitív érzelmeket keltenek benne - vagy érzelmi hullámvasútra viszik, - akkor mindegy mit mondtak korábban, a pasival fognak tartani. Pontosan ez a magyarázata annak, hogy nagyon sok aljas srác sikeres a nőknél, mert olyan stratégával dolgoznak, amitől a nők ellágyulnak, és a korábbi döntéseiket elvetik, vagy felülbírálják.


De mit is lehetne elmondani rólad? Az érvelésedben az észserűség látszatát kelteni, de valójában indulat van mögötte és előítélet. Nem nézel a dolog mögé, és nem gondolsz bele abba, hogy az érzelmi lefolyások az emberi kapcsolatokban nem olyan egzaktak, mint hiszed. Ráadásul rosszindulatú is vagy, mert próbálod Vivit befeketíteni, miva saját magad szándékait, meggyőződésed, hitedet vetíted rá.


Így akarsz engem tanítani?

2022. aug. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
2%

"Egyébként nem fogok tapsikolni ahhoz, hogy egy 34 éves érett nő egy kiskorúval kufircol."


Inkább fiatal korú voltam, és nagyon sok tini fiú álma, hogy jóval idősebb nőkkel legynek együtt, szóval náluk büszkeség az ilyen élmény. De csak azért említettem, hogy nekem ilyen lehetőségem is volt, nem kifejezetten a volt barátnőm korabeli (18 éves) lányokra hajtok.


Szia.

2022. aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!