Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy kapcsolat működhet egy 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolat működhet egy 26 éves férfi és egy 17 éves lány között?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek? Csak komoly válaszokat kérnék.
2022. aug. 9. 00:27
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
89%

Látszik hogy szövegértés nem megy 😃 Azért a 8 általánost sikerült befejezni?

A nő dönt az igaz, de csak szexre kellettél neki, semmi másra. Azt is ő döntötte el, hogy számára alkalmatlan vagy egy kapcsolatra. Egy korodbeli nőnek nem voltál öreg, mégsem kellettél neki a szexen kívül.

Viszont a 34 évest hiába véded, akkor is undorító amit tett. Egy tini fiúnál meg nincs a világon nagyobb ösztönlény, aki a legyet is megdugná röptében, persze hogy imponál neki ha valaki felajánlja neki a szexet. De látom te sem nagyon nőttél még ki ebből, téged is csak a csaj nagy segge érdekel ¯\_(ツ)_/¯

2022. aug. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
89%
Fú bakker 40-es itt olvasom órák óta a vergődésed, egyátalán nem normális amiket írsz. Írom ezt korodbeliként. Eszembe nem jutna ilyen idősen kislányokat futtatni. Teljesen más korcsoport. A harmincéves nős történet is elég aggasztó.
2022. aug. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
0%

"Látszik hogy szövegértés nem megy 😃 Azért a 8 általánost sikerült befejezni?"


>Nem az én szövegértésemmel van a probléma, hanem azzal, hogy rendkívüli butaságokat írsz, és szembesülsz azzal, hogy miféle gondolkodásod van, a visszajelzésekből.


Olvasd csak az alábbiakat!


"A nő dönt az igaz, de csak szexre kellettél neki, semmi másra."


>Ez nem valószínű, ugyanis amikor megismerkedtünk, akkor még keresztény voltam, akinek tilos a szex. Később lett köztünk intimitás, amikor elkezdtem kitérni, az első fél évben lényegében hozzá sem nyúltam. Ráadásul én voltam a legelső pasija, tehát nem valószínű, hogy úgy akarta kezdeni a szerelmi életét, hogy rögtön az első pasiját kihasználja.


"Azt is ő döntötte el, hogy számára alkalmatlan vagy egy kapcsolatra."


>Ez sem így történt. Elsőre én voltam az, aki szakított vele. Majd ezt megbánva újra akartam kezdeni, de akkor ő már nem akarta. Onnantól mentünk szét, ami megtörtént volna, mivel megváltoztunk. Én a kereszténységből való kitérésem után másfele indultam el, ő meg megint másfelé.


"Egy korodbeli nőnek nem voltál öreg, mégsem kellettél neki a szexen kívül"


>Soha egyetlen nőnek sem kellettem csak szexre. Említettem, hogy innen is volt az oldalról egy huszonéves csajom. Az igaz, hogy az első randin lefeküdtünk, de mindketten többet akartunk egymástól, csak kiderült, hogy nem illettünk össze.


"Viszont a 34 évest hiába véded, akkor is undorító amit tett."


>Teljesen mindegy. Aki tiniként meg tud/tudna fektetni egy 30-as nőt, az király. Sokan a kortársaikkal sem tudnak lefeküdni. Tehát ez dicsőség, a te feminista erkölcseid meg nem érdekelnek.


"Egy tini fiúnál meg nincs a világon nagyobb ösztönlény, aki a legyet is megdugná röptében, persze hogy imponál neki ha valaki felajánlja neki a szexet."


>Pont azért utasítottam vissza a nőt, mert átgondoltam, hogy nem jò ötlet vele lefeküdni. Az igaz, hogy a másik, 18 éves srác lefeküdt vele, de mentségére szóljon, hogy ő komolyan is gondolta.


Mint talán említettem, össze is költözött vele. Hazavitte a nőt, bemutatta szüleinek, majd mikor összeköltöztek, leadta neki a fizetése felét is. Mert a srác már dolgozott egy gyárban. Vajon te fogsz találni magadnak egy ilyen pasit? Gondolkozz el ezen.


"De látom te sem nagyon nőttél még ki ebből, téged is csak a csaj nagy segge érdekel"


>Ezt is félreértetted.


Nem azért említettem a nagy feneket, mert felizgat, hanem azért mert meglepőnek gondolom. Ha már egy nőnek - aki nálam fiatalabb, - nagyobb a feneke, mint az enyém, az furcsa látvány nem?


Kíváncsi leszek, hogy a végére értünk-e ennek a bohóckodásnak, vagy maradt-e még benned valamilyen téveszme.


Mert nem nagyon látod be, hogy alaptalanul démonizálsz engem.

2022. aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
0%

"Eszembe nem jutna ilyen idősen kislányokat futtatni."


Sem kislányokat, sem nagylányokat nem futtatok, és szégyelheted magad, amiért ilyen pofátlan vagy, hogy ilyenekkel sértegetsz. Te aztán igazán aljas ember vagy, barátom.

2022. aug. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
90%
Haver, most már hiába szépíted itt a dolgokat... nagyon gáz dolgokat írtál ide össze.
2022. aug. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
0%

#45


Semmit nem kellett szépítenem, mert semmi rosszat nem követtem el. A topikba írogató tinilány azon akadt ki, hogy huszonévesként volt egy 18 éves, jogilag felnőttkorú barátnőm. Ezért csinálta az egész cirkuszt. De részemről lezártnak tekintem a témát.

2022. aug. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
100%
Semmiféleképp nem normális egy 17 éves lány és egy nála ennyivel idősebb férfi kapcsolata. A lánynak még van egy jó pár évje mire fejben is teljesszintű felnőtt lesz, a férfi meg már az. Mások az erőviszonyok teljesen.
2022. aug. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
84%
45. Tudom láttam, de akkor sem egészséges egy ilyen kapcsolat a lány korában. Nagyon nem. 47-esnek igaza van, egy ilyenkorú lány csak testileg felnőtt még, szellemileg nem.
2022. aug. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, 46-nak ment.
2022. aug. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg működhet, gyakorlatilag nem fog. 28éves koromban, volt egy 18 éves csajom, de annyira "gyerek" volt még hozzám képest, hogy túl sokáig nem húztuk.
2022. aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!